Makyaj Ürünleri Chocolatestar Makyaj Videosu =)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bundan sonraki makyajim hangi renk agirlikli olsun?

• Ankete Katılan
    147
hep özenmişimdir gzL göz makyajı yapanLara :lepi:
gercekten bayıLdım özeLLikle bugulu göz makyajınaŞeniz
devamını bekLıyoruz sabırsızlıkla
daha ögrenıcegımız cok şey var:jeyyar:

makyaj yarısmasında kelebek temasına en ugun makyaj ugulayan sensın cnm resmen dıgerlerıne bakmaya gerek duymadım cunku renk tonları flan nasıl bı benzerlık dırek senı sectım yanı

sagolun arkadaslar begendiginize sevindim, tesekkur ederim =) ben de firsat buldukca makyajlarimi videoya cekecegim... ebisim, orada cok guzel makyajlar vardi :asigim:, begendigin icin tesekkur ederim canim...

Makyajlar guzel olabılır hayatım makyajlara lafım yok sadece temaya en uyumlu hemde cok uyumlu senın makyazını buldum renkler canlılıkları flan harıka

Chocolatestar Yaz Makyaji

DSCN4535-1-1.jpg

Son düzenleme:
Canım son makyajın çok hoşuma gitti zemuszemus
Ama videoda sanki daha farklı renkler,fotoğrafta daha güzel görünüyo
Bence her zamanki gibi harikasın a.s.

Canım son makyajın çok hoşuma gitti zemuszemus
Ama videoda sanki daha farklı renkler,fotoğrafta daha güzel görünüyo
Bence her zamanki gibi harikasın a.s.

sagol canım... fotograf makinamın video çekme özelliği nispeten daha zayıf... bir de video ham olmadığı dönüştürüldüğü için renkler her seferinde biraz daha değişiyor, ses de öyle =)
çok teşekkür ederim canım =)

Image2-5.jpg

bak bunu çok beğendim abLACIM zemuszemus
izledim videonu çok hoş oluyoo elin marifetlii bu analar ne kızlar doğruyoo yaa opuyorumnanaktan
bende böle olur muyum büyüyünce acaba :-)

emeğine sağlık ablaacımkaydirigubbakcemile5

Image2-5.jpg

bak bunu çok beğendim abLACIM zemuszemus
izledim videonu çok hoş oluyoo elin marifetlii bu analar ne kızlar doğruyoo yaa opuyorumnanaktan
bende böle olur muyum büyüyünce acaba :-)

emeğine sağlık ablaacımkaydirigubbakcemile5

canım benim olursun tabi ki niye olmayasın =) biraz pratik, biraz kendi stilini bulmakla ilgili =) çok teşekkür ederim bu arada =)

cnm karışmak gibi olmaısn ama hiç mavi ve gri metelik tonlarını denedin mi bnim de güzel yaptığım makyaj vr ama foto nasıl koyucan bilmiorum

canım mavi bronz yaz makyajına bayıldım ellerine sağlık

devamını bekliyoruzzzz mutlakaopuyorumnanaktan

chocolatestarilk sayfadaki tropik yesilli makyaj cok yakısmıs
malzemelerinde süper mac fırcalarını cok begendim
yerimseniben

çok duru bi güzelliğin var belki ne alaka dicen ama resmini görür görmez kate moss a benzettm seni:) maşallah canım, makyajlarınıda,özellikle smokey eyesi, çok beğendim ,ellerine sağlık:):)

Son düzenleme:
X