Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzen bende benzetim birisine eksik kalmim:jeyyar:
öbcelikle benzettiğim kişi birebir benzemiyo,benziyemezde!çünkü arzum ondan kat kat güzel:asigim:ama andırıyo bana göre..ama benzettiğimiz hatunda türkiye güzeli yani:1closedeyes:
senin yanından geçemiycek olan,ama anımsatan hatunhihoyyyt
birce akalay(eski tr3. güzeli)

bu hatunuda çok beğenirim ayrıca,seni andırmıyomu bebeğim ne dirsin:1ninca:

kizzz bi göz atayim dedim .. hayranlikla daldim videona .. anam pilav yaniyodu yemin ederim dibi tuttu :))))))))))
herif icerde yemek bekliyo ben hala burda senin günlük makyajini izliyorum.
süpersin tek kelimeyle.. helal valla

yok kı benzetemedim ben bu hatuna da nedense

anama babama da benzetemiyom zati nedense:)))

kizzz bi göz atayim dedim .. hayranlikla daldim videona .. anam pilav yaniyodu yemin ederim dibi tuttu :))))))))))
herif icerde yemek bekliyo ben hala burda senin günlük makyajini izliyorum.
süpersin tek kelimeyle.. helal valla

:roflol::roflol:
eh anacım yaaa sen yimeğini yi de gece gece fazla yeme çiçeem öle bakarsın diğeri daha da uzun:))

tüh bunada benzetemedik:roflol::roflol:gamzelerin ve gözlerin sadece benzettiğim..göz rengi ve modeli..tmm kuzen başka birini bulcam durkaydirigubbakcemile3
bunlar işin espirisi tabi,ama tek bi gerçek var senin ünlü olarakta kimseye benzemediğin,eşin benzerin olmadığı,ama hayatımda gördüğüm ve beğendiğim en güzel,kısaca tek geçtiğim hatun olduğunopuyorumnanaktan

kız kuzeniz deye torpil geçiin haa anlamadım sanma Şenizkaydirigubbakcemile3

sen az bi aynaya baksan heç fena olmayacak zannımca balımma.s

torpil geçiyosam 2 gözüm önüme aksın:1shok:kafamçokkarıştısüprizzzzz
arzum yeminle kolpa yapmıyorum kızım,sen hhayatımda gördüğüm en güzel hatunlardan birisin. enişte varya çok şanslı beeehihoyyytallah ayırmasın bebem evlilik ne zaman?

aa cidden birce akalaya cok benziosunnn ilarzu bak bende birine benzio bu kiz diodum yaa dusun dusun ben yok bulamadim yaff ASO bulmus kaydirigubbakcemile2

kuzen bide baa burcunu söle gebercem meraktan sorucam unutuyorum..ama önce tahmin yapçam
terazi

amin balım
güzel iltifatların içün de ayrıca teşekkür edirem ben de seni çookkk beğendim şikerparem sülalemiz güzel anacım:roflol:

aa cidden birce akalaya cok benziosunnn ilarzu bak bende birine benzio bu kiz diodum yaa dusun dusun ben yok bulamadim yaff ASO bulmus kaydirigubbakcemile2

kıı sen de mi benzettin yaaawww:uhm:

kuzen bide baa burcunu söle gebercem meraktan sorucam unutuyorum..ama önce tahmin yapçam
terazi

buldum dimi:smiley-cool:

heh işte onu buldun bunu maalesef tutturamadın çiçeğim heeeç tahmin edemezsinnn gül reçelim

ben de seni tahmin edem mi

ikizler veyahut başak

ama başak olma ihtimalini yğksek tutuyimmma.s

aaa bulamadımmı:gitme:boğasın o zamancokacimcoookbildimmicokacimcoook
kuzen bende merkür gördün demeksengözlerimebaksanabama bilemedin:smiley-cool:

aaa bulamadımmı:gitme:boğasın o zamancokacimcoookbildimmicokacimcoook
kuzen bende merkür gördün demeksengözlerimebaksanabama bilemedin:smiley-cool:

tüh yaa ben de sen de hala bilemedikkkk

kooooçç gibim anam kooooççççkaydirigubbakcemile3

sen sülesene kova mı yengeç mi çiçem

tüh yaa ben de sen de hala bilemedikkkk

kooooçç gibim anam kooooççççkaydirigubbakcemile3

sen sülesene kova mı yengeç mi çiçem
heheh hehehe bilemedinn bilemedinnhihoyyyt:smiley-cool:
hehehe heheh ama bende bilemedimhihoyyyt:smiley-cool:
bende akrebim sevgilim,ama şu bi gerçek koç kadınları genelde çok güzel gözlü oluryerimseniben

meraba arkadaşlar aranıza dalıyım bende arzunun topiğine ugramadan gecemıyorum.
bence arzu yay burcuuuuopuyorumnanaktan

nasıl bilemediniz amaaaa:))))))))

hem de çoğu özelliklerini taşırım.

keşke topic açsaydık anket yapardık kız,kk nın en güzeli ilarzu ne burcu:smiley-cool:amma reyting yapardık:roflol:

yükselenim de kova:)

akreplerle iyi anlaşırım bebemm

senelerce en yakın ark. lise üniv. akrepti emme sonra yamuk yaptı:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…