Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bide resimleri cok güzel cikmis kendisi ay kadar güzel ama fotograf makinasininda hakkini yememek gerek acaba makinanin da adi ne :) söylese cok sevinicegim.

züperrr :lepi: :lepi:
arzucum bende ilk kullandığın kapatıcının markasını istiyorum lütfen
avonun o göz kalemini beğenmiştim alsam mı diyordum
hoşuma gitti videoda hemen alcam :lepi:

arkadasimiz burda kapaticidan bahsediyo gündüz ki yapilan makyajinda

acaba adi nedir aslinda böyle seyleri nette izledigimizde makyaj malzemelerini gösteriyorlar hep daha bililendirici oluyo öyle tesekürler

ilkinde mi canısım maybelline köpük kapatıcı canım

bide resimleri cok güzel cikmis kendisi ay kadar güzel ama fotograf makinasininda hakkini yememek gerek acaba makinanin da adi ne :) söylese cok sevinicegim.

nikon 7.1 MP bebeğim ama tavsiye etmem gündüz çekiminde flaşsız sorun yaşıyorum netlikte

züperrr :lepi: :lepi:
arzucum bende ilk kullandığın kapatıcının markasını istiyorum lütfen
avonun o göz kalemini beğenmiştim alsam mı diyordum
hoşuma gitti videoda hemen alcam :lepi:

al bebeğim yukarıda söyledim soran arkadaşa

hayatım uykum kaçtı
bu saatte k k da takılırken senin makyaj topiğine kadar geldim
vee videolarını da seyrettim ama gözümü senden alamadım
ne kadar şekersin sen ölee, güzelliğinde cabası:nazar:
bundan daha güzel anlatılamazdı herhalde
arka fonda da gülbencim söylüyodu zaten
keyifle seyrettim
ellerine sağlık
bi gün senin videonu açıcam geçicem karşına, sen yapıcan ben de sana bakarak yapacam

bakalım nasıl yapıcam
senin kadar güzel yapmama imkan ve ihtimal yok zaten ama bende denemek istiyorum

hayatım uykum kaçtı
bu saatte k k da takılırken senin makyaj topiğine kadar geldim
vee videolarını da seyrettim ama gözümü senden alamadım
ne kadar şekersin sen ölee, güzelliğinde cabası:nazar:
bundan daha güzel anlatılamazdı herhalde
arka fonda da gülbencim söylüyodu zaten
keyifle seyrettim
ellerine sağlık
bi gün senin videonu açıcam geçicem karşına, sen yapıcan ben de sana bakarak yapacam

bakalım nasıl yapıcam
senin kadar güzel yapmama imkan ve ihtimal yok zaten ama bende denemek istiyorum

bidenesi güzel güzel sözlerin için çok teşekkür ederim sebah sebah pek iyi geldi bal köpüğümmm:)))

arka fondaki gülbenciğimi duymuşsun yazmışsın ama en önemli yardımcı oyuncum babamı yazmayı unutmuşsun gücendim valla:))))

yap bebekim sen makyajları zaman sonra kendine inanamayacaksın azıcık uğraşman yeter farklılıkları çıkarman için canım

ilarzu çok tatlısın
makyajın süper yav ressam gibisin
kaydirigubbakcemile3
birde nasıl güldürüyorsun öyle aralardaki esprilerin koparttı beni ya :roflol:

ilarzu çok tatlısın
kaydirigubbakcemile3

Lokum cnm o ballı lokma maşallah :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ilarzu cok dogalsın bi taraftan anlatıo bi taraftan sarkı söylüo :roflol:
cok basarılı :hooray:

ilarzu çok tatlısın
kaydirigubbakcemile3

canımmmm çok tyeşekür ederim güzel sözlerin içinnn gıymatlımm

Lokum cnm o ballı lokma maşallah :asigim:

bu daa çıtır çilekli çıtır:)) yeme de yanında yat

ay ilarzu cok dogalsın bi taraftan anlatıo bi taraftan sarkı söylüo :roflol:
cok basarılı :hooray:

evet canım arkadaşıma anlatır gibi anlattım bal köpüğümmmkaydirigubbakcemile5

valla uyku tutmadıöyle bir dolaşıyordum ki sana denk geldim ilarzu. bende makyaj yapmayı çok seviyorum ama sen kadar yetenekli değilimm. bütün v resimlerine videona baktım vallahi hayran kaldım...öyle doğalsın ki sanki karşımdasın ben senin arkadaşınım bana anlatıodun gibi:KK70::KK70::KK70: tşklerrrr seni izlmeye devam edicem keh keh keh:KK70::KK70::KK70:

canım süpersin ya :lepi: hem doğal halin hem makyajlı halin çok çok güzel.bu anlattığın makyajları deniycem ellerine sağlık canım kaydirigubbakcemile5

ayy ilarzu canım yine senin sayfadayım
acıp acıp bakıorum ilham alıorum yahuu opuyorumnanaktan
yaa bise sorucam annem makyaj yapmamı istemior
yapıcaksanda yüzün canlı görünsün ama seninki kdr agır olmasın
somon rengi falan yap dior
annemi anladıysan sen bi el atsan su işe kaydirigubbakcemile5

canım süpersin ya :lepi: hem doğal halin hem makyajlı halin çok çok güzel.bu anlattığın makyajları deniycem ellerine sağlık canım kaydirigubbakcemile5

dene bitanesimmm

bana da göster ama:))

ayy ilarzu canım yine senin sayfadayım
acıp acıp bakıorum ilham alıorum yahuu opuyorumnanaktan
yaa bise sorucam annem makyaj yapmamı istemior
yapıcaksanda yüzün canlı görünsün ama seninki kdr agır olmasın
somon rengi falan yap dior
annemi anladıysan sen bi el atsan su işe kaydirigubbakcemile5

anladım sevgilisim şimdi ananın yapmanı istediği makyajı anlatıyorum yaz bi yere:)

