Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet canımcım ben begendim
ama hafif yaptıgımdan dolayı resimdefazla net cıkmadı oyüzden yerimseniben
yeni seyler bekliorus artıkk sositososito

canım benim yaa çok şekersin senn wallaaŞeniz ben makyaj işini beceremiyorum gözlerim küçük we göz kapaklarım düşük çinliler gibi ufacık ne yapsam olmuyoo:1ninca: ama rujuna bayıldım pembe tonlarda tam benim aradığım tonlarda parlatıcında süper sanırsamki avonun ürünü ikiside onlara benzettim yani dış görünüşünü neolur bana numaralarını we ismini söle şekerrrrr :Saruboceq:

evet canımcım ben begendim
ama hafif yaptıgımdan dolayı resimdefazla net cıkmadı oyüzden yerimseniben
yeni seyler bekliorus artıkk sositososito

olsun bitanem sen beğendiysen tamamdır:)))
geçen fragmanlarda gördüm bal köpüğüm şu bihter dizisinde oynayan bi kız var mavi gözlü bihter değil ama onun kocasının kızı pek izlemediğimden bilmiyorum şimdi ne ismi dizide
fragmanlarda kapıda laf dinlerken bi makyajı var çok beğendim bebeğim çok açık mavi mor karışımı bir far kullanmış çok hoşuma gitti öyle de deneyebilirsin çok doğal ve tazecik duruyor

sevgilimm öncelikle çok teşekkür ederim alnından öperimŞeniz

dün banlı olduğumdan yazamadım şekerparem

şimdi avatarından gözlerini gördüm öyle abarttığın gibi küçücük gözlerin yok güzelim bidenem.

ama daha büyük göstermek istiyorum dersen balım siyah veya koyu grilerde gezinerek smokey eyes tarzı makyaj yapmanı tavsiye ederim çok beğeneceksin çok yakışacak sana da güzelim farı sadece göz kapağına sür kaş kemiğini kesinlikle geçme bebekim

gözlerine farı sürerken kuruğunun bittiği yerde kredi kartı gibi bişeyle sabitle bitanem taşmasını engelle (gerçi göstereceğim uygulamalı ben önü önümüzdeki hafta içi:)

gözünün içine kalem sürme çiçeğim alt dış kirpik diplerinde bırak.

o söylediğin rujum hangisiki acaba gülüm ben bilmiyorum bana bi gösterebilirmisin nerden koymuşum? ona göre bakar söylerim numarasını hayatım

ilarzummm canımm ben izliorum askımemnuyu aksam izlerim
dikkat ederm yerimseniben
nazar degmesin sanaaa

saol hayatım yardımın için walla çok beceriksizim makyaj konusunda o smokey eyeside becerebilirmiyim bilmiom madem örenek koycakmışın süper olur alla ordan bakarak belki yapabilirimm... göz kapağına sür demişsin farı ama öle yaparsam gözlerim kapalı gezmem lazım zira gözlerimi açtığım anda kayboluyo far hiç belli olmuyo en çokta ona sinir oluyom zaten bebiş:tomato:

dediğim rujda ilk sayfada günlük mayaj wideosunda kullanmşın izlerken gördüm we bittim resmennn rengine hem rujun hem parlatıcınınnn tabi bukadar beğenmemin nedeni sürülen yerin we sahibininde güsel olması bunu sölemedende geçemiycem yaniiiiiopuyorumnanaktan

ilarzummm canımm ben izliorum askımemnuyu aksam izlerim
dikkat ederm yerimseniben
nazar degmesin sanaaa

ŞenizŞeniz

canısım sen aynaya bakarken direk göz hizzandan baktığın için görmüyorsun göz kapağını.
mesela şarkıcı bengü mü ne vardı geçen klibini izledim onda da aynı durum var ferkedersen ama göz bu aşağı bakıyor sağa bakıyor sola derken göz kapağındaki renkleri görebiliyorsun canım..

sana tavsiyem benim gibi gölgeli değil de smokey gibi alta koyu renk kaş kemiğinde orta renk ve kaş altını aydınlatıcı ile göz altına kalemler il çok güzel olacak

bengünün makyajları incele bebeğim

ruj için bakacağım videoma

cok güzel anlatmışsın canım çok beğendim=)))))esmer güzeli=)

