Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nasıl açılmıyor kız ben izliyorum yaa allah allah kızlar sizin durum nasıl açılıyor mu şekerler??

canım ,çok güzelsin bir kere onu söyleyeyim.... sen ne yapsan yakışır. göz,kirpik, burun ,yüz mükemmel ,
maşallah sana..
bayıldım. bu arada,o kalemi,gözlerine üstüne , nasıl sürdün.. valla bravo. ressam gibisin...

canım gerçekten çok tatlısın yüzünde hiç leke yok gibi gözlerinde çok güzel ayrıca
yalnız gözünün içine kalemi sürüyorsun ama hala içi beyaz gibi duruyor çözemedim ben içine sürdüğümde simsiyah oluyor :)
birde kapatıcının adını nosunu alabilirmiyim göz ve cilt için kullandığın

canım ,çok güzelsin bir kere onu söyleyeyim.... sen ne yapsan yakışır. göz,kirpik, burun ,yüz mükemmel ,
maşallah sana..
bayıldım. bu arada,o kalemi,gözlerine üstüne , nasıl sürdün.. valla bravo. ressam gibisin...

ooyy ooyy çiçeğim çok teşekkür edrim bibeem o senin gönül güzelliğin gülüm bidenemmm

çok kibarsın vahşi orkidemŞeniz

canım gerçekten çok tatlısın yüzünde hiç leke yok gibi gözlerinde çok güzel ayrıca
yalnız gözünün içine kalemi sürüyorsun ama hala içi beyaz gibi duruyor çözemedim ben içine sürdüğümde simsiyah oluyor :)
birde kapatıcının adını nosunu alabilirmiyim göz ve cilt için kullandığın

ne bilim gülüm içine sürdüm ama videoyu iştyerinde açamıyorum çok bakmam lazım gül yüzlüm nasıl olduğuna çiçeğim

kapatıcım meybelline köpük concelier

teşekkür ederim bibeem öle simsiyah duran kalem neymiş bana da söle cüğerim alayım bendeee

izledim videonu bebi$immyerimseniben
çok güzelsin, makyajinda çok güzel olduuhihoyyyt
gözkapaginin üstüne çektigin kalemin markasi ne caniiim ?

izledim videonu bebi$immyerimseniben
çok güzelsin, makyajinda çok güzel olduuhihoyyyt
gözkapaginin üstüne çektigin kalemin markasi ne caniiim ?

sevgilim ahu gözlüm
avonun açılıp kapanabilen kalemi çiçeğim gül yüzlüm
çok teşekkür ederim bitanemmmm

sevgilim ahu gözlüm
avonun açılıp kapanabilen kalemi çiçeğim gül yüzlüm
çok teşekkür ederim bitanemmmm

haaaaaaaaaah sagol nerden bulcam ben simdik awonu senağlamasenağlama
80 gün sonra alabilirim ancakk:roflol:

İlarzummmmmmm gül yüzlü meleğim benimmmmmmmmm Şeniz :nazar:

Yavrum bu ne güzellik böyleeee delikafadulden

Valla erkek olsam seni alırdım haaaaaaaa :jeyyar:

Sen zaten doğal halinle çok güzelsin bebeim birde makyajınla afet oluyorsunnnnn canım arkadaşım benimmm güzel yüzlümmm :1hug:

Makyaj yine 10 değil 10000000000000000000000 numaraaaaaaa a.s. :enbuyukkk:

çok tatlı olmuş :) izledim nasıl yaptın öyle :)
çok da komikti her saniyesi, güzel kıssın vesselam :)

İlarzummmmmmm gül yüzlü meleğim benimmmmmmmmm Şeniz :nazar:

Yavrum bu ne güzellik böyleeee delikafadulden

Valla erkek olsam seni alırdım haaaaaaaa :jeyyar:

Sen zaten doğal halinle çok güzelsin bebeim birde makyajınla afet oluyorsunnnnn canım arkadaşım benimmm güzel yüzlümmm :1hug:

Makyaj yine 10 değil 10000000000000000000000 numaraaaaaaa a.s. :enbuyukkk:

canımsın
ballı lokmamsın

çok teşekkür ederim asıl sen güzelsin anam makyajsız gözlerin yeter be çiçek gözlüm

çok tatlı olmuş :) izledim nasıl yaptın öyle :)
çok da komikti her saniyesi, güzel kıssın vesselam :)

neye güldün kıs o kadar şarkı sölememeye çalıştım rahat durayım dedim yapamamışım mı yine?kaydirigubbakcemile3

videonu izledim yine süpersin ilarzummm..harikasın... makyajsızda çookk güzelsin.. maşallahh nazar değmesin.. Allah seni sevdiklerine bağışlasın.. Şeniz

arzu ellerine sağlık harika olmuşş... beklediğimize değdi:p bu arada o köpük kapatıcı ne güzelmiş markası ne bakayım ve kaç yetale:KK70:

videonu izledim yine süpersin ilarzummm..harikasın... makyajsızda çookk güzelsin.. maşallahh nazar değmesin.. Allah seni sevdiklerine bağışlasın.. Şeniz

çiçeğim çok teşekkür ederizm sayenizde makyajsız da dışarı çıkabileceğim bu gazla gülüm gıymatlım:eek:

beklediğin için teşekkür ederim bitanesi

arzu ellerine sağlık harika olmuşş... beklediğimize değdi:p bu arada o köpük kapatıcı ne güzelmiş markası ne bakayım ve kaç yetale:KK70:

anam herkes bunu soruyor ben daha videoyu izleyemedim:1no2: nasıl duruyor ki acaba gülüm:CüvCüv:

meybelline köpük kapatıcısı ufak bi cam ambalajda gülüm

arzucum her zamanki gibi döktürmüşsün valla canım çok güzel olmuş..ee tabi yapanda güzelde olunca ellerine sağlık canım..ilk makyajını yaptım bunuda denicem en kısa zamanda a.s.

yine cok guzel olmus
ayrica makyajsizda makyajlida cok guzel bir kizsin canim
masallah masallah

arzucum her zamanki gibi döktürmüşsün valla canım çok güzel olmuş..ee tabi yapanda güzelde olunca ellerine sağlık canım..ilk makyajını yaptım bunuda denicem en kısa zamanda a.s.

bebeğim çok teşekkür ederim canısı neden bana da göstermiyon aşkola sana:1closedeyes:

yine cok guzel olmus
ayrica makyajsizda makyajlida cok guzel bir kizsin canim
masallah masallah

çok teşekkür ederim bidenemmm:KK70:
daha izleyemedim akşam bakacam googledan nasıl görünüüm diye:))

X