Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çiçeğim o sadece parlatıcı gibi bi rujdu gülümm pembemsi

simli mi çıkmış acaba

yok canım. onun için demedim. alternatif sundum sadece :)
dudak biraz daha koyu oldu mu gri göz makyajı ile çok yakıştırıyorum ben. kırmızıdan ziyade, dudak rengine daha yakın renk ile çok hoş duruyor bence.
2.seçenekte de dudak rengi belli etsin diye simsiz parlatıcı dedim canım. kaydirigubbakcemile5

oyy oyyyy benim güzel gözlüüüü

şirin sözlü dostummm

kapatıcı kullanıyormusun çieğim o zaman akmasının önüne geçebiliyorsun gül yüzlüm bi de ben önce far sonra kalem uyguladığımdan akmıyor sanırım
bi de öle denesen nutellam kavanozum:CüvCüv:

yüzüme hiç birşey sürmüyordum
ama ilk fırsatta su makyajı yapacam
kapatıcı mapatıcı far falan hak getire beni
hiç bilmeyom gulum
dağdan indim sehire misali:)
en yakından gördüğüm far araba farı:)

ok
az bişey sürerim bakalım nasıl olacak

canım dün akşam denedim...rezalet bişey çıktı ortaya...ben kim likit bilmem ne kim dedim....
makyaj malzemelerimi alıp kuaförde yaptıracağım artık buna karar verdim...keşke başarılı olabilseydim ama nafileeee....benden bir halt olmaz....

anaaaaaaaa video gelmişşşşşşşşşşşş ay hemen izliyom bebeeemmmm kaydirigubbakcemile2

ılarzucum heşey süper, a.s.yine güzel bir makyaj çıkarmışsın ortaya da, allık da takıldım ben..

Allık yanaklardan şakaklara doğru daha geniş bir allık fırçası ile sürülür şekerim, homojen bir dağılım olması açısından..yerimseniben
Ayrıca burun, çene ve alına da sadece hafif bir fırça darbesi ile yanaklardaki allıkla uyum sağlanmalıdır.

kikikikik

Son düzenleme:
cnm bnm izledim yinee yıkmışsın ortalığı çook güzel olmuşş maşşallah nazar değmesin :nazar:

yok canım. onun için demedim. alternatif sundum sadece :)
dudak biraz daha koyu oldu mu gri göz makyajı ile çok yakıştırıyorum ben. kırmızıdan ziyade, dudak rengine daha yakın renk ile çok hoş duruyor bence.
2.seçenekte de dudak rengi belli etsin diye simsiz parlatıcı dedim canım. kaydirigubbakcemile5

haaa ok anladım seni şimdi bidanemmm
ama burda kırmızı mı çıkmış sürdüğüm ruj acaba ben onu anlamdım ya bi daha bakayım şu videoya bi googldan izlemedim hiç bi bakayım kuşum

yüzüme hiç birşey sürmüyordum
ama ilk fırsatta su makyajı yapacam
kapatıcı mapatıcı far falan hak getire beni
hiç bilmeyom gulum
dağdan indim sehire misali:)
en yakından gördüğüm far araba farı:)

ok
az bişey sürerim bakalım nasıl olacak

anam ne var yahu yavaş yavaş çözeceksin sen işi ben sa güvenim sonsuzn cüğerimÇok üzgünüm çoook

canım dün akşam denedim...rezalet bişey çıktı ortaya...ben kim likit bilmem ne kim dedim....
makyaj malzemelerimi alıp kuaförde yaptıracağım artık buna karar verdim...keşke başarılı olabilseydim ama nafileeee....benden bir halt olmaz....

kız hele dur yaaaa ne ettin bi göster herlde ilk deneme berbat olacak
benimkiler sanki iyiydi ne pes ediyon sen bakimm tembel teneke accuk uğraş sil yap sil yap olmadı yine sil yap aaaa ne bu hemen kaçıp gitmek olmaaaassssyasakkelime

anaaaaaaaa video gelmişşşşşşşşşşşş ay hemen izliyom bebeeemmmm kaydirigubbakcemile2
hihoyyyt

ılarzucum heşey süper, a.s.yine güzel bir makyaj çıkarmışsın ortaya da, allık da takıldım ben..

