Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yine yeniden süpersin canım benim guzel ellerin easğlık emme alyansın nirde yaCADIARZU ok meraklıyımdırda:sm_confused: yuzun zaten oyle masum oyle tatlı ki masallah canımcım hersey yakısıyo:sm_cool:

gülüm çikelatam;

geceleri şiştiğimden barnaklarım da sosis gibim oluyor sabah bi kalkıyorm yüzük parmağımda boğulmuşşş:1shok: çıkmıyor da :KK43:( ondadn dolayıdır ki evde gece yatarken çıkarıyorum.

bunu daevdeydim ya hep ondan takmayı unutmuşum videoyu hazırlarken aklımda ep yüzüğü takacam takacam

unutma diye diye unuttum bibişim

sevgilim hayat arkadaşım aşkimla kötü bişey yok allaha çok şükür gülüm:Saruboceq:

ama bi dahakine unutursam silip makyajı başa alacam çekimi kızdım gendime yarı evli bi kadınım ben nihayetinde:lepi:

gızzz senin yazını okurken vallahi tırnağımı kopardım anam sırıtırkene:roflol::roflol:

ooyyy oyyyyy ben sini yirim dadlummmm çiçeemmm:sm_cool:
(ay gene didimmm gülüm ne bilem tutamiim dilimi içimden geliii)

kızarmış ekmeğim : Allah senin de hep yüzünü güldürdüsün sevinçlerin hep üzüntilerden fazla sevdiklerin yanında olsun :Saruboceq:
(biraz bayram mesajı gibi oldu ama iddare et mormenekşemŞeniz)

Şeniz ahh keşkeee istanbulda olaydın, düğünümden önce seni tanıyaydım, düğün makyajımı sen yapaydın :çok üzgünüm: , artık bebişim olursa cinsiyeti kız olursa ve de gelin olursaa, gelin makyajını sen yaparsın ilarzuuumm, çiçeeemm, böceeem, nutellaaam kaydirigubbakcemile3

gızzz senin yazını okurken vallahi tırnağımı kopardım anam sırıtırkene:roflol::roflol:

ooyyy oyyyyy ben sini yirim dadlummmm çiçeemmm:sm_cool:
(ay gene didimmm gülüm ne bilem tutamiim dilimi içimden geliii)

kızarmış ekmeğim : Allah senin de hep yüzünü güldürdüsün sevinçlerin hep üzüntilerden fazla sevdiklerin yanında olsun :Saruboceq:
(biraz bayram mesajı gibi oldu ama iddare et mormenekşemŞeniz)

Şeniz ahh keşkeee istanbulda olaydın, düğünümden önce seni tanıyaydım, düğün makyajımı sen yapaydın :çok üzgünüm: , artık bebişim olursa cinsiyeti kız olursa ve de gelin olursaa, gelin makyajını sen yaparsın ilarzuuumm, çiçeeemm, böceeem, nutellaaam kaydirigubbakcemile3

off nutellam didin böğrümü yidin:ecrin_bebek:

neyse ben rcimdeyim unut unut unut yasakkelime

papatyam şimdi ben ist. a gelin gelecem 2 seneye kadar kıznın olmasını beklemeyiz senin akrabanın düğününe makyajını yaparım sen emrak etme :1hug:

off nutellam didin böğrümü yidin:ecrin_bebek:

neyse ben rcimdeyim unut unut unut yasakkelime

papatyam şimdi ben ist. a gelin gelecem 2 seneye kadar kıznın olmasını beklemeyiz senin akrabanın düğününe makyajını yaparım sen emrak etme :1hug:

oy oyy tişikkürr ederimmm çiçeeeemm Şeniz Şeniz Şeniz

( ayy ağzımı alıştırdın , diğer topiklerde yorum yaparken elimde olmadan tam yazicam çiçeeeem,böcceem diye, ay dur diyom , patenti ilarzuya ait kaydirigubbakcemile3 , eşime akşam gelince diyim bakim, çiçeeem böceeem bebeeeem sevgülümm diye, bakiim ne diycek kaydirigubbakcemile3

ayyyyyy ciddi mi gülüm yaaawww
sonunda izledin ya olsun

ama hakikaten öyle yapacam bundan sonra yüklücem çat diye koyacam

böyle ana haber bülteni gibi olayor az sonraaaa azzz sonraaaaa:roflol: gibi:roflol:
[/QUOTE]

ewet wallaa zaten uyku tutmuyodu kafamçokkarıştı sabah ezanına kadar uyuyamadım o gecee her fırsatta baktım yüklenmemişti :roflol: ewet bundan sonra öyle yap bencede kaydirigubbakcemile5 bende sayende biraz ilerlertim cnm makyajı gerçkten çok yararlı bitanemm kardeşimin kep töreni için makyajını ben yaptım :asigim: sınıfında herkes çok beğenmiş makyajını bi makyaj için 20 ylt almış kuaförler sen kime yaptırdın diye sormuşlar kaydirigubbakcemile3 a.s.

arzuuu bu maybelline dream mousse kapatıcı ne kadar güzelmişşş, senden görüp gittim aldım hemen:))) ne zamandır kapatıcı istiyordum ama karar veremiyordum, vesile olduğun için teşekkürler:)))

çooookk çoooookk çoooookk kıskandım.
maşallah arzucum okadar tatlı okadar güzel ve içtensinkii bayılıyorum sana yerimseniben

arzucum bu arada bu kapatıcıyı yüzün belli yerlerine sürdükten sonra üzerine pudra uygulayınca renk farklılığı oluyor mu?

