Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar yapmayın lütfen insanlar buraya bebişlerinin resmlerinide koyuyor..hacer yiğenine makyaj yaptığı için yiğeni makyajlıydı =) onu makyaja teşvik etmesi gibi bi durum yoktur ortada bende kardeşime bir ruj sürerim dudağına kendini kız gibi hisetmesi içindir ama bu demek değildirki o makyaj yapmalı yada yapmamalı
burdaki durum çok daha farklı küçük kardeşimiz "kadınlarkulubünün" bir üyesi =)

arkadaşım,hacer bu yaştaki bir kızın makyaj yapmasının yanlış olduğunu ,video çekmesinin de yanlış olduğunu düşünüyorsa,kendi yeğenine de makyaj yapıp resmini koymayacak. neden biliyor musun.
çünkü onun bir bakış açısı var, bu olaya. ona göre bu yanlış...bu yanlış kendi içiin ,doğru,sadece konu sahibi için yanlışsa,olmaz arkadaşım.
4 dak. demiş. resim 4 dak. durmuş. buraya misafir de giriyor. o resmi kopyalamak an meselesi. o an o kişi orada olup,yeğeninin resmini kopyalayabilirdi.
neyse,bencede konu çok uzadı. artık,burada kesmek lazım diye düşünüyorum. herkes birbirini kırmadan.

arkadaşım,hacer bu yaştaki bir kızın makyaj yapmasının yanlış olduğunu ,video çekmesinin de yanlış olduğunu düşünüyorsa,kendi yeğenine de makyaj yapıp resmini koymayacak. neden biliyor musun.
çünkü onun bir bakış açısı var, bu olaya. ona göre bu yanlış...bu yanlış kendi içiin değil,sadece konu sahibi içinse,olmaz arkadaşım.
4 dak. demiş. resim 4 dak. durmuş. buraya misafir de giriyor. o resmi kopyalamak an meselesi. o an o kişi orada olup,yeğeninin resmini kopyalayabilirdi.
neyse,bencede konu çok uzadı. artık,burada kesmek lazım diye düşünüyorum. herkes birbirini kırmadan.

Bence yeterince kırıcı olundu zaten
Daha fazlası nasıl olurdu merak ediyorum abla
Benim makyaj yapma dememdeki nedenin cildinin bozulması olduğunu tekrar söylüyorum
3 yaşındaki bir çocuğa çocuklar için uygun olan malzemeler ile makyaj yapılması ile
15 yaşındaki bir kızın makyaj yapıp, bunu eğlence için tekrarlıyor olması, kapatıcı, rimel, eyeliner, far gibi cilde zararı olduğunu bildiğimiz maddeleri kullanıp, videoya çekip, olgun bir kadın edası ile bizlere sergilemesini aynı kefeye koyduğunuz için sizi ayakta alkışlıyorum a.s.

Hacer istersen bırakalım da buna o karar versin;ne dersin??

Yeğenine de makyaj yapıp resmini koyman bana da doğru gelmiyor,malzemeler uygun olsa bile

Arkadaşa yaşı küçük dedin,senin yeğenin daha bebek :1closedeyes:

Hacer istersen bırakalım da buna o karar versin;ne dersin??

Yeğenine de makyaj yapıp resmini koyman bana da doğru gelmiyor,malzemeler uygun olsa bile

Ben zaten ben ne dersem onu yap demedimmmmmmm :bbo:
Uyardım sadece fikrimi söyledim ya
Ardından da paylaşım için teşekkür ettim
Neden art niyet aranıyor hala anlayamıyorum yemin ederim aklım almıyor
Dedim ona makyaj da senin, cilt de senin, gözenek de senin, ne istersen yap
Ben uyardım geçtim offf elim kopsaydı da yazmasaydım :mymeka:

yaaaa uzatmayın bence yaa...bu konuda kaldırılsın ortadan bence artık....çok sinir bozucu oldu yanii

kızlar lütfen uzatmayın artık.hacercim iyiniyetinin farkındayım inanki samimi olduğuna inanıyorum ve kendi kardeşine yorum yapar gibi yaptığını düşünüyorum ama burası resmi paylaşım sitesi öyle değilmi sen uyarını yaparsın,beğenip beğenmediğini söylersin o kaale alır yada almaz kendisi bilir dimi amayerimseniben

Ablacım biz ona makyaj ekleme demedik ki
Sen de eğitimcisin senin de iyi biliyor olman lazım ki bu kız henüz reşit değil
Biz bile bazı fotoğraflarımızı eklerken yüzümüzü karalıyoruz, video çekerken giydiklerimize bile dikkat ediyoruz
Bu daha çocuk yahu, Allah kötü insanlara fırsat vermesin

bu yazı senin hacer.
Allah herkesin çocuğunu kötülerden saklasın. yeğeninide,konu sahibini de.

