Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bitanesinnnnn sennnn :asigim:
güzelsinn :asigim:
tatlısınnnnn :asigim:
maşallahhh :nazar:

maşallah hayatım ya sana...
bu nasıl bir güzellik şekerim...
bir makyaj insana anca bu kadar yakışır birtanem..
ALLAHIM SENİ AİLEN VE NİŞANLINA BAĞIŞLASIN...

özlöşuummmmŞeniz
çok teşekkür ederim hayatımm ahu gözlümmmm
senin makyujları niden göremiyoruz artrıkın?

ne güzel koyuyordun gözümüzü gönlümüzü açıyrdun çiçeğimmm:)

bitanesinnnnn sennnn :asigim:
güzelsinn :asigim:
tatlısınnnnn :asigim:
maşallahhh :nazar:

çiçeğimmm
bibeemmmm

çok teşekkür idireemmmm

malibum gel accuk içem seni gıız gellll:içelim:

özlöşuummmmŞeniz
çok teşekkür ederim hayatımm ahu gözlümmmm
senin makyujları niden göremiyoruz artrıkın?

ne güzel koyuyordun gözümüzü gönlümüzü açıyrdun çiçeğimmm:)

çiçeğimmm
bibeemmmm

çok teşekkür idireemmmm

malibum gel accuk içem seni gıız gellll:içelim:

günaydın ballı lokmam keten helvam sülalemin makyözüüüüüüüüüü öperem gül yanakalrındannnnnnnnŞenizŞenizŞeniz

iç biberim içç içen sen olll hihoyyyt

:içelim:
içtim gittiŞeniz

günaydın ballı lokmam keten helvam sülalemin makyözüüüüüüüüüü öperem gül yanakalrındannnnnnnnŞenizŞenizŞeniz

allahh tereyağlı ekmeğim
nutellammm
çilek reçelim
az yağlı peynirimmmŞeniz

günayduuunnnnn sevgülümmmmmŞeniz

arzu hncım..
efenim hayırlı uğurlu olsun shimer pudranız..
bende mi alsam acep die düşünmekteyım :)

kız kahvaltı tabağı gibi olmuşummmmmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:

ay ne yapam kahvaltı çekti canım gülm yaa
bıktım poğaça çaydannnsenağlama

arzu hncım..
efenim hayırlı uğurlu olsun shimer pudranız..
bende mi alsam acep die düşünmekteyım :)

çiçeeem pudra müthiş
ama günlük kullanacağını düşünüyorsan sakın haaa

çünkülüm gayyetttt parlak bişey düğünlerde falan kullanılır anca çiçeğimmm

ve altına da iyi bir fondoten gerekli
ben

sadece pudra da sürer ççıkardım mesela
ama bnula çıkılmaz bunu bil yani günlük kullanacam diye alma sakın çiçeğimmm

seni seviyor güzel gözlerinden öpüyorum gül yüzlümmm

ama özel günler için süper ötesi onu diyim bak

bi de akşam tam kaynaşamadık pudrayla teyzemler bizdeydi daha tam deneyemedim yüzümde bir iki yerime denedim bayağı parlattı gül yüzlüm

çiçeeem pudra müthiş

ben

bi de akşam tam kaynaşamadık pudrayla teyzemler bizdeydi daha tam deneyemedim yüzümde bir iki yerime denedim bayağı parlattı gül yüzlüm

hımm sağol cnm benim Şeniz
gece için ihtiyacım yok , belki gündür için sürerşm dicektim oda madem şıkır şıkır bişi gerek yok demekki..
sana hayırlı olsun güselim , iyi günlerde parlat kendini işallah :dance:

çiçeeem pudra müthiş

ben

ay canım kıyamammaaaammmmmmmmm senağlama kız sen gel hafta sonu bana ben sana şöyleeeeee muazzammmm bir kahvaltı hazırlayayım da patlayana kadar ye gülümmmmmmcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ay canım kıyamammaaaammmmmmmmm senağlama kız sen gel hafta sonu bana ben sana şöyleeeeee muazzammmm bir kahvaltı hazırlayayım da patlayana kadar ye gülümmmmmmcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ölee şeyler deme bana ricimdeyim çiçeğimmm böcemm 3. gün allahım sen sabır yarebbimmmm:Saruboceq:

41,5 kere maaşallah a.s.
Bu ne güzellik,ne samimiyet bu ne içtenlik böyle...
Hayatım harika görünüyorsun.Hele o anlatışındaki doğallık sanki kameraya değilde
direk karşımda bana anlatıyormuşsun gibi :asigim:
Dikkat et kendine nazar değmesin.:nazar:

Bu kapatıcı dediğin bu mudur resmini koyuyorum bebeeemm.Videolarınında devamını belkiyoss :1hug:

41,5 kere maaşallah a.s.
Bu ne güzellik,ne samimiyet bu ne içtenlik böyle...
Hayatım harika görünüyorsun.Hele o anlatışındaki doğallık sanki kameraya değilde
direk karşımda bana anlatıyormuşsun gibi :asigim:
Dikkat et kendine nazar değmesin.:nazar:

Bu kapatıcı dediğin bu mudur resmini koyuyorum bebeeemm.Videolarınında devamını belkiyoss :1hug:

evet canım taa kendisi
çok teşekkür ederim çiçeemmm

ilarzuuuuuuuuuuu, seni napmalı,yaa sen nasıl tatlı nasıl sıcak bi hatunsun, ne kadar içtensin , ne kadar doğalsın, ne şirinsin, ne güzelsin...hele o yazışmalarında lafların yokmu, bibeeem, çiçeeem, şikeriiiim, böööceeeem, yiriiim seni deyişlerinnn kaydirigubbakcemile3

ben de senin gamzeli gülüşüüünüü yiriiim çiççeeem , 19. dakikanın sonunda kameraya "oldu mu" diye sorup etkileyici bakış atmanı yirriiim bebeeemmm Şeniz , erkek olsaydım ne ali'ye ne ahmete ne mehmete bırakırdım seni böööceeeemmm :nazar:

canımmm, allah yüzünü bi ömür güldürsün, seni ccoook sevdiiimmm, annemin babamın bana yaptığı duayı senin için istiyorum: Rabbim "ben şimdi ne yapacağım" diyeceğin, kara kara düşüneceğin hiç bir sıkıntıyla karşılaştırmasın senii :Saruboceq: çiçeeeeeemkaydirigubbakcemile3

ohh be canım senin izlediğine çok sevindim anam yaaaa sonunda gördün akşam o kadar bekledin beni çok sağolasın çiçeemm böceemmmm[/QUOTE]

ewet cnm beklediğime değdi kaydirigubbakcemile5 sabaha kadar baktım yüklendimi diyee :roflol::roflol: yüklenmedi bende yattıım :roflol: ilarzu bidahakine video yükleyeceğin zaman hiç söyleme bize yakında yüklicem de herşeyi halllet pat diye koy süprizz olurr bizede kaydirigubbakcemile5 öptüm seni :jeyyar:

ilarzuuuuuuuuuuu, seni napmalı,yaa sen nasıl tatlı nasıl sıcak bi hatunsun, ne kadar içtensin , ne kadar doğalsın, ne şirinsin, ne güzelsin...hele o yazışmalarında lafların yokmu, bibeeem, çiçeeem, şikeriiiim, böööceeeem, yiriiim seni deyişlerinnn kaydirigubbakcemile3

ben de senin gamzeli gülüşüüünüü yiriiim çiççeeem , 19. dakikanın sonunda kameraya "oldu mu" diye sorup etkileyici bakış atmanı yirriiim bebeeemmm Şeniz , erkek olsaydım ne ali'ye ne ahmete ne mehmete bırakırdım seni böööceeeemmm :nazar:

canımmm, allah yüzünü bi ömür güldürsün, seni ccoook sevdiiimmm, annemin babamın bana yaptığı duayı senin için istiyorum: Rabbim "ben şimdi ne yapacağım" diyeceğin, kara kara düşüneceğin hiç bir sıkıntıyla karşılaştırmasın senii :Saruboceq: çiçeeeeeemkaydirigubbakcemile3

gızzz senin yazını okurken vallahi tırnağımı kopardım anam sırıtırkene:roflol::roflol:

ooyyy oyyyyy ben sini yirim dadlummmm çiçeemmm:sm_cool:
(ay gene didimmm gülüm ne bilem tutamiim dilimi içimden geliii)

kızarmış ekmeğim : Allah senin de hep yüzünü güldürdüsün sevinçlerin hep üzüntilerden fazla sevdiklerin yanında olsun :Saruboceq:
(biraz bayram mesajı gibi oldu ama iddare et mormenekşemŞeniz)

ilarzu valla nazar edecek bu hatunlar seniii

kız sen de az okuyuversene ekrana accuk :Saruboceq:
bişey olmaz pisispisim yahu kem göz kendine dönermiş :roflol:

ohh be canım senin izlediğine çok sevindim anam yaaaa sonunda gördün akşam o kadar bekledin beni çok sağolasın çiçeemm böceemmmm

ewet cnm beklediğime değdi kaydirigubbakcemile5 sabaha kadar baktım yüklendimi diyee :roflol::roflol: yüklenmedi bende yattıım :roflol: ilarzu bidahakine video yükleyeceğin zaman hiç söyleme bize yakında yüklicem de herşeyi halllet pat diye koy süprizz olurr bizede kaydirigubbakcemile5 öptüm seni :jeyyar:[/QUOTE]

ayyyyyy ciddi mi gülüm yaaawww
sonunda izledin ya olsun

ama hakikaten öyle yapacam bundan sonra yüklücem çat diye koyacam

böyle ana haber bülteni gibi olayor az sonraaaa azzz sonraaaaa:roflol: gibi:roflol:

yine yeniden süpersin canım benim guzel ellerin easğlık emme alyansın nirde yaCADIARZU ok meraklıyımdırda:sm_confused: yuzun zaten oyle masum oyle tatlı ki masallah canımcım hersey yakısıyo:sm_cool:

X