çok teşekkürler canım benim

ılarzum canım Süpersin uzun zamandır topiklerden takip ediyordum seni ama videolarını bugün izleme fırsatım oldu bide gece makyajı olunca topiğin başlığı ben günlük makayjı beceremiyorum zaten geceyi hiiiiç yapamam diyede izlememiştim ama günlük makyaj videosuda varmış zaten :1rolleyes:
Canım çok doğal çok samimi ve çok şekersin Rabbim seni nazarlardan korusun ayrıca çok yeteneklisin onuda belirtmeden edemiycem :asigim:

superisi bitanem çok teşekkür ederim hayatımm

doğru onu yönetime bi söyliyeyim canısım değiştirsinler başta gece makyajıydı sonra günlüğü ekledim

yeni bir isim bulayım ben ona haklısın canım

ben burayı gördükçe girip bakıyorum ama bu videolara rastlamamıştım elinize emeğinize sağlık çok güzeller kendi adıma çok şey öğrendim mesela ben kaş altlarını hiç beyazla aydınlatmıyorum ayrıca o köpük kapatıcı dediğiniz şeyde yok bende hemen alacağım ama çok hoşuma gitti ayrıca yanılmıyorsam sulu boya fırçası elinizdeki hep gidip doğru dürüst fırçalar alayım derim halbuki evde oğlumun kullanmadığı bir sürü kaliteli sulu boya fırçası var makyajda kullanabileceğim yumuşaklıkta hemen çıkardım onları. Tek birşey dikkatimi çekti her iki gözünüzede aynı elle sürüyorsunuz bende gariplik var sanırım ben sağ gözüme sağ elimi sol gözüme sol elimi kullanırım solu sağ ile boyamaya kalksam sanırım elimde ne varsa artık tüm gözüme sıvanır kalır neyse çok uzattım teşekkür ederim

ilarzuuuss kiiz ne kadar sempatiksin senn :) izledim videolariniii kaydirigubbakcemile3 Masallah kiz sana tututututuuu.. daha fazla video yapsana anacim yaaaa ne guzelmis seni izlemek opuyorumnanaktan

öncelikle çok teşekür ederim bebekim
canım yok suluboya fırçası değildi ama iyi bir fırça da değildi 1 milyoncudan aldım

eğer o fırçalar iyi ise rahat kullanabiliyorsan tabiki iyi ama bazı özel fırçalar ucu kesik açılı fırça mesela eyeliner çekmek için bire bir ihtiyaç hem pratif hem de kusursuz çekiyor.

bir de mesela ucu geniş olan çırçayı ben renkleri karıştırmak dağıtmak için kullanıyoırum

daha dar olanını da gölgelendirme yaparken kullanıyorum

daha ince olanla alt kirpik diplerime kalem sürünce dağıtıyorum

anlayacağın bi çok fırçanın kullanışı ayrı bebeğim

bu aralar bi fırça seti alacağım sana gösteririm hepsini

kapatıcım meybelline köpük kapatıcı memnundum ama şimdi clinique alacağım çünk aşırı bereketli bir kapatıcı küçücük ama deli gibi kapatıcı özelliği ve ve geniş alana yayılabiliyor..

sağ el sol el olayına gelince bebeğim hiç farketmez istediğin gibi kullan nasıl rahat ediyorsan öyle yap canım.. belki ben değişik yapıyorumdur:)))

ilarzuuuss kiiz ne kadar sempatiksin senn :) izledim videolariniii kaydirigubbakcemile3 Masallah kiz sana tututututuuu.. daha fazla video yapsana anacim yaaaa ne guzelmis seni izlemek opuyorumnanaktan

ooyy caanımm kızım benim aşkitom askere gidiyor tüm geceler sizin canlarım bundan sonra

beni izlemee takip edin anacım:))))

ilarzu ne güzel yapmissin yaaaaa bana da yap bende istiyorum zemuszemus

yeteneklisin valla ünlüler görse kapisirlar seni heralde )

makyaj stilistim izliorum izliorum pc me alıorum ne yapıcagıma öyle karar veriorummm

opuyorumnanaktan

ilarzu ne güzel yapmissin yaaaaa bana da yap bende istiyorum zemuszemus

yeteneklisin valla ünlüler görse kapisirlar seni heralde )

pınarım çok teşekkür ederimmm ballı muzumm

makyaj stilistim izliorum izliorum pc me alıorum ne yapıcagıma öyle karar veriorummm

opuyorumnanaktan

ooyyyy kız baa da göster yaptıklarından accukkk

bal böceğim

ayy gösterim ilarzum senin kdr olmasada bişiler yaptım :kedi:

Son düzenleme:
oyyyy boncuk gizlümm maşallahh bidenem olmuş olmuş daha da iyi olacak

kaşlarının uçlarını biraz daha kalınlaştır bebeğim aplikaörle sivri uçlu olacak ama koyu renkelrde boyarsan daha doğal durur

uyy tsk ederm ilarzum evet kaşımın orası ince yaa eskiden öyle değildi inceldi
siyah kalemlede yapamıorum koyu durur diye çünkü saclarım sarımsı karemel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…