önce eğer alabiliorsan clinique nin küçük kremsi bakır rengi bir allığı var. krem ama buraya dikkatkaydirigubbakcemile

bunu bulundur çok harika birşey... şimdi makyaja geçeceğim

önce göz çevrene kendi yüz tonunda bir kapatıcı sür ama sadece sür canım. bulama az bişey olsun göz altların aydınlansın sadece bebeğim.. eğer ihtiyacın yoksa hiç sürme sonra
göz rengin ne renk bilmiyorum ama sen yakışan göz kalemini bilirsin zaten.. eğer yeşil mavi süreceksen canısım alt göz kirpik diplerini doldur bu kalemle bebekim. açık pembe bir allığın varsa veya pembe bir faarı allık fırçası ile hafif göz kapaklarında gezdir sadece renk versin o kadar sürme, boyama sadece gezdir. kaş altlarını vanilya gibi mat ama açık renk bir farla aydınlat.

sonra o dediğim allıktan yüz şekline göre onu videomda anlattım ovalse aşağı doğru hareketler ile eğer kare veya uzun yüz şeklin varsa şakaklara doğru sür. o dediğim allık doğal bir canlılık veriyor. eğer yoksa bakır tonu da olabilir ama az süreceksin bebekim.

gelelim siyah kalem çekmek istiyorsun zemuszemus

göz kapatıcını sürdükten sonra siyak kalem çek göz kapağına ve alt kirpik diplerine sonra onu aplikatörle sil dağıt.. çıkarıyor gibi yap yani ana buğulu halini bozma öylece bırak canısım.. sonra dediğim gibi pembe allık veya farı, allık fırçasıyla göz kapağına sür kaş altını aydınlat yanakları yukarıda anlattığım gibi yap iki kat rimelle kirpiklerini canısım...

ruj olarak da bu makyaja ben hafif pembe veya dudak renginde parlatıcı öneririm bunun için avonun küçücük meyveli parlatıcıları var tüp şeklinde hem de tadı meyveli 3 rengi var onlardan öneririm çok şeker duruyorlar. her rengi güzel.

ama sen eğer dudaklarım ön plana çıksın koyu renk istiyorum dersen de dudaklarını taşırmayacak şekilde bordo bir rujla boya sonra 3-4 kez peçeteyi yada ananı öpŞenizopuyorumnanaktan

veeeeeee bitttttttttiiiiiiiiiiii:emir_bebek:

inşallah benim anlattığımı anlamışsındır canımm

valla uyku tutmadıöyle bir dolaşıyordum ki sana denk geldim ilarzu. bende makyaj yapmayı çok seviyorum ama sen kadar yetenekli değilimm. bütün v resimlerine videona baktım vallahi hayran kaldım...öyle doğalsın ki sanki karşımdasın ben senin arkadaşınım bana anlatıodun gibi:KK70::KK70::KK70: tşklerrrr seni izlmeye devam edicem keh keh keh:KK70::KK70::KK70:

ay çok mutlu oldum sevgilisim yaa çok teeşekkür ederim bitanem ben de aynen senin hisettiğin gibi yapmaya çalıştm güzel arkadaşım çok mutlu oldumkaydirigubbakcemile5

ayyy ilarzucum canım okudum ve anladım
bak sen yeni seylerde ögrendim simdi tsk eederm canımmm hemen denicem opuyorumnanaktan

okula giderken bu makyajı denedim ama telefonumda hic güzel cıkmadı
bende cesaret dip koyamadım canımcım yav :sinifsinif:

ben bu topiği gözden kaçırmışım ya ,ilarzucum izledim hemen bütün videolarını, süpersin ya çok tatlısın yerimsenibenopuyorumnanaktan

Walla tebrik ederim ilarzu yuh dedim bu renkleri allem etti kallem etti nasıl da yedirdi birbirine süper oldu şeyi merak ediorum bu makyajı günlük olarak kulanırmısın

okula giderken bu makyajı denedim ama telefonumda hic güzel cıkmadı
bende cesaret dip koyamadım canımcım yav :sinifsinif:

Aaaa ben anlardım balım yaaa koysaydın yaa

peki beğendin mi sen?

ben bu topiği gözden kaçırmışım ya ,ilarzucum izledim hemen bütün videolarını, süpersin ya çok tatlısın yerimsenibenopuyorumnanaktan

ciddi misin peteğim yaaa

neyse geç oldu güç olmadı:)

Walla tebrik ederim ilarzu yuh dedim bu renkleri allem etti kallem etti nasıl da yedirdi birbirine süper oldu şeyi merak ediorum bu makyajı günlük olarak kulanırmısın

çok teşekkür ederim balımm

yok bu makyajı günlük kullanmam yakınımın düğününde kullanabilirim

fotoda daha açık çıkıyor normalde gerçeği kopkoyu yanii

X