İlgi gösteren, arkadaş olmaya çalışan evli erkek

Film falan da mı izlemiyorsunuz anlamadım ki

Bu heriflere de andrapoza yaklaştıkça bir yerlerindeki kıllar ağırmaya başladıkça arkadaşlık sosyallik aşkı geliyor hep ne hikmetse

Ay bacım boşver allasen dertsiz başına dert almaya değer mi herhangi bir erko? Ne uğraşıcan dramalarla elin lu yalancı adamı için..

Evli adamla eğlen hoşuna gitsin sonra gel burada konu aç. Adam evli ve inan bana hiçbir zaman da boşanmayacak

İhanet sebebiyle önceki ilişkiniz bitmiş. Şimdi o ihanetin size yaşattığı duyguları hatırlayın ve bunu bir de üstüne kaç yıllık evli, çocuğu olan bir kadın olarak yaşadığınızı hayal edin.

Eminim o adam size gösterdiği tatlı, zarif yanlarını karısına zerre kadar göstermiyordur. Bu bile başlı başına bir tiksinme sebebi. Erkeklerin çoğu adi olabiliyor evet, bari biz kadınlar birbirimizi kollayalım. Hiçbir hemcinsinize şu duyguları yaşatmayın. Ne kendinizi kullandırın, ne de başka bir kadının canının yanmasına aracı olun. Dertsiz başınıza dert almayın. Değmez.

Şu hayatta net olarak bildiğim bir şey varsa; Aldatan, evli olduğu halde çapkınlık yapan, ihanet eden kadın ya da erkek eşine bunu yapıyorsa sizi de elde edene kadar dünyanın en iyi nazik erkeği olarak yaklaşır sonra aynısını size de yapar. Bu şaşmaz. Hiç düşünüyor musunuz peki eşinin yerinde olsaydım ne hissederdim diye? Siz bu adamla evlendiniz diyelim e gözü dışarıda onun ve sizden de sıkılacak bu sefer aynı nezaketi başka kadına gösterecek. Bu böyle erkekler için bitmeyen sonsuz bir zevktir. Nasıl mesafe koyacağım diye yakınıyorsunuz ya eşine yaptığını size yapacağı için bunu düşünerek başlayabilirsiniz diye umuyorum. Bu tip erkekler tiksinçtir. Birde özelini anlatmış yakınlık kurmak için çakal :)

"Beni kandırdığı vs de yok" Bu kısma katılmıyorum, adamın amacı bu

32 yaşında kariyer sahibi akli başında bir hanım gibi görüyorsunuz yapmayın Allah aşkına her erkek ilişkinin başında biraz şeydir anlayın işte kibar nazik ve sevecen sonradan çıkıyor zaten bunların hanzolukları ortaya tabiki sizi elde etmek için öyle davranacak özellikle karısı ile problemlerini anlatan erkekten kaçın lütfen. Çok sevdiğim bir ablamın bir sözü vardır güzellik var başa bela güzellik var her derde deva kendinizin farkında olun ve size yakışır bir beyi takın kolunuza şimdi öyle olur yarın senin yüzünden yuvamı yıktım olur. Yol verin gitsin.

Ben adama aşık oldum mu dedim? Evet etkilendim ve başarısından dolayı da hoşuma gitti

İşi sadece dışarda çalışmak olan 50 yaşındaki bir çok adamın rahatlıkla ulaşabileceği noktaya gelmiş bir adamın nesini başarı olarak gördünüz ve etklinediniz? Çünkü bir çok genç erkekte o noktada hatta daha üst konumda olanlar var.

Dimdirekt evli bir adamla flört ediyorsunuz.
Aramız iyi değil beni aldattı bik bik yalanlarına doğru mu bilmem demişsiniz, çocuk musunuz saf mısınız ben de onu bilemedim.

Geçmişte aldatıldım, bi de aldatan tarafta yer alayım dediniz herhalde.

Hiç korkunuz da yok…
Yakalanma yuva yıkma korkusu felan…
Böyle sanki aşık ile kaşık hikayesi anlatır gibi yazmışsın…

Cesaret feraset maşallah
Ben neden korkayım ki anlamadım? Yakalanacak bir şey de yok ortada. Adamın karısı eskaza beni arasa anlatamayacağım bir şey de yok. Aramızda bir şey yok kendisiyle. Bey ve hanım diye konuşmuşluğumuz var, ötesinde açılma vs. de yok. Sadece evet adamdan ilk etapta etkilendim ama bunu sürdürmüyorum mesajlarımda da belirttiğim gibi.

