Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hah valla bende bu kıza benzettim aynı ismi neydi ki diye düşünüyodummmm

hakikaten cok benzettim bak gulsuda benzettikaydirigubbakcemile3
demekki benim goz seklimle alakali goz kapagi araligim cok acik degil
ama sen zamanin olursa yinede yap:1hug:
bende pembe ruju cok seviyom sanki daha genc gosteriyo kirmizi cok vamp duruyo ama sana gercekten yakisiyo:sm_cool: benim hic kirmizi yada baska renk rujum yok hep pembe toz pembe gul pembe:roflol:

hah valla bende bu kıza benzettim aynı ismi neydi ki diye düşünüyodummmm

SEN DE Mİ BENZETTİN SEVGÜLÜM
NEYDİN TOPİĞPİNİN KRALIÇASI TAŞIIIIzemuszemusopuyorumnanaktan

bendede manyah gibi her renk var kullanmıyorum bu aralar yine günlükhiç kullanmıyorum yaa
aslında kullanmalı yania.szemuszemus

arzu
gelinlik
taç
makyaj malzemesi
kozmetik toptancıları falan filan
ne işlerin varsa onlarıda hallederiz bebuk
ona göre
zaten bu yıl bende kesin gelcem bursaya
hatta bu aya sonu yada bir dahaki ay başı gibi olabilir
gelcem hee yanına

selammmm:kedi:ben yeni katıldım aranızaa.uzun zamandır bu başlığınnn özellikle de ilarzucum senin takipçinimm canımmm en sonunda dayanamadım geliim eksik kalmiim bu güsellikten dedim.canım valla nasıl bi güsellik sendeki yaaa bi insan hem bu kadar güleryüzlü,hem bu kadar tatlı dilli,bu kadar güzel ve şeker olabilir miii aaaa ayıptır valla cık cıkcıkmakyajlarını,videolarını büyük keyifle takip ediorum canımm ve yeni videonu sabırsızlıkla bekliorum olmuoo böle o güzel yüzünden mahrum etme bizleri.öpüldünnnnnnŞeniz

kız otobüste gemliğe geldin mi hemen beni arıyorsun bak tamam mı kuzu

kız napacaz tacı gelinliği anam anlamadi ben?

amanınnnn gizli gizili seyrte sen bişey yazmadan geç hee:mymeka: ahanda büle vururum kaffana kaffanaaa dur kız kıyammam:teselli::1hug: gel sevem :)

canım benim çok teşekkür ederim güzel yazın için çok mutlu ettin beni şekerparemmmm

sen de öylesin balımmmmŞeniz

senin tatlı diline kurban olsun dünya alem vallah o samimiliğini böle yazarak bile hissettirebiliosun ya helal sana ilarzucummmmalkisalkisalkis

oy masallah sana ya ne seker ne sicak kanli ve tatli dillisin sen
rabbim övmüsde yaratmis 41kere masallah
makyajlarinada bayildim ellerine saglik canim

kuzen bak benden bitane daha:asigim::roflol:bende takipten sonra açıldım sana biliyosun:1ninca:

delikafaduldenhehe öle oldu valla uzun zamandr hayran hayran bakıorum ben bi tatlışın video resimlerine.eee madem kuzen oldnz beni de alsanıza aranıza beni de ne olur ne olurlülülülülülü

senin tatlı diline kurban olsun dünya alem vallah o samimiliğini böle yazarak bile hissettirebiliosun ya helal sana ilarzucummmmalkisalkisalkis

anam ağzımdan ne çıksa onu yazıyorum aynen ya ondan belkim sana samimi geldi düşünmeden yazıveriyorum hemen ne hissediyorsam bebişimm

oy masallah sana ya ne seker ne sicak kanli ve tatli dillisin sen
rabbim övmüsde yaratmis 41kere masallah
makyajlarinada bayildim ellerine saglik canim

kız sen yeni görmedin dimi burayı vallaha topa koyarım remazanda patlatırım vbak senii :roflol: topik arkadaşım

kuzen bak benden bitane daha:asigim::roflol:bende takipten sonra açıldım sana biliyosun:1ninca:

delikafaduldenhehe öle oldu valla uzun zamandr hayran hayran bakıorum ben bi tatlışın video resimlerine.eee madem kuzen oldnz beni de alsanıza aranıza beni de ne olur ne olurlülülülülülü

:roflol:Şeniz

kız aso gel sochic de bizim dayı kızımız olsun be aileyi genişletek gülümdelikafaduldendelikafadulden:roflol:

çok da atlı maşallah baksana bizim gibi kız içi dışı bir bunun da :roflol::roflol:

:kedi:valla yeni dikkatimi cekti yalanmi söyliim:kedi:
zemuszemustut balim tut topa tut davul yap hic farketmez müsaitim inanzemuszemus

kız sen benim şimdi videomu da izlememişsin
la iki tane video çektim makyaj topiğine yazmayanal bbilem çoluğunu çocuğunu almış çekirdekleri çıtlaya çıtlaya izlemiş gülüm aşkolsun yani
sen kiii senelerdir bizim aynı yastığa ay aynı topiğe yorum yazmışız aşkolsun heç yakıştıramadım doğrusu balım

kız aso gel sochic de bizim dayı kızımız olsun be aileyi genişletek gülümdelikafaduldendelikafadulden:roflol:

çok da atlı maşallah baksana bizim gibi kız içi dışı bir bunun da :roflol::roflol:
seni kimseyle paylaşamam!!sen benimsin:roflol:he valla erzu bende sevdim,alalım onuda yuppiii aşiret büyii:teytey:
sochicarzunun dayı kızısın hayırlı olsunvereliniortakben hala kızıyım,doğal olarak sende bnm kuzensin:sm_cool:

:roflol::roflol:

off yine yardın beni gülmekten be kuzenim yaaa:roflol:

:kedi::kedi:
burdaki makyaj videyonumu diyon izledim baska videyolarindami var???
ay napiim yaf dövmekten beter ettin he :gitme:mafoldumben
yolla linki söz bakiciim sonra yaziliyami tutarsin sözlümü yaparsin sen bilirsin:jeyyar:

he icim pardon ben topikleri karıştırıdm adım adım tropiğindeyiz sandım evet balım başka yok

aadım adımı biliin zaten b,idenem

pisi pisine azarladin kiz eni alacagin olsunlmaz::umursamaz:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hehe tamamdr kuzennn saolunz şefkatli kollarınıza aldınız beni yirim ben sizi vallahhihoyyyt:sm_cool:

pisi pisine azarladin kiz eni alacagin olsunlmaz::umursamaz:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

okyabnustaki tek incim

(yağcılarda inecek vaar:))

temem ösür dileris çiçek göslümmm yaptık bi denyoluk afedersin

hehe tamamdr kuzennn saolunz şefkatli kollarınıza aldınız beni yirim ben sizi vallahhihoyyyt:sm_cool:

gel kuzenimm canummm ohhh öpem miss gibim ohhhŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…