Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar çok teşekkür ederimmm çok mutlu ediyorsunuz beni:)

soluk durması acaba farlardan mı çiçeğim? dün bi yerde gördüm layd rose bi far paleti çıkarmış solda iki tane büyük kare yanda da küçük 4 tane kare olan bi palet mavilisi
pembelisi
yeşillisi var

elimle bir denedim ağzım açık kaldı hiç bu kadar beklemiyordum çok güzel bir fardı ışıltısı da müthiş

aynı cecile dokusunda ama çok güzel ve 10 tl idi bayıldım ama çok var diye almadım

cnm en son aldığım flormardı
ama tavsiyeni deneyeyim
zaten fiyatıda uygunmuş
saoll tatlıımm opuyorumnanaktan

evet bal köpüğüm gelmesi lazım artıkın yaaaa işlerden vakıt bulamadım siirlendim

meşgul olmanı anlıyorum canım....fakat birkaç saatini videoya ayırabilirsen inan çok sevineceğim....tabi mümkünse...ŞenizŞeniz

cnmmm hafta sonu makyajını denedim inan bu sefer çook güsel oldu ay yakıştırdım kendime :kedi:
ama foto çekicek zaman bulamadım bidahakine inş.
buarada sönük olması sanırım kapatıcı kullanmadığımdanmışşopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canısım gözlerinin farlara karşı hassaslığı olmuş olabilir ilk kullandıysan yapar

veya farların kullanma süreleri geçmiş olabilir

indirimdki ürünlerde çok oluyor bu durum...

eğer bu durum bi kaç kere de devam ettiyse git geri ver alerji yaptı de ikisi de

alttan kapatıcı sürerek denedin mi? belki o zaman daha iyi olur..

eğer hiç bi türlü olmuyorsa mineral ürünlerden kullanmalısın 1 kere dene eczanede satılan da var organik arkadaşım pudrasını allığını kullanıyor sorunlu bir cilt . iyi geliyoer dedi en güzel yanı pudra ile bile yatabiliyorum diyor

yazıyormuş bana da bambusi arkadaşımız söledi onu

organikler eczanelerde satılıyormuş bebem kullanan arkadaım ölededi

senin demekki alerjin var sevgilim

oyoyyyy super bi goz makyaji bayildimmmm denemeliyimmdelikafadulden
cok gusel bi videolu anlatim olmus coooook tesekkurlerr kuzum
o sarki mirildanan sesinede kurban olam kis =D

mafoldumbensenağlamasenağlama yeni videolarını bekliyorum ama hala ses yok...bayram da yaklaştı...bayramlık makyaj videosu hiç fena olmazdı hani...:1no2: hem o gül yüzünü çooooooook özledim yaaaaa.....mafoldumben

Ayşecim bitanem yeni video işi biraz yattı bebek suratlım. kardeşimi işten çıkardılar onun iş yerinde net hızlıydı ya ordan yüklüyorduk. üstüne üstlük evde de neti kapattık bi süreliğine ... iş yerimden de pc kasacak yükleyemiyorum:))) bi sürü olumsuzluklar bebeğim yaa

ama yükleyince ilk sana haber verecem reçelim

Balım canım tatlı güzelliğimmm seni çok özledimmmm çok sefommm Şeniz
video yükleyemeyeceğin için üzüldüm ama :gitme:
o zaman foto ekle sende o güzel gözlerini bi görelim artık mafoldumben

oyoyyyy super bi goz makyaji bayildimmmm denemeliyimmdelikafadulden
cok gusel bi videolu anlatim olmus coooook tesekkurlerr kuzum
o sarki mirildanan sesinede kurban olam kis =D

:roflol:

canım çok teşekkürler dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım azıcık anlatabildiysem ne güzel yerine ulaşmıştır çok mutlu ettin balımmm

ben de saa gurban olamm bidenem

X