Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fıstıgım benim nude tonlarında da makyaj yapabilir mısın balımmmmm (video lu ama)

evet balım yaaa aslında profesyonellik değil de bozuntuya vermemek diyelim....

oyy oyyyy baksen benim çıtır güzelime yaaaaa maşallahh bebek gibsin bitanesiii sen dee

fıstıgım benim nude tonlarında da makyaj yapabilir mısın balımmmmm (video lu ama)

tamam bebeğimm

yaparım senin için gülüm şindii yarışma makyejimi bitirdim foto ayarlamasını yapiidimmm ben de balımmm

yeni videolar istiyoruzzzz artık canım yaa. şarkılarınla sohbetinle. ilk makyaj yapımı öğrendiğim sensin göz bebeğimmm videoların fotoların sağolsun opuyorumnanaktan

yeni videolar istiyoruzzzz artık canım yaa. şarkılarınla sohbetinle. ilk makyaj yapımı öğrendiğim sensin göz bebeğimmm videoların fotoların sağolsun opuyorumnanaktan

canımsın Şeniz

ayıp ettin bidenemmmm yapacam kız söz gülüümmmm en kısa zamandaa

ya canım mükemmel olmus
hastanede çalıştıığm için foruma sadece yazabiliyordum izleyemıyordum
şimdi izledim sırf bunn için
mükemmellllllllllllllllllllllllhihoyyyt
çok saol balım süpersinn
çok datlusun

kız seliiinn güzelimmmmm

sen buralara da gelirmiydin tatlımm soğuk sular dökem ayaklarına bibeğimmmmmm

ben de seni çok biğeniimmm bitanesiiiimm:)))

İlarzu, iki tane mi video var toplam? Başını sonunu bilemedim topiğin.. 2sini görebildim sadece..

evet bebeğim 2 tane videom var canısım yakında bir diğeri de gelecek:))))))))))))

ikisi de ilk sayfada bebek

evet bebeğim 2 tane videom var canısım yakında bir diğeri de gelecek:))))))))))))

ikisi de ilk sayfada bebek

Ayyy gelsin artık yeni videolar delikafadulden

Zaten ikisinide bu yaz gittiğim düğünlerde denicem videoları izleyerek yapıcam makkajımı oh ohhhh zemuszemus

simdi oturuyorummmmm
ve aynisini yapiyorum
normalde hic makyaj yapmam
hem yetenek hemde tarz meselesi
ama resmen canim makyaj cekti yaaaa
arzu cok sekersinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…