Kadına da gayet söyleyebilirim, adamın beni aradığını. Benlik bir durum yok.

Ben kadına üzülüyorum insanların içinde karım beni aldattı diye anlatan bir erkekle evli olduğu için. Siz de yuva diyorsunuz, böyle yuva mı olur Allahaşkına?

ya bu evli erkekler niye hep herkese aldatıldıklarını söylüyorlar? benim eski eşim de ortalıkta senelerce öyle gezdi hala da böyle söylüyor sağa sola. halbuki aldatan kendisiydi. inanmayın evli olup da aldatıldım diyen hiçbir erkeğe inanmayın muhtemelen kendi aldatmıştır haklı olduğunu göstermek için yada artık içini rahatlatmak pişmanlık duymamak için kendini ve çevresindekileri böyle kandırıyor.

Demekki sen cesaretli değilsin, ben korkak pısırık bir şeyim…
Sen normal ben anormal…

Bizde çalıştık iş için oturup kalktık, bu noktaya gelecek bir durum olur muydu olurdu ama biz kapalıyız öyle şeylere. Sen çok normal görüyorsun.

Senin yapman gereken tek şey engeli basmak.
Sonra kocanı suçla dersin sanki sen hiç pas vermemişsin gibi.

Çok enteresan gerçekten. Ben de ihanete uğradığımda kadın arayıp itiraf etmişti. Benimle ilgili de ilişkisinin bittiğini ama benim onu bırakmadığımı filan söylemiş kendisine. Çok şaşırmıştım. Hiç böyle bir durum yoktu üstelik.

İşin ilginci kadın beni birkaç gün sonra arayıp, "ee şimdi öğrendin her şeyi bu adamla birlikte olmaya devam edecek misin?" gibi bir soru sormuştu. Ben de al tepe tepe kullan demiştim.

İşin özü buradaki tek hatam adamdan etkilenmiş olmam, ama bunu sürdürmedim. Kendisiyle iletişimim de yok artık.

Haksızsınız demiyorum,
"Bizde çalıştık iş için oturup kalktık, bu noktaya gelecek bir durum olur muydu olurdu ama biz kapalıyız öyle şeylere. Sen çok normal görüyorsun. - Benim zibilyon tane evli arkadaşım var kadın - erkek. Sürekli evli erkek peşinde koştuğumu nereden çıkardınız? Evet etkilenme yaşadım. Buna kendim de şaşırdım ve pişmanlık duydum. Bunu normalleştiriyorum gibi mi anlaşılıyor? Daha önce hiç başıma gelmeyen bir his bu, yanlış ama böyle hissettim diyorum yalan mı söyleyeyim?

Adam beni aramalara başlayınca zaten iç sesim bunun yanlış bir şey olduğunu haykırıyordu. Burada da yazıp paylaşmak istedim.

en doğrusunu yapıyosun uzaklaşmakta bence. yani belli yalan söylüyor ve bu sana da ihanet olarak dönecektir ilerde bir ilişkin olursa. şimdi benim eski eşim beni aldattığı kadınla birlikte, ama bana yeşil ışık yakıyo he desem beni aldattığı kadını benimle aldatacak düşün. yani bu tarz insanlardan gerçekten uzak durmak lazım muhakkak aynı şeyleri sana da yapacak senin arkandan da sen aldattın diye ayrıldınız diyecek sağa sola. boşver etkilenecek birşey yok. belki ilgisi hoşuna gitmiştir olabilir uzun zamandır ilgi görmediysen etkilenirsin. ama o ilgi sadece başlarda oluyor muhtemelen narsist kişilik. aldatıldım demesinden belli.

Peki iç sesin ne zaman bağlantıyı kesmeni söyleyecek?
Bana onu söyle…

Etkilenmenin elde olmayan bir şey olduğunu söyleme bana önüne geçeceksin duvar öreceksin öyle şey mi olur?

Neden bazı şeyleri duygusallığa vuruyoruz…

Bir kadın evli bir adamdan etkilenemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…