kızlar lütfen uzatmayın artık.hacercim iyiniyetinin farkındayım inanki samimi olduğuna inanıyorum ve kendi kardeşine yorum yapar gibi yaptığını düşünüyorum ama burası resmi paylaşım sitesi öyle değilmi sen uyarını yaparsın,beğenip beğenmediğini söylersin o kaale alır yada almaz kendisi bilir dimi amayerimseniben

Çok ama çok teşekkür ederim
Keşke herkes böyle düşünse
Ben lafımı söyledim
İsteyen sorgulasın, isteyen kötülesin, isteyen iyi desin
Yemin ederim tansiyonum oynuyor şu anda
Çok kırıldım, çok üzüldüm
Keşke bilseydim böyle olacağını da tek kelime yazmasaydım

Allah hepimizi kötülerden, kötü niyetlilerden korusun :Saruboceq:
Üzgünüm ama çok kötü hissediyorum, daha fazla kimseye cevap vermemem daha doğru olacak
Hava almaya çıkıyorum, yoksa ciddi bir sağlık problemi yaşayacağım
Keşke tek kelime etmeseydim...
Keşke böyle olmasaydı... senağlama

kırıcı olundaysa da konu sahibine olundu

makyaj için cilde uygun az zararsız belli markalarla çalışmasını ben de önerdim birçok arkadaş da.

15 yaşında makyaja heves etmiş bir genç kızla, henüz makyajın ne olduğunu bilmeden yüzüne makyaj yapılınca sevinen küçük sevimli çocukların arasında da bariz fark vardır.

video eklemekle ilgili gerekli bazı küçük ayrıntıları chocolatestar arkadaş da açıklamıştı.

aynı şekilde ben de çocuklar için üretildiği iddia edilen makyaj malzemeleri ile ufacık çocuklara makyaj yapılmasını doğru bulmuyorum

Ben zaten ben ne dersem onu yap demedimmmmmmm :bbo:
Uyardım sadece fikrimi söyledim ya
Ardından da paylaşım için teşekkür ettim
Neden art niyet aranıyor hala anlayamıyorum yemin ederim aklım almıyor
Dedim ona makyaj da senin, cilt de senin, gözenek de senin, ne istersen yap
Ben uyardım geçtim offf elim kopsaydı da yazmasaydım :mymeka:

canım bence de bırak boşver
biz uyarımızı yaptık
demek ki insanlara iyilik yaramıyor
iyiniyetin çok açık burada
anlamak isteyen anlar
insanların kafasının içine sokamıyoruz
çocuğa iyilik yaptıklarını düşünüyorlar onu savunarak ama
bugün bu yaşta bu şekilde hareket eden yarın neler yapmaz bunu kimse düşünmüyor
ya da düşünmek istemiyor
bu konu kapansın artık yeterr

Bakın olay sadece savunma değil;aslında savunulacak bir şey de yok,suçlu olan ya da suçlu pozisyonuna düşürülen biri savunma yapar

Ayrıca o kendisi için neyin iyi olup olmayacağını düşünebilir,kaldı ki buna karar vermişse kim ne derse desin değişmeyecektir

Ama siz ona yaşı küçük deyip de daha üç beş yaşında bebeklerin makyajına ses çıkarmazsanız,orada ciddi bir sorun vardır

Son düzenleme:
canım bence de bırak boşver
biz uyarımızı yaptık
demek ki insanlara iyilik yaramıyor
iyiniyetin çok açık burada
anlamak isteyen anlar
insanların kafasının içine sokamıyoruz
çocuğa iyilik yaptıklarını düşünüyorlar onu savunarak ama
bugün bu yaşta bu şekilde hareket eden yarın neler yapmaz bunu kimse düşünmüyor
ya da düşünmek istemiyor
bu konu kapansın artık yeterr

şimdiki gençlerin hepsi böyle...
liselere bakıyorum da hepsinde ağır makyajlar.. ağır saç modelleri...
çağ değişiyo gerçekten...
hergün ne haberler duyuyoruz...
ama yapacak bişey de yok ki güzelim...
elimizden sadece uyarmak gelir...
gerisi anne ve babasını ilgilendirir...

Empati diyoruzda yapmiyoruz. Ne cabuk unuttuk o yaslari. 15 yasindaki bir arkadasimizi aramiza koyamadik yatirdik ameliyat masasina o yaslardaki genclerimizin tüm yükünü günahini ona yükledik, 12 sayfa sürmüs yazismalar. Bizler o yaslarda anne baba büyükler sözü dinleyenlerdik özentimiz yasimiz üstünde hic kiyafetler ayakkabilar giymedik giymek istemedik hic makyaj yapmadik meleklerdik dimi. Ya da biz yaptik hataydi onlar yapmasin dedigimi yap gittigim yoldan gitme. Anladi mi tüm yazilanlari ders cikardi mi simdi anlamadiysa yasindan büyüklere saygisizligindan anlamamistir tabi ki. Ergen psikolojisi tepkide veriyor ne ayip.(!)
Tesekkür ediyorum hepinize makyajii degerlendirme yoluyla mesajda verebilirdiniz yönlendirebilirdiniz yasina uygun makyaj yapmaya tesvik edebilirdiniz bunun icin pedagoji görmeyede gerek yok, gecmis deneyimler anneler kendi cocuklarina uyguladiklari yöntemleri evli olmayanlarda biraz gecmisi düsünseler bu yol varken en etkili yolu bulmussunuz, tebrik ediyorum
Kötü icerik diye bir butonumuz var size yanlis gelen birseyler varsa onu kullanmak gerekiyor terazi isareti varya rep verdigimiz yerin hemen yaninda yaziyor üstünde simdiye kadar dikkatinizi cekmediyse hatirlatayim dedim

