Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyajın çok güzel olmuş sanada çok yakışmış
ne kadar şeker çıkmışsın maşallah :nazar:

cok tatlisin canim,massallah..
cokta güzel makyaj yapiyorsun,tebrik ederim..süperdi:nazar:a.s.

agır makyajları bile bence sana yakısıyor inan herkese bu tur makyajlar yakısmaz...son yaptıgın gunluk makyajını oldukca begendim ....ilk yaptıgın mavi tonlarındakı goz makyajını pek sevmemıstım ama sana cok yakısmıstı....aslında mavi goz makyajını pekte sevdigim bir renk tonu olmaması nedeniyle begenmemıstim .....

kopuk fondeteninden memnun musun ?

videonu yeni izleyebildim tatlim
cok sekersin yaaa süper olmus yine makyajin senin rimel sürme seklini yerim ben
allah nazardan saklasin seni cok güzelsin makyajsiz bile

bu arada yazmaya unuttum rujunun ismini söylemedin ama ben yinede sorabilirmiyim marka ve numarasini cok güzelde

Arzuu´cum... Bihter makyajini sabirsizlikla bekleyenlerdenimm :)

ilarzu çok güzelsin.inşallah bahtında senin kadar güzel olur.nazar değecek walla bol bol oku kendine:)

yaa resimler istediğim renkte çıkmıyo yaaaa en nasıl çekiyon resimleri ilarzuu :ecrin_bebek:

ışığa direk bakmadan flaşlı bebeğimm

cnm benim ben üzerine pudra sürmezsem hortlak kibin olurum diye düşünüyorum ama bugün bi denicem bakalım

dene dadlum kaymaklummmm bana da söle durumu

makyajın çok güzel olmuş sanada çok yakışmış
ne kadar şeker çıkmışsın maşallah :nazar:

çok çok teşekkür ederimmm pembe panterimmm Şeniz

vaşşş diyorum:)))

Şenizteşekkür ediyorum canısısositososito

yine cok guzel olmus canim eline saglik =)

teşekkür ederi,m çikeletaammmmm:sm_cool:

cok tatlisin canim,massallah..
cokta güzel makyaj yapiyorsun,tebrik ederim..süperdi:nazar:a.s.

sen de çok incesin gülüm çok teşekkür ederim balımŞeniz

emeğine sağlık.hepsini izledim.çok güzelll

sevgülümm
çok teşekkür ederim balımmdelikafadulden

sağolasın çiçeeemmmŞeniz

agır makyajları bile bence sana yakısıyor inan herkese bu tur makyajlar yakısmaz...son yaptıgın gunluk makyajını oldukca begendim ....ilk yaptıgın mavi tonlarındakı goz makyajını pek sevmemıstım ama sana cok yakısmıstı....aslında mavi goz makyajını pekte sevdigim bir renk tonu olmaması nedeniyle begenmemıstim .....

kopuk fondeteninden memnun musun ?

teşekkürler.....
memnunum....

videonu yeni izleyebildim tatlim
cok sekersin yaaa süper olmus yine makyajin senin rimel sürme seklini yerim ben
allah nazardan saklasin seni cok güzelsin makyajsiz bile

ben senin o rimelsiz kipriklerini yirim asıl:sm_cool:a.s.

sevgülüm linki yoa.s.llamışsın bakacam şu an otoba.s.üsten giriyorum bakamadım bi problem oldu kopyalamıyor linki bebüşüm ama evde bakıp yorum yazacamm:1hug:

bu arada yazmaya unuttum rujunun ismini söylemedin ama ben yinede sorabilirmiyim marka ve numarasini cok güzelde

avon pale pink shine canısıa.s.

arzu ablaaaaaaaaaa:):):) ben seni bergüzar korele çok benzetiorumm:KK70:

:1shok:
ilk defa duydum kıs bunu da çok teşekür ederim güzel hatundur gendisiii

Arzuu´cum... Bihter makyajini sabirsizlikla bekleyenlerdenimm :)

haa bihter dimi çiçeemm tama deneyecem ben onu gülümmmm evet hafta içie hallederim bakalılm benzetebilecem mi:)

ilarzu çok güzelsin.inşallah bahtında senin kadar güzel olur.nazar değecek walla bol bol oku kendine:)

ami,iiinn
balım hepimizinnnnnnŞeniz

bihter makyajımı olakamışş alkisalkisalkis

delikafadulden
bakalım deneyecezz
delikafaduldendelikafadulden

çok başarılıı

çok teşekkürlerrrra.s.

ya merak ettiğim bişiy var.. makyaj malzemelerini genelde hangi markalardan alıyosun?? özellikle farlarını,kalemlerini falan?

ya merak ettiğim bişiy var.. makyaj malzemelerini genelde hangi markalardan alıyosun?? özellikle farlarını,kalemlerini falan?

göz kalemi oolarak tavsiye edeceğim pek bi ürün yok canım
hacı sürmesini gördükten sonra o kadar simsiyah yapanı görmedim o beğendiğim hacı sürmesi de gözümde alerji yaptı. onun içn attım sonra başka hacı sürmeleri denedim o attığım hacı sürmesi gibi durmadı onları da kullanmıyorum... canımcım göz kaleminde flor mar, miss ten, estee lauder kullandım aralarında en iyisi şu ana kadar flor mar çıktı yine yumuşaklığı ile ha bir de avonun açılıp kapanabilen göz kalemi var bak onu kullanıyorum bayağıdır yumuşaklığı iyi akma konusnda biraz akıyor (ki benim gözlerim akmaz normalde)
tabi bunların hepsini sadece sihay kalem için yazdım gülüm

ama renkliler için sorarsan golden rose, miss ten güzel memnunum

şu an siyah kalem için bir de emili diye bi göz kalemi varmış onu övüyorlar ondan da bakacağımmm bidenem..

farlar konusuna gelince daha almadığım ama kalitesini bildiğim cecile var beğeniyorum

kullandıklarımı sormuşsun
carmina çok beğeniyorum
pastel
charme
loreal (çok güzel olmasına rağmen carmina yı tercih ederim)
mac (bu pahalı biraz bayağı:)
meybelline (siyah farını aldım tekli beğenmedim)

X