Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
abla birde köpük kapatıcın çok hoşuma gitti hiç pürüssüz yaptı...her kozmetikçide bulabilirmiyim bunu adı sdece köpük kapatıcısı sanırım ..birde fiyatı kaça

abla bende güzel makyaj yapıyorum sayılır ama şöle bir sorunum var önce göz çevresine kapatıcıyı sürüyorum sonra farı alıp başlıyorum ama farı sürdükçe toz halinde göz altlarına geliyor mahfoluyor makyaj buna nasıl çare bulucam üflemek mi gerekio aplikatörü öle de yapıyorum az az yine bulaşıo göz altlarına ay bugün birine yaptım makyaj çok güzel oldu ama göz altlarına far geldiği için rezil oldu herşey lütfen yol gösterirmisin

abla birde köpük kapatıcın çok hoşuma gitti hiç pürüssüz yaptı...her kozmetikçide bulabilirmiyim bunu adı sdece köpük kapatıcısı sanırım ..birde fiyatı kaça

abla hala cevap yazmadın üzülüyom ama:KK43::KK43:

abla bende güzel makyaj yapıyorum sayılır ama şöle bir sorunum var önce göz çevresine kapatıcıyı sürüyorum sonra farı alıp başlıyorum ama farı sürdükçe toz halinde göz altlarına geliyor mahfoluyor makyaj buna nasıl çare bulucam üflemek mi gerekio aplikatörü öle de yapıyorum az az yine bulaşıo göz altlarına ay bugün birine yaptım makyaj çok güzel oldu ama göz altlarına far geldiği için rezil oldu herşey lütfen yol gösterirmisin

geldim reçelli ekmeem geldim anca kusura bakma bidenem

ya alını sileceksin bittikten sonra ya da suya batırıp fırçanı öyle kullanacaksın canısım ben ikinci şıkkı uygulyom çok kalıcı ve canlı renkler elde ediyorum bidenem

kredi kartıyla liner çekmek mi :KK53: ilk defa duydum ve izledim
ilk işim denemek olacak hiç kuyruk yapamıyordm
bu arada çok güzelsiniz:KK71:

gel zebanim hoşgeldin canım

dene tabi kuyruk yapamayanlar için süpr kolay:) çok teşekkürler güzel sözlerine

ilarzum şekercim farmasi makyalj ürünleri hakkında bilgin var mı duydun mu ya da kullandın mı hiç ???

kız kuzi duydum da bişey diyemem gül reçelim sen doğal bişeyler mi istion bellepierre kullan çok güzel fiyatı da çok yüksek değil mineral fondotenleri dışında

çiçem meybelline köpük kapatıcı her yerde bulabilirsin kullandığım açık olanı zaten iki numara vardı
abla hala cevap yazmadın üzülüyom ama:KK43::KK43:

yazdım kııızzz yazdımmm

ilarzucum sayende artık likitte cekiyorum göz kalemini cok yönlü far niyetine likit niyetinede kullanabiliyorum ama artk yeni videolarını bekliyorum :79:

Seni öpüyorum alnında krizantemim

1 eylülde düğünüm var Bursada 3 eylülde de istanbulda nikah haberiniz olaaa

Seni öpüyorum alnında krizantemim

1 eylülde düğünüm var Bursada 3 eylülde de istanbulda nikah haberiniz olaaa

ah canım bitanecim benim....ne güzel bir haber bu böyle....:nazar::nazar: eminim bu dünyanın en güzel gelini sen olacaksın....:KK54: kesin yani...merakla bekliyorum...resimlerini de bizimle paylaşırsın umarım canım arkadaşım....:KK69::KK71:KK'nın bitanesi....

Son düzenleme:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Allah'ım Allah'ım! Sen ne tatlı bi seysin? Videolarını kac kez izledim hatırlamıyorum bile. Evet ilk seyredisim bı seyler öğrenebilmek içindi ama resmen bağımlılık yaptın, ne tür bı sapık yaptın beni de bilemedim :KK70: Doğallığına, becerikliligine, güzelliğine, duruluguna hayran kaldım ilarzucum. Senden böyle 10 - 100 -1000 tane istiyorum çevremde :) yalnız ben mı göremedim bilmiyorum ama linkini attığım resmin videosu ya da ayrıntılı fotolarını göremedim ben. Bi yardımcı olsan gaaariii? Çok öptüm bebeeemm görüşmek uzereeee :KK66:

ilarzucum maybelline'in köpük kapatıcısı kalkmış sanırım artık :S ne kullanıcaz onun yerine şekerim ya :S

X