Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
keşke topic açsaydık anket yapardık kız,kk nın en güzeli ilarzu ne burcu:smiley-cool:amma reyting yapardık:roflol:

:roflol::roflol::roflol:

ehh çiçeğim benim yaaaa milletin de gözüne soka soka yok artık

kuzenim aşağı kalır yanın yok hiç bunu gözlerimle gördüm ballı lokmammmm

yaa beğendin demek beni aşkım:asigim:sende beni beğeniyosanhihoyyytduygularım karşılıksız değil demek heeeyyyyhihoyyyt:teytey:

sen ne kadar güzelsin öyle yaa ayrıca makyaj konusunda da çok yeteneklisin

tüh yaa ben de sen de hala bilemedikkkk

kooooçç gibim anam kooooççççkaydirigubbakcemile3

sen sülesene kova mı yengeç mi çiçem

Dünya güseliiiim bende koç burcuyummmmmmm delikafadulden
Oleyyyyyyyy bu çok güsel bişiiiiiiiiiii :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Burcumla bir kez daha gurur duydum sayende

kuzen senden en kısa zamanda nude makyajı bekliyorum bilgin olsunartık yeni videolarınıda bekliyoruz 4 gözle..video sonunda kuzenim asoyada selam demeni isitiyorum:smiley-cool::1rolleyes:

yükselenim de kova:)

akreplerle iyi anlaşırım bebemm

senelerce en yakın ark. lise üniv. akrepti emme sonra yamuk yaptı:)))
yamukmu yaptılar hiii:1shok:vay merefsizlerklava:ben sana yamuk yapmam kuzen dümdüzüm ben yamuk olmam:asigim:beni yanına al hadi:1hug:

yaa beğendin demek beni aşkım:asigim:sende beni beğeniyosanhihoyyytduygularım karşılıksız değil demek heeeyyyyhihoyyyt:teytey:

sen ne kadar güzelsin öyle yaa ayrıca makyaj konusunda da çok yeteneklisin

Dünya güseliiiim bende koç burcuyummmmmmm delikafadulden
Oleyyyyyyyy bu çok güsel bişiiiiiiiiiii :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Burcumla bir kez daha gurur duydum sayende

kuzen senden en kısa zamanda nude makyajı bekliyorum bilgin olsunartık yeni videolarınıda bekliyoruz 4 gözle..video sonunda kuzenim asoyada selam demeni isitiyorum:smiley-cool::1rolleyes:

kiz vallada buldun hee benzion sekerim hele yanaklara baksana ayni ayollll:1shok:

yamukmu yaptılar hiii:1shok:vay merefsizlerklava:ben sana yamuk yapmam kuzen dümdüzüm ben yamuk olmam:asigim:beni yanına al hadi:1hug:

güzellik ebidelerim kızçelerim canlarım bu aralar işlerim çok yoğunlaştı o yüzden pek giremiimm kusura bakmayın şekerler

güzel yazılarınız için ayrıca çok teşekkürler hafta sonıu yiğenimin sünnetindeki makkejleri ekleyecem güzellerrrr

kız pisiiii sen de mi koçsun ne güzel çiçem:))) burçdaş da olduk desene:roflol:

asom benim öperim alından seni gülümmm

ya ilarzucumm cicimm ne güzel kalme çekion sen öle videonu izledimm şahane süpersin kızzz hala nası bekar dolanıon bilmem :jeyyar:
canım sen kendi kendine mi öğrendin bu makyajı yapmayı yoksa kursa falan mı gittin yeteneksin valla maşalaahh tütütüt

çok teşekkür ederm canem
yok çeerdekten çıkmayım

kendi kendime öğrendim

wayy beee erkek olsammmm istemeye gelmiştim seni haaa maşallah kaş göz yerinde dudaklarda şahanee anaaammm forumun makyaj kralıçasııııııı
tütütütütüt

ayy çok tatlısın gözlerin cok guzll malyjda 10 numaraa ama bn bole yapamamkı :sinifsinif:

wayy beee erkek olsammmm istemeye gelmiştim seni haaa maşallah kaş göz yerinde dudaklarda şahanee anaaammm forumun makyaj kralıçasııııııı
tütütütütüt

kız istediler beni bubam da virdi yaa
nişanlıyım been

çok teşekkür edeerim fenomenimŞeniz

maşallah ..anlatım için teşekkürler

ben teşekkür ederim vakit ayırdığın içinŞeniz

ayy çok tatlısın gözlerin cok guzll malyjda 10 numaraa ama bn bole yapamamkı :sinifsinif:

yaparsın kız neden yapamayasın takıl göz makyajı topiğine de gör bak nasıl yapıyorsun:))zemuszemus

okadardır kk dayım ılk kez makyaj bolumune geldım:)..
canım cok gzuelsın goz makyajınıda bayıldım ..

ciddimisin bal peteğim yaa hiç görmedin mi gerçekten((

diğer topiğimi gördün mü peki? adım adım makyaj topiğimi orda da çeşit çeşit makyajlarım var her renk:)

çok güzeel ya maşallaah
bende istiyorum ama pek marifetli değilim beceremiyorum

uğraşayım gülümde nerden başlayayım soluk duruyo makyajım bnm
snra beğenmiyorum genelde tek kalem çekiyorum o kadarcık
biyerlerde bi eksik yapıom ama nerde :uhm:

ilarzu eline emeğine sağlık.. çok güzel makyaj yapıyosun, seni izleyerek bişeyler kaptım :))) izleye izleye geliştircem kendimi :)) tşk ederim güzel paylaşımın için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…