Allık yanaklardan şakaklara doğru daha geniş bir allık fırçası ile sürülür şekerim, homojen bir dağılım olması açısından..yerimseniben
Ayrıca burun, çene ve alına da sadece hafif bir fırça darbesi ile yanaklardaki allıkla uyum sağlanmalıdır.

kikikikik

dur bi dakka şindi çiçeemmmyasakkelime

benim yüzüm zayıfladığımda ben dediğin şekilde sürerim doğru
ama kilo alduığımdan yüzümü daha da ovalleştirme değilde uzatmak istersem allıkla yukarıdan aşağıya sürerim ve kontrolu kolay olsun diye de bu fırçayı kullanırım

diğer kalın fırçayı da ovalleştirmek için kullanırım şakaklara doğu yaparken

aynı şekilde alnıma çene altıma ve burnuma da uyguladım ama videoda göstermiyor mu onu ben anlamadım
bi daha bi izliim ben şu videou bakayım eksik mi yayınlamış yoksa sen mi görmedin

bakayım canım bi:1shok:

şimdi baktım bi daha izledim çiçeemm allıktan alnıma burnuma çeneme sürmüşüm zaten sen sonunu görmedin mi acaba kesildi mi izlerken sende ?

cnm bnm izledim yinee yıkmışsın ortalığı çook güzel olmuşş maşşallah nazar değmesin :nazar:

ohh be canım senin izlediğine çok sevindim anam yaaaa sonunda gördün akşam o kadar bekledin beni çok sağolasın çiçeemm böceemmmm

Son düzenleme:
aaa anladım bambusim orda dudaklarım çatlıyor diye vazelin sürmüştüm canım ondan kırmızı durmuşş haklısın bebüşümmmmm:))))
şimdi tekrar izleyince gördümmm

KIZ ILARZU harikasin anam :nazar::nazar::nazar: cok guzelsin masallah dogal halinde cok super ben bide ellerine ve tirnaklarina bayildim masallah bacim yeni bolum ne zamam sırnaşık şey

KIZ ILARZU harikasin anam :nazar::nazar::nazar: cok guzelsin masallah dogal halinde cok super ben bide ellerine ve tirnaklarina bayildim masallah bacim yeni bolum ne zamam sırnaşık şey

anaaa gız daha dur anacım ben öle kolay yükleemiyom kiiii:sm_confused:

ay ciddi misin çiçeğim tırnaklarımı mı beğendim bidahakine oje süreyim madem çiçeğim
zor uzuyor tırnaklarım benim kırılıyor kalyon da alamadım bambusim sölemişti
hatta yine kırıldı yahuuu bir tanesisenağlama

tam bugün yoğun iş ortamından çıkıp rahatlamışken yine kendimi kaybettim.....bayılmamak ve hayran olmamak mümkün değil....:nazar:

hafta sonu gündüz videoyu çok bekledim.... :nazar: bir aksilik çıktı sandım....videoyu çekmişsin bitanem....ben az önce izleme fırsatı bulabildim canım benim....yine tek kelime var seni anlatan------>>>> MUHTEŞEMSİN.....:asigim::nazar::nazar::asigim: 2 defa arka arkaya izledim....elin makyaja ne kadar yatkın ve o kadar rahat yapıyorsun ki izleyince içimden " aa ne kadar kolaymış" diyorum...tabi elim henüz pratik olmadığından senin gibi yapamıyorum...göründüğü kadar kolay olmadığını anlıyorum sonra.....ama olacak zamanla....:lepi:

üzüldüğüm bir noktayı da dile getirmek istiyorum....seni ne kadar sevdiğimi ve beğendiğimi biliyorsun....yaptığın,yazdığın,yayınladığın herşeyi ilk olarak farkedememek,ilk yorumları yapamamak beni çok üzüyor...şu anda olduğu gibi bitanecim....:çok üzgünüm: hafta sonu sık sık nete giriş yaptığım halde videona rastlayamadım...kısa bir süre önce açtım ve videonu yeni gördüm...sonra bir baktım ki sayfalarca yorum yapılmış....:bbo: seni ihmal ettiğim düşüncesine kapılıp çok üzüldüm balım yaaaa....senağlamasenağlama yakında işten istifa edip bilgisayarla gezmeye başlayacağım....:1closedeyes:

KK'nın çiçeği.....fazla uzattım sanırım...içimdekileri bir miktar açıklama çabası içine girdim bir an....o gül pembesi yanaklarından öpüyorum çiçeğim....o güzel yüzün hep gülsün canım arkadaşım....

a.s.a.s.a.s.:asigim::asigim::asigim::nazar::nazar::nazar:

tam bugün yoğun iş ortamından çıkıp rahatlamışken yine kendimi kaybettim.....bayılmamak ve hayran olmamak mümkün değil....:nazar:

hafta sonu gündüz videoyu çok bekledim.... :nazar: bir aksilik çıktı sandım....videoyu çekmişsin bitanem....ben az önce izleme fırsatı bulabildim canım benim....yine tek kelime var seni anlatan------>>>> MUHTEŞEMSİN.....:asigim::nazar::nazar::asigim: 2 defa arka arkaya izledim....elin makyaja ne kadar yatkın ve o kadar rahat yapıyorsun ki izleyince içimden " aa ne kadar kolaymış" diyorum...tabi elim henüz pratik olmadığından senin gibi yapamıyorum...göründüğü kadar kolay olmadığını anlıyorum sonra.....ama olacak zamanla....:lepi:

üzüldüğüm bir noktayı da dile getirmek istiyorum....seni ne kadar sevdiğimi ve beğendiğimi biliyorsun....yaptığın,yazdığın,yayınladığın herşeyi ilk olarak farkedememek,ilk yorumları yapamamak beni çok üzüyor...şu anda olduğu gibi bitanecim....:çok üzgünüm: hafta sonu sık sık nete giriş yaptığım halde videona rastlayamadım...kısa bir süre önce açtım ve videonu yeni gördüm...sonra bir baktım ki sayfalarca yorum yapılmış....:bbo: seni ihmal ettiğim düşüncesine kapılıp çok üzüldüm balım yaaaa....senağlamasenağlama yakında işten istifa edip bilgisayarla gezmeye başlayacağım....:1closedeyes:

KK'nın çiçeği.....fazla uzattım sanırım...içimdekileri bir miktar açıklama çabası içine girdim bir an....o gül pembesi yanaklarından öpüyorum çiçeğim....o güzel yüzün hep gülsün canım arkadaşım....

a.s.a.s.a.s.:asigim::asigim::asigim::nazar::nazar::nazar:

çiçeğim senin yazıları okuyupta kendinden geçmemek mest olmamak asıl elde değil bidenemmm

heç üzülme çünkülüm niden? ben zaten vidoyu bu sabah ekleyebildim
arkadaşlar sağolsun akşam 1 e kadar beklemişler ama ne zaman yüklendi bilmiyorum bende sabah kalktığımda olmuştu yani...
bişey kaçırmadın dersem hiç yalan olmaz bebişimmm güzl sözlümmm temiz arkadaşımŞeniz

ben sana video resim ekledim mi çiçeğim hemen haber uçurur posta kutuna bi kuş kondururum gülüm bundan sonra sen meraklanma işi de bırakma:roflol:a.s:lepi:

sen de çok güzel ve berrak bir kızsın canım allah senin de karşına hep en iyileri çıkarsın bebeğim bitanesin öpüyorum papatyamm fıstık yanaklardan gül yüzlümmmŞeniz

arzuu yaa sen nasıl çekiyorsun göz fotoğrafını, ben flaşlı çeksem yüzümde patlıyor, flaşsız çeksem renkler açık renk kalıyor :KK43:( renk geçişlerim hiç belli olmuyor benim fotoda:KK43:(

arzuu yaa sen nasıl çekiyorsun göz fotoğrafını, ben flaşlı çeksem yüzümde patlıyor, flaşsız çeksem renkler açık renk kalıyor :KK43:( renk geçişlerim hiç belli olmuyor benim fotoda:KK43:(

eglince anlatacam canım işiz var azıcık dışarıda akşam görüşürüz beibiş

gülüm öncelikle bu net fotolarda yakından flaşlı ve tek gözümü alıyorum makinayı yüzüme tam 15 cm lik uzaklıkta diyeyim aşağı yukarı tutuyorum.

ama makinanın objektifi tam göz hizzamda olacak çiçeğim flaşlı çekiyorum
ardından paintte bunu küçükltüyorum ama gözüm tam bir ekranı kaplayacak şekilde alıp ayrı bir painte atıyorum kaydediyorum..

tüm işlemim bu canısı bidenesiiiii
flaşlı çekince ben,m de canım renkler olduğundan açık görünüyor. ama flaşsız da bi şeye benzemediğinden böyle yapıyorum bi de ışığa doğru durma çekerken ışığa bakarsan renk geçişlerin belli olmaz normal ışıkta çek fotonu öptüm canısı

İLAZRZUM GENE MÜTHİŞSİNNNNNNNNNNNNNNNNN YAŞeniz

yupppiiiiiihihoyyyt

çok teşekkür ederim bitanemmmmmm

maşallah hayatım ya sana...
bu nasıl bir güzellik şekerim...
bir makyaj insana anca bu kadar yakışır birtanem..
ALLAHIM SENı AıLEN VE NıŞANLINA BAĞIŞLASIN...

gülüm öncelikle bu net fotolarda yakından flaşlı ve tek gözümü alıyorum makinayı yüzüme tam 15 cm lik uzaklıkta diyeyim aşağı yukarı tutuyorum.

ama makinanın objektifi tam göz hizzamda olacak çiçeğim flaşlı çekiyorum
ardından paintte bunu küçükltüyorum ama gözüm tam bir ekranı kaplayacak şekilde alıp ayrı bir painte atıyorum kaydediyorum..

tüm işlemim bu canısı bidenesiiiii
flaşlı çekince ben,m de canım renkler olduğundan açık görünüyor. ama flaşsız da bi şeye benzemediğinden böyle yapıyorum bi de ışığa doğru durma çekerken ışığa bakarsan renk geçişlerin belli olmaz normal ışıkta çek fotonu öptüm canısı

canım çok sağol. ama dediğim gibi flaşlı çekince de bembeyaz çıkıyor:) bir dahakine dediğin gibi deneyeceğim

X