İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Telefonuna kades uygulamasını indir , anında konum bilgin polise gider ve hemen müdahale ederler, boşan bu pislikten ama o evden de çıkmaya çalış...

Sakın ha şikayetini cekme yoksa hukuk karşısında haksız konuma düşer eşinin ekmeğine yağ sürersin, ailen gelsin de kendileri dayak yiyip sussunlar , aptallar yaaaa...
Yok yok zaten şikayeti geri çekmedim ailem zaten dayağa alışmış annem yıllarca dayak yedi babamın her kahrını çekti 35 yıl sonra babam onu boşadı yeniden evlendi buna rağmen kocandır diyo cehennem olsun öyle koca
Ailenizin ödü patlamıştır 3 çocukla başlarına kalacağınız için yazıklar olsun
Aynen öyle hiçte başlarına kalmam kızımıda tek büyüttüm onlara muhtaç olmadımki Allah kimseye muhtaç etmesin toparlanıcam Allah büyüktür
Maalesef kadınlarımız kocasız bir hayat düşünemiyor , olan çocuklara ve kadınlara oluyor, erkeğe göre ne var ...
Kocasız bi hayat yaşadım zaten 21 yaşında evlendim 5 ay evli kaldım hamile olduğumu bilmeden ayrıldım dava sürecinde öğrendim hamile olduğumu tabi vazgeçmedim kızıma ailemin yanında doğum yaptım sonra kızımı alıp çıktım onu yalnız büyüttüm ne aşka ne evliliğe inancım yoktu zaten bekar bi anne olarak yaşadım evet çok zordu ama mutluydum.
Kızımı 9 yaşına getirdim eşimle tanıştım herşey çok güzeldi nerden bilebilirdim ki bu noktaya geleceğimi benim gibi hayatını yalnız çocuk büyüterek geçirmiş mücadeleci bi kadın nasıl bu hale geldim o kadar iyi bi el o kadar iyi baba rolü oynamış ki göremedim ilk defa böyle bişey oldu bi anlık bi cinnet geçirdi ama asla kabul etmiyorum boşanıcam.
Yani kocasız hayatı en iyi ben bilirim 35 yaşına girdim şurada 3 yıldır evlilik hayatı yaşadım sadece bütün hayatımı yalnız bi anne olarak geçirdim lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım arkadaşım rica ediyorum
Bence orda durmayın. Okulu falan dert etmeyin. Can daha onemli.. birikmişiniz var mı. Eş ailesi nasıl insanlar. Nereliler..ben eş ailesinden korkarım bu durumda. Kilidi falan değiştirin en azından.
Mecburum kızımın ikinci dönemi bitsin zaten bi kere okul şehir arkadaş değişikliği oldu karne almaya az kaldı nasıl okulundan ediyim onu kara kara düşünüyorum. 20 bin kadar birikmişim var o beni bi süre idare eder diye düşünüyorum zaten tedbir nafakası bağlanır bu süreçte en azından şuan kira vermiyorum.
Eşimin ailesi üst katımda sözde namazında niyazındalar ama dün onlar da üstüme yürüdü polisi arama rezil olcaz diye teli elimden almaya çalıştılar ama kadese basmıştım bile. Yani oğullarına dönüpte bu kadını hamile haliyle nasıl böyle dövdün bide sokağa atmaya çalışıyosun diyemediler. Beni susturmaya çalıştılar sadece o yüzden onlara güvenmiyorum. Karakolda söyledim can güvenliğim yok aile apartmanı dedim hepsini tutanakta yazdılar. Korkmayın şuan böyle bi soruşturma olduğu için başınıza en ufak bişey gelse onlardan bilinir dedi komser.
Çünkü savcı konuyu çok sıkı tuttu kaç kere komseri aradı o adamı bırakmayın diye duydum hep Allah razı olsun o kadar dua ettim ki hemen uzaklaştırma yakalama ve gözaltı kararı çıkarttı.
Şimdi bir süre boşanana kadar okul bitene kadar beklicem Allah büyüktür ya

Canım Allah razı olsun senden şu msj bile içimi ısıttı
Kendim için konu açıcaktım kendimi burda buldum konu sahibindende özür diliyorum hakkını helal et T TheCapricorn bu konuyu görünce sakın yapma iyi düşün demek için geldim ama yaşadıklarım daha çok yeni olduğu için can havliyle yazdım meşgul ettim nolur hakkını helal et
Herkes destek oldu fikir verdi sağ olsunlar çok iyi geldi bana şuan daha iyiyim kaç gündür uyuyamamıştım bugün biraz uyuyabildim o kadar korkmuşumki çocuklarıma sarılıp yattım saat başı sıçrayarak uyandım.
Sadece bana dua edin yeter bu günlerde geçicek biliyorum Allah benimle ve @kadınlarkulübü iyiki var, iyiki varsınız hanımlar Şu mübarek günlerde hiçbir kadının gözyaşı akmasın çünkü erkekler bunu hak etmiyor..
Ve lütfen celladınıza aşık olmayın
Mutsuz olduğunuz yerde durmayın
Hakkınızı sonuna kadar arayın
Şunu biliyorum ki taviz tavizi doğurur bi yapan bidaha yapar.
Ben bugün bunu affedersen yine başıma gelicek bu yüzden vazgeçmicem.

