Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
simdi oturuyorummmmm
ve aynisini yapiyorum
normalde hic makyaj yapmam
hem yetenek hemde tarz meselesi
ama resmen canim makyaj cekti yaaaa
arzu cok sekersinnnn

:roflol::roflol:

izle izle ekşınlı videomu :roflol::roflol:

bak nasıl çektiriyorum insanın canını dimi:KK70:))))))))))

ya sen ne kadar güzelsin canım ya :)
videolar süper oldu paylaşım için teşekkürler çok yardımcı oldun üşenmedin valla harikasın :)
video konmasında emeği geçenlere de teşekkürler harika oldu bu paylaşım :)

ya sen ne kadar güzelsin canım ya :)
videolar süper oldu paylaşım için teşekkürler çok yardımcı oldun üşenmedin valla harikasın :)
video konmasında emeği geçenlere de teşekkürler harika oldu bu paylaşım :)

oyyy canım benim çok teşekkür ederim bidenesi maksat yardımcı olmak :))

bitanem merhabalar....yeni videonu hergün büyük bir merakla bekliyorum...yenileri ne zaman geliyor tatlım?....:1hug:

bebeğim bi türlü çekemedim siirlerim bozulii artıkın bitanecim çekecem vakit buldupumda ben de sinr oldum vcanım:KK70:

ilarzu harikasın yaa videolarını izledim cok tatlısın :nazar: ve cok güzel makyaj yapıyorsunalkisalkisalkis .bende kozmetik ve makyaj delisi olarak bayıldım sana.ayrıca kaşlarının şeklide cok hoşuma gitti bunuda söylemeden geçemeyecegim.yeni videolarını bekliyorum canım öpüldün...:1hug:a.s.

azra cım çok çok öpüyorum canım çok teşekkür ederim yazıdın için:)))))

videoların devamı gelecek bitanesm

slm öncelikle çoook şirinsin bunu söylemek istiyorum.
dün kardeşimin düğünü vardı ve ben 3 gün önce senin videolarını izleyip kendime kapatıcı, far ve far fırçası satın aldım.hem kına gecesi hemde düğünde kendi makyajımı kendim yaptım ve herkez çok beğendi. zemuszemus derin bilgilerin için çooook teşekkürler videolarını bende dört gözle bekliyorum :dance:

slm öncelikle çoook şirinsin bunu söylemek istiyorum.
dün kardeşimin düğünü vardı ve ben 3 gün önce senin videolarını izleyip kendime kapatıcı, far ve far fırçası satın aldım.hem kına gecesi hemde düğünde kendi makyajımı kendim yaptım ve herkez çok beğendi. zemuszemus derin bilgilerin için çooook teşekkürler videolarını bende dört gözle bekliyorum :dance:

oooyyy güzelimmm benim yaaaaaa

bende yaptıklarımın işe yaramasından çok mutlu oldum yaaaa

eminim senin yaptığın makyaj herkesinkinden güzel olmuştur çünkü kendi göz yapını bilerek yaptın

hellal olsun ççiçeğimeeee

bende gelcem yaaa düğüneeeemafoldumben

kız gelirsen çook sevinirim canım yaa
aliyi de şööle çatlatırım baakk benim kk dan arkadaşım bilem geldi derimmmm

baa bak hele ben gelecem oraya bu aralar ama sadece 1 günlük belkim 1-2 saat haa ne dersinnn:jeyyar:

ilarzu'cum cok ii tiolar aldim bisey sorucam makyaja baslamadan kapaticinin markasini ogrenebilirmiyim?birde allik surerken yukaridan asagiya surdun ya o sekilde daha guzel oluyor kesinde teknigimi o? paylasimin icin tesekkurler cnmcima.s.

kız gelirsen çook sevinirim canım yaa
aliyi de şööle çatlatırım baakk benim kk dan arkadaşım bilem geldi derimmmm

baa bak hele ben gelecem oraya bu aralar ama sadece 1 günlük belkim 1-2 saat haa ne dersinnn:jeyyar:

kesinlikle bir kahve içmeyi çok isterim
ne zaman nereye neden geliyorsun söyle özele mesaj at yani
detayları konusalım beeebeğğeeem

ilarzu'cum cok ii tiolar aldim bisey sorucam makyaja baslamadan kapaticinin markasini ogrenebilirmiyim?birde allik surerken yukaridan asagiya surdun ya o sekilde daha guzel oluyor kesinde teknigimi o? paylasimin icin tesekkurler cnmcima.s.

canım evet tekniği şöyle eğer yüzün yuvarlak veya ovalsa benim gibi o şekilde sürülüyor
eğer kare yüzsen çene kemiklerin genişse yanı o zaman şakaklara doğru sürülüyor yüzü ovalleştirmek için bebeğim

ayrıca çok teşekkür ederimŞeniz

kesinlikle bir kahve içmeyi çok isterim
ne zaman nereye neden geliyorsun söyle özele mesaj at yani
detayları konusalım beeebeğğeeem

temem bebeğim bi kesinleşsin sana haber verecem gül yüzlümm

bil bakalim bu resimleri niye ekledimkaydirigubbakcemile3
bi arkadas seni ceyda duvenciye benzetmistide bende bugunku profil resmini sezin akbasogullari zannettim nasilda benzemissinsositososito
sende bi artistlik havasi var ama dur bakalim yakinda oyuncu edecez senisırnaşık şey

aslinda ben sunun icin gelmistim buraya

bu rihannanin gozundeki makyaj nasil yapilir ki kac zamandir kendim cabaliyorum daha biyere varamadim sadece likit ve kalem kullanilmamismi yanlisimmi var niye ben yapinca ocu gibi oluyorum:sm_confused: birde o likidin rengi lacivertmi kuzguni siyahmi ne acaba bi fikrin varmi arz ederim
tesekkurler sayin hocam

Son düzenleme:

bil bakalim bu resimleri niye ekledimkaydirigubbakcemile3
bi arkadas seni ceyda duvenciye benzetmistide bende bugunku profil resmini sezin akbasogullari zannettim nasilda benzemissinsositososito
sende bi artistlik havasi var ama dur bakalim yakinda oyuncu edecez senisırnaşık şey

aslinda ben sunun icin gelmistim buraya

bu rihannanin gozundeki makyaj nasil yapilir ki kac zamandir kendim cabaliyorum daha biyere varamadim sadece likit ve kalem kullanilmamismi yanlisimmi var niye ben yapinca ocu gibi oluyorum:sm_confused: birde o likidin rengi lacivertmi kuzguni siyahmi ne acaba bi fikrin varmi arz ederim
tesekkurler sayin hocam

waay waay waay ne güzel hatunlara benzetiliim yaa çok mutlu oldum:))

o makyaj sadece kalem den ibaret beebğim far gölge yok zaten ama bu kalem sürüşü her göze gitmez bitanem bunu kaldıracak göz kapağı aralığı ve kaş genişliğinin olması gerekli gözünün ufak olmaması lazım birde..

onu da denerim bidenem yalnız pembe ruj çok yakışmış yaa

ben genelde kırmızı kullanırım bu makyaja ama pembe de çok gitmiş doğruısu bal köpüğümm

mutluluk reçetwem gülü m sen neden artık makyaj eklemiin özledim ben senin o kirpiklerini ama:,(((

X