oy oyy tişikkürr ederimmm çiçeeeemm Şeniz Şeniz Şeniz

( ayy ağzımı alıştırdın , diğer topiklerde yorum yaparken elimde olmadan tam yazicam çiçeeeem,böcceem diye, ay dur diyom , patenti ilarzuya ait kaydirigubbakcemile3 , eşime akşam gelince diyim bakim, çiçeeem böceeem bebeeeem sevgülümm diye, bakiim ne diycek kaydirigubbakcemile3

aman sevgilim de gülüm de ne olacak bibeem
ben diyorum alıştı bizimki arrtık o bana nuriye düriye
ben ona kamil abdurrezak isimleri ile hitap ediizz
ha bu ara da şeye .çok taktık
samim seni öldürürm
melihaaaaa:)) ( bknz. canım ailem dizisi)

ayyyyyy ciddi mi gülüm yaaawww
sonunda izledin ya olsun

ama hakikaten öyle yapacam bundan sonra yüklücem çat diye koyacam

böyle ana haber bülteni gibi olayor az sonraaaa azzz sonraaaaa:roflol: gibi:roflol:

ewet wallaa zaten uyku tutmuyodu kafamçokkarıştı sabah ezanına kadar uyuyamadım o gecee her fırsatta baktım yüklenmemişti :roflol: ewet bundan sonra öyle yap bencede kaydirigubbakcemile5 bende sayende biraz ilerlertim cnm makyajı gerçkten çok yararlı bitanemm kardeşimin kep töreni için makyajını ben yaptım :asigim: sınıfında herkes çok beğenmiş makyajını bi makyaj için 20 ylt almış kuaförler sen kime yaptırdın diye sormuşlar kaydirigubbakcemile3 a.s.

offf harika bi olmuşşşşş ablam yaptı deseymiş 10 yetalaya yapar size de deseymiş hemen bi pazar oluştursaymış gülüşüm büberim:jeyyar:

bana neden yollamadın gıı fotosunu bakardım bende ballı kaymaaammm:)

arzuuu bu maybelline dream mousse kapatıcı ne kadar güzelmişşş, senden görüp gittim aldım hemen:))) ne zamandır kapatıcı istiyordum ama karar veremiyordum, vesile olduğun için teşekkürler:)))

oolleeyyyyyy:lepi:
beğendin demek çok sevindim gülr reçelim sahanda yumurtam
heç önemli deel gül yüzlümm güzel gözlüm

canım yine çok hoş olmuş makyajın :sm_cool:
diyecek söz bulamıyorum sana:nazar:
çokta güzelsin.... :nazar:

esmerim çok teşekkür ederim güzellik abidem sağolasın gülümmmmm

çooookk çoooookk çoooookk kıskandım.
maşallah arzucum okadar tatlı okadar güzel ve içtensinkii bayılıyorum sana yerimseniben

çok teşekkür ederim çiçeeemm ben de seni yiremmmm
o senin güzel bakan gözlerini seveyimö ben gülüm

arzucum bu arada bu kapatıcıyı yüzün belli yerlerine sürdükten sonra üzerine pudra uygulayınca renk farklılığı oluyor mu?

hmmm pek pudra kullanmadığımdan bilmiyorum gülüm ama kanımca olmaz diye düşünüyorum onu sürünce pudraya gerek kalıyor mu?

yaa arada linkleri güncellesenizde bende 47 sayfa içinde aramasam ilk sayfa hariç tabi-tatlicadiarzu-
bu arada arzucum resim olan topiğindeki resimlerini çaldım haberin ola :asigim:

ulan otbustan bile canlı yayın yapiyo karı olaya bak :nazar:
meslek aşkı bu olsa gerek tebrük ederim fırında portikallı ordeeem :asigim:

yaa arada linkleri güncellesenizde bende 47 sayfa içinde aramasam ilk sayfa hariç tabi-tatlicadiarzu-
bu arada arzucum resim olan topiğindeki resimlerini çaldım haberin ola :asigim:

kız ilonam şeker parem o iki videom da ilk sayfada zatii gülümmm nedne oradan bakmadın a bülbülümmmmŞeniz

ulan otbustan bile canlı yayın yapiyo karı olaya bak :nazar:
meslek aşkı bu olsa gerek tebrük ederim fırında portikallı ordeeem :asigim:

anam benim karamukum
az sonra şarjım bitecek aranızdan kaybolup düşeceğim çiçeğimmm:a015:
teknoloji de bi yere kadar ne edelimmmm artıgınnnn sengözlerimebaksanab

kız ilonam şeker parem o iki videom da ilk sayfada zatii gülümmm nedne oradan bakmadın a bülbülümmmmŞeniz

ay o ilk sayfadakileri seyrettim sık kullanılanlara bilem ekledim :asigim:
ben başkada ekledin sandıydım :nazar:

ay o ilk sayfadakileri seyrettim sık kullanılanlara bilem ekledim :asigim:
ben başkada ekledin sandıydım :nazar:

haa yok eklemedim bülbülüm
ekleyince heryerlere yazarım sen merak etme çiçeemmm
güzel ilonam öperimmŞeniz

yaa resimler istediğim renkte çıkmıyo yaaaa en nasıl çekiyon resimleri ilarzuu :ecrin_bebek:

hmmm pek pudra kullanmadığımdan bilmiyorum gülüm ama kanımca olmaz diye düşünüyorum onu sürünce pudraya gerek kalıyor mu?

cnm benim ben üzerine pudra sürmezsem hortlak kibin olurum diye düşünüyorum ama bugün bi denicem bakalım

X