Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hayatım,süpersin emeğine sağlık valla bi de onu temizlemesi var anaammm....

ilarzu gündüz makyajı

acamayan arkadaslar icin ekledim :KK66: cünkü link e tikladigimda bende acamadim sonra video.google.com dan ilarzu diye arattim cikti karsima :KK70:

ilarzuuummmm harikasin bebeeem :KK70:D bayildim bayildim gene :KK70: makyajsizda müthissin haaa :KK70:D kardesime gösterdim.. diyo bu kizin makyaj yapmasina gerek yokki :KK70:D hehehe
cok sekersin, cok güzelsin, sempatiksin... positif enerji saciyorsun haaa :KK70:D keske seni real de tanima imkanim olsaydi... hersey gönlünce olur ins. bidenem :KK70:

e ben bunu açamıyorummmmm:sm_confused:
error diyoooooo

allah allah neden likten açılmadığını merak ettim şimdi sizin pcler de mi acaba soru gülüm başkalrı izledi allah allah yaaa:nazar:
neyse izliyorsun şimcik önemli olan bu şiekeremkaydirigubbakcemile2

hayatım,süpersin emeğine sağlık valla bi de onu temizlemesi var anaammm....

ay sorma o da ayrı bi dert çiçeem yaaaa:KK43:(:-)1no2:

aaaaaaaaaaaay
ben senin
ağzını
burnunu
vede heryerini yerim ya
ne kadar güzelsin:nazar:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
harika olmuş...:lepi::lepi::lepi::lepi:

bibeemm kazuletimmmm canımmmm
sarışın bombam çok teşekrü edrimm balımmmhihoyyyt

ilarzu gündüz makyajı

acamayan arkadaslar icin ekledim :KK66: cünkü link e tikladigimda bende acamadim sonra video.google.com dan ilarzu diye arattim cikti karsima :KK70:

ilarzuuummmm harikasin bebeeem :KK70:D bayildim bayildim gene :KK70: makyajsizda müthissin haaa :KK70:D kardesime gösterdim.. diyo bu kizin makyaj yapmasina gerek yokki :KK70:D hehehe
cok sekersin, cok güzelsin, sempatiksin... positif enerji saciyorsun haaa :KK70:D keske seni real de tanima imkanim olsaydi... hersey gönlünce olur ins. bidenem :KK70:

güzel yüzlüm bitanem çok teşekür ederim canısı yaaww utandırıyonuz beni
arsızım zaten ama arada da utanıyom yanii:eek:kaydirigubbakcemile3

arzum videoda sorun mu var
acilmiyo

şimdi izleyebiliyor musun çiçeğim
simerenya da link verdi

anaa error kısmına ilarzu gündüz makyajı yazınca açtı serediom..:)

:dance:a.s.

:KK70:D

bebeeem seyi sorcakdim sana.. hani ilk baslarda köpük kapatici sürüyorsunya... o neyin nesi tam olarak? markasi nedir? maybelline nin var böyle bitane o muki acep?

a.s.

Ya malzeme iyi olunca ne sürsen güzel görünüyor. :roflol: Öncelikle annene babana teşekkür etmek lazım. Sonra da tabii ki sana. Ben de uzun süredir izliyorum videolarını kandi yaptığım o kadar abuk subuk hatalar varmış ki, İzleyince öğrendim hepsini. Hoş ben 21 yaşındayım makyaj yapmaya başlayalı 2 yıl oldu. Ama kalem fardan sonra çekiliyomuş onu anladımsırnaşık şey

Gerçekten çok yararlı ve güzel olmuş. Emeğine sağlık a.s.

:KK70:D

bebeeem seyi sorcakdim sana.. hani ilk baslarda köpük kapatici sürüyorsunya... o neyin nesi tam olarak? markasi nedir? maybelline nin var böyle bitane o muki acep?

a.s.

taa kendisi sevgilim yeşil eriğimm

meybelline köpük kapatıcı sanırım en açığından almıştım çilek reçelim

şekerim çok güzel olmuşşş a.s.

çok tatlısın..

bu arada bizim bilgisayarcı çocuk gördü seyrederken bu kız kameraya çekildiğinin farkında mı diyo:roflol:

Allah sahibine bağışlasın dedi :nazar:

arzum yerim seni ben yaaaaa :lepi:
var mı böyle bi güzellik :asigim:
ali agzının tadını biliyo :roflol:
çok başarılı bi makyajdı izledigim
şu fırca olayını da halledince oya tolga halt yicek yanında ahan suraya yazıyorum :)

:asigim: ilarzum, sonunda izleyebildim videonu.
bayıldım sana. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
makyajın da çok güzel ama sen makyajı geride bırakmışsın... her yönünle pek sevdim ben seni Şeniz
Allah nazarlardan korusun, herşey gönlünce olsun canım...

bu arada küçük bir önerim olacak. aynı tonda göz makyajını, dudak rengine çok yakın, doğal renkte bir ruj ile tamamla. ya da sadece dudağına fazla simli olmayan bir parlatıcı sür. öyle de çok güzel olacağına eminim...
Şeniz

şekerim çok güzel olmuşşş a.s.

çok tatlısın..

bu arada bizim bilgisayarcı çocuk gördü seyrederken bu kız kameraya çekildiğinin farkında mı diyo:roflol:

Allah sahibine bağışlasın dedi :nazar:

gızz ne izliyinn umuma açık yirlerde
farkında tebi gülüm hehehehe-tatlicadiarzu-

arzum yerim seni ben yaaaaa :lepi:
var mı böyle bi güzellik :asigim:
ali agzının tadını biliyo :roflol:
çok başarılı bi makyajdı izledigim
şu fırca olayını da halledince oya tolga halt yicek yanında ahan suraya yazıyorum :)

evet barbiem fırça işini hala halledemedim M.Ö. fırçam krdiden bakacam varsaaa

ee bu makyaj akmadan nasıl durucak
ben bir kalem sürüyorum
varacağım yere gidene kadar
kenarından kuyruk oluyooo:)

aaaaaaaaaaaay süpersin ama ya
allah seni naşımızdan eksik etmesin:)

:asigim: ilarzum, sonunda izleyebildim videonu.
bayıldım sana. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
makyajın da çok güzel ama sen makyajı geride bırakmışsın... her yönünle pek sevdim ben seni Şeniz
Allah nazarlardan korusun, herşey gönlünce olsun canım...

bu arada küçük bir önerim olacak. aynı tonda göz makyajını, dudak rengine çok yakın, doğal renkte bir ruj ile tamamla. ya da sadece dudağına fazla simli olmayan bir parlatıcı sür. öyle de çok güzel olacağına eminim...
Şeniz

çiçeğim o sadece parlatıcı gibi bi rujdu gülümm pembemsi

simli mi çıkmış acaba

ee bu makyaj akmadan nasıl durucak
ben bir kalem sürüyorum
varacağım yere gidene kadar
kenarından kuyruk oluyooo:)

aaaaaaaaaaaay süpersin ama ya
allah seni naşımızdan eksik etmesin:)

oyy oyyyy benim güzel gözlüüüü

şirin sözlü dostummm

kapatıcı kullanıyormusun çieğim o zaman akmasının önüne geçebiliyorsun gül yüzlüm bi de ben önce far sonra kalem uyguladığımdan akmıyor sanırım
bi de öle denesen nutellam kavanozum:CüvCüv:

X