Bakn beni yanlış anlamayın ama ben eğlence olarak yaptığım makyajım hakkında yapma,etme yorumları alınca vallahi tüm umudum kırıldı... O kadar uğraşıp emek verdiğim halde siz benim makyajıma yorum yapmadınız kusura bakmayın...

Bundan daha net nasıl ifade edilebilir bilmiyorum. Yani daha sade daha yalın mümkün değil kelimelere dökmek. Lakin anlamamakta ısrar edip bu daha son mesajım adım geçmesin diyip hala yorumlara devam etmişsiniz.

Saygıdan bahsediliyor lakin büyük büyüklüğünü bilecek küçükte küçüklüğünü. Önce yapılan açıklamaları okuyun sonra saygısızlıktan bahsedin.

Açık ve net, makyajını beğendim veya beğenmedim. beğendim ama şurayı şöyle yapsan daha güzel olurdu beğenmedim çünkü yaşın itibari ile cildinin henü için erken. Bu kadar yalın cevaplar vermek çok mu zor ?

Hadi şimdi profillerden devam edin atışmayada 20 kişi nasıl banlanıyor görelim....

gerçekten anlam veremedim...
kuzey o kadar güzel ifade etmiş ki söylenmesi gerekeni...
ben 14 yaşında başladım makyaj yapmaya
elbette fondoten eyeliner concealer vb. gibi profesyonele yakın malzemeler yoktu çantamda ama yapiyordum işte kendime göre birşeyler...
bunun için pişman mıyım?
asla...
yüzüm gözüm kırış kırış mı?
hayır...
ama birisi o gün çıkıp da şurada kardeşimize yapılan yorumları yapsaydı bi daha içimden elime fırca yada far almak gelmezdi siz de benim gibi bi makyaj gurusundan mahrum kalırdınız oh canıma değsin -tatlicadiarzu-

sevgili secretwords,
sakın ola ki burada yapılan olumsuz eleştirileri gerektiğinden fazla takma kafana

makyaj tekniği hakkında yardım konumuza gelirsen elimden gelen yardımı yaparım senin için :reklamları izlediniz efenim:
KK bir günlük bir haftalık bir aylık değil ömürlük bir site
burada 5 yıldır bulunan üyeler var
vazgeçme ki 3 yıl sonra gurbaa ablan coluk cocuga karıştığında yerini sen alabilesin makyaj ana olaraktan :megaloman üye simili: :smiley-cool:
videoları görmedim ama makyajın gayet başarılı 15 yaşındaki bi küçük hanım için...
bi ara gel altlara rimel kulaşmaması için yapilması gerekeni söylim canım benim
öpüldün hihoyyyt

videoyu izleyemedim ama resimler güzel ve iddialı. ben koyu renkleri severim, beğendim. farı aşağılara doğru fazla dağıtma ama.
fotodan anlaşıldığı kadarıyla, ağır bir makyaj olmamış, renk koyu sadece... aynı makyajı daha açık bir renkle yaparsan gayet hoş durur canım.

buradaki makyajları genelde günlük makyaj olarak kullanmıyoruz. bunun farkına varalım önce.
yaşına ne gider, ne gitmez; yakın çevrenden aldığın eleştrilerle farkına varırsın zaten.

birçok arkadaşım güzel bir şekilde yorumunu yapmış. onları dikkate alırsın umarım.

yapılanlar ve yazılanlar arasında çelişkiler olunca ilginç bir durum çıkmış ortaya... neyse...

sonraki videolarını görmek isterim ben canım. dikkatimi çeken noktalarda önerilerimi söylerim, dikkate alırsın ya da almazsın. sana kalmış :)
moralini bozma, sakinliğini, efendiliğini hep bu şekilde koru lütfen.
sevgiler...

Son düzenleme:
Bende 15 yaşında başladım makyaj yapmaya.. pişmanmıyım hayır.. ölçüsünü bildikten sonra sorun yok.
cildine önem vererek bakımınıda unutma cnm...

farın renk seçimi çok hoş yalnız daha şeffaf şekilde sürmeni öneririm...
sevgiler..

X