Yok artık ya. Yarısını ödemeyi teklif etmişsiniz ama tatil masraflarını önce ödeyip, sonradan payınıza düşeni söylemesi bile epey düşündürücü zaten. Erkeklerin şöyle hesap kitap peşinde koşup, ince hesaplar yapması tiksinç. Hele hediye meselesi tam bi fiyasko. Arkadaşlarıma bile yapmayacağım şeyler ama adam sevdiği (!) kadına yapmış.

Allahım nasip etme

Ya evlenip ne yapacaksın git kedi sahiplen hergun bedava ya masaj yapar sana :) şaka bi tarafa adam seni sevmiyo kendine bedava kalacak yer bedava hizmetçi arıyor..rahatmi batıyor bu boşanmış kadınlara anlamıyorum ne güzel işin var evin var kimseye hesap vermiyosun istediğin zaman yat istediğin zaman kalk yazın tatile git canın istediği yere.. kaynana kp elti derdin yok daha ne istiyorsun bu hayattan..adamın eski karısına sordun mu hiç niye bosadın bunu diye iyi bisey olsa kadın bosamazdi zaten bunu..2. Boşanma travması yaşamak istiyosan evlen

Adam size gerçek yüzünü göstermiş... o nazik naif tutumları da pek gerçekçi değil gibi... Canınızı sıkmayın. İlk eşin herseyine katlana kadın, 2 ci si melek olsa ne olur ki hayat ilki ile zaten zorlu ve yıpratıcı geçmiş
. Rabbimiz kendinden korkan hayırlı biri çıkarsın karşınıza.. sevgiler

Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun inşallah ne durumdasınız

Banada güven vermedi

Adamın ağzı iyi laf yapıyor. Ama bazı yerlerde kendini ele vermiş sizde oralari yakalamışsınız...

Evi sattırıp yiyecek belli. Başta oglunun hakkı diyor siz kirası oğlumun hesabına diyince de önceliğin oğlun olursa mutlu olamazsın diyor. Ne alaka bir annenin önceliği tabiki çocukları olur.

Bu iş bence olmaz. Kanmayın öyle 2 tatlı söze kapı açmalara falan. Ayrıca eski eşle kullanılan eşyaları nasıl kullanmak ister o yatağa nasıl yatmak ister. Daha evlenmeden hesap kitap derdine düşmüş ev arkadaşı arıyor resmen

Memur falan mısın? Eski eş nerede? Ondan biraz destek alsan diye düşündüm en azindan bu yıl sonuna kadar o evde kalacam demişsin çocuğun okulundan dolayı. Onun için maddiyat önemli.

Bu arada İyiki kendini ve kızını ezdirmeden kapıya koymuşsun pisliği.

Ailesi ne diyor bu duruma.

Bu adamdan 1 tane çocuk olmuş zaten ilk çocuğunla da oynarlardı keşke başka düşünmeseydin. Ne yalan söylim kanamam oldu deyince ilk defa bir düşük olayına sevinecektim.

Çok sağolun kızöar
aynısını kız kardeşim de söyledi ağzı iyi laf yapıyor diye eski eşiyle hep terapiye gitmiş ondan herhalde psikoloğ gibi konuşmaları

Aklıma ilk tanıştığımızda "senin maaşın seni ilgilendirir, ben erkek olarak üzerime düşeni yaparım." dedikten 1 ay sonra "senin maaş şu kadar onu da alırız, şurada ev tutarız iyi olur" diyen ex geldi kzkxkxmxkx.
Erkekler artık anneciklerinin prensesi olmak istiyor hanımlar.

Konu sahibi; adam ılgıt ılgıt beleşçi, kıstasçı ve cimri. Kaç.

oha mideye bak adamdaki zamanında eşinle seviştiğin yatakta yatacak resmen
Senin evinde oturuyorsak eşyaları ben alırım demesi gerekirken yeni evin eşyaları ne olacak dedim denemek için . Ne eksiğin var ki evinde dedi . Ne demek ne eksik eski eşimin eşyalarını kullanmayacaksın herhalde dedim. Siz anlaşmalı boşanmadınız mı sana bıraktı o eşyalar senin sen kullanıyorsun sonuçta sı an dedi. Ben kullanmam ayrı senle kullanmak ayrı anılar var dedim . Ona bakarsak oğlun da eski eşini hatırlatır benim evim olsa oğlumu görmek nasip olmasın seni kirada süründürmezdim dedi. Bende ben senin eski eşinden oğluna kalan eve çıkmazdım onun eşyalarını da kullanmazdım midem almazdı dedim

k nasip olmasın seni kirada süründürmezdim dedi. Bende ben senin eski eşinden oğluna kalan eve çıkmazdım onun eşyalarını da kullanmazdım midem almazdı dedim

Ha bi de eşyası batsın ölü gideceğiz benim derdim mal mülk değil senle çocuklarla gezip anı biriktirmek eşyaya bu kadar anlam yükleme dedi
adam resmen bulmuş evi olan kadını oh kira ödemeyecek. eh cinsellik yaşayacak mis gibi üstüne masrafları paylaşacak. ben olsam bende kaçırmazdım seni.

adam resmen bulmuş evi olan kadını oh kira ödemeyecek. eh cinsellik yaşayacak mis gibi üstüne masrafları paylaşacak. ben olsam bende kaçırmazdım seni.
Bu şartlarda kim olsa alır beni ne enayi kadın diye dedim kendine de . E o zaman niye seni alayım bekar çocuksuz evi arabası olan birini alırım dedim

Ayy adama bak ya. Tabi böyle yemin eder rahat rahat evi yok çünkü. Allah aşkına ben sinir oldum şurada bırak şunu bas tekmeyi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…