Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu kaleminin markası ne burdakiler genelde hac sürmesi kullanıyolarmış sence nasıl hac sürmesi kullandınmı canım hiç?

bitanem ben hac sürmesi kullanmıştım öncelerde fakat bitanesi bende alerji yaptı sonra değiştireyim dedim, bu sefer de aynı siyahlığı vermedi. ararken tararken avonun profesyonel sürme kalemi diye bir kalemini buldum hatta diğer ucu sünger. onu beğenedim. derken Meryemim Almanyada buraya gelince buluşmaya bana hem kendi kullandığı kalemden (P2 ) hemde sürmelinin kullandığı kalemden getirdi (catrice) ben sürmelininkisini beğendim canısım. şu an onu kullanıyorum hac sürmesi gibi simsiyah yapıyor bitanesi. ama avon da iyi canım. fiyat uygunluğu bakımından da gayet hoşş

mafoldumbenmafoldumben canım bitanem benim...bu kadar olumsuzluğa gerçekten çok üzüldüm..:1no2: kimbilir ne kadar üzülmüşsündür kardeşin için...hiç haberim de olmadı....:teselli: şimdi sana karşı olan sevgimi sorgulamaya başladım...acaba iyi bir arkadaş değil miyim diye....mafoldumben lütfen kusura bakma çiçeğim.....bazen hiçbirşeyden haberim olmuyor...işimiz de başlayınca bihaber oldum....bu çiçek sana gelsin.....a.s.a.s. benim arkadaşlığımı değerlendirmende yardımcı olsun diye....bu smile de sana gelsin....:asigim: seni çok sevdiğimi anlatsın diye....öperim gül yanaklarından canım arkadaşım....opuyorumnanaktan

ayşecim bal peteğim;

her işte bi hayır vardır demişler kardşeimi işten çıkardılar ama üniversiteyi kazandı balım bu da güzel bir sevinç oldu benim için... fakat tazminatını alamadı tazminat bizim için çok iyi olacaktı bu kayıt döneminde üniversiteye alışma döneminde yurt, kayıt ücreti vs.. için....

avukata verdik haber bekliyoruz bitanesi... bilmemen normal canısı işten çıakrıldığında üniversitelere sınavlara giriyordu fazla giremiyordum KK ya bu yüzden.... yazmadım hiç bitanes.. inşallah alırız parayı da rahatlarız canısımmmm.. bakalım bekliyoruz

hayırlısı o zaman çiçeğim...yine de bundan sonra mesajlarını takip etsem iyi olacak....gelişmelerden geri kalmak istemiyorum canım...:asigim:

çok sağol tatlım benim. ben avonu alayım ozaman opuyorumnanaktan

hayırlısı o zaman çiçeğim...yine de bundan sonra mesajlarını takip etsem iyi olacak....gelişmelerden geri kalmak istemiyorum canım...:asigim:

oyy tamam çitlenbiğim haberdar edicem seni güzel yüzlümmmm

çok sağol tatlım benim. ben avonu alayım ozaman opuyorumnanaktan

al bitanesi bakalım sen de beğenecek misin ben bayağı beğendimŞeniz

gözler ve kaşlar harikaaaa maşallahhh çok beğendim makyajınııı bunda sonra takipteyimm makyajlarınınnnnnnnn:jeyyar:hihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey:

sevgili ilarzu öncelikle senii tebrik ediyorumm....opuyorumnanaktan videoları izledim ne diyebilirim harika gerçekten hiç mübağlasız bayıldımm ellerine emeğine sağlık o kadar dikkatli izledimkii gecenin bir yarısı olmasa inan kalkıp göz makyajını deniycem........

Ama biliyorumki senin kadar becerikli değilim buda bir maharet iştee kaydirigubbakcemile5 gerçekten hem gece hem gündüz makyajını hemde resimlerdeki makyaj görüntülerini çok beğendim...
Diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum rabbim nazardan
kem gözlerden esirgesinn samimi anlatışın vee bizlerle paylaşımın için
binlerce teşekkürler canımm sağoll varol emiii!! a.s.a.s.

semazen
ne kadar güzel yazmışsın balım

sabah sabah yüzümde bıraktığın bu güzel tebessüm için çok teşekkür ederim. Çok incesin canısım ben de sizin bu güzel sözleriniz ve samimiyetiniz karşılığında gaza geliyorum:))

Maşallah ablacım gerçekten harika anlatmışsın ve harika bir güzelliğin var =) Ne makyaj yapsan yakışıyor ayrıca makyajsız da cooook güzelsin

bebek yüzlümmm öperim güzel yanaklarından canım benim çok sağolasın o senin güzelliğin bitanesi

Canim videonu izledim , cok begendim ,nekadar tatli nekadar sempatik bir kizsin, seni ogluma alacagim bu gidisle artik istedigin gibi büyütürsün ,artik taylan-mert imi beyenirsin yoksa alpayimi secenek sana kalmis Şeniz

livanur allah iyiliğini versin emi:) akşam bu mesajı okuduğumda yanımda nişanlım vardı:)))

sonra gözümüün içine bi baktı şimşekler 5 metre öteye fırlattı beni:)))))))))

benim başım bağlı çiçeğim ama çok güzel ısırır ve sıkılştırırım oğullarını bak:)))

insanın ruh güzelliği ile yüz güzelliği birleşince böyle bir şey çıkıyormuş ortaya demekki samimiyetini bilg. ekranından hissettirebilmek müthiç bişey bu tabi makyaj becerinide göz ardı etmemek gerek kesinlikle çok başarılısın

sevgilerimle

kuzeycim canım benim çok teşekkür ederim güzel sözlerin için utandırdın beni valla canım :)))

ben de konuma ziyarteinin devamını dilerim bebeğim

arkadasimiz burda kapaticidan bahsediyo gündüz ki yapilan makyajinda

acaba adi nedir aslinda böyle seyleri nette izledigimizde makyaj malzemelerini gösteriyorlar hep daha bililendirici oluyo öyle tesekürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…