İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Canım çok üzüldüm ben yaşadığın durum için lütfen kendini yalnız hissetme. Yalnız değilsin biz varız.
İstersen kendin için bir konu aç burada yazdıklarını kopyala inan bana sana moral veren destek çıkan insan sayısı o kadar çok olacak ki tabi moral sana iyi gelecekse 😔

Telefonuna kades uygulamasını indir , anında konum bilgin polise gider ve hemen müdahale ederler, boşan bu pislikten ama o evden de çıkmaya çalış...

Cok ama çok üzüldüm size özellikle de kızınıza canım benim yaaa son söyledikleri içimi acıttı 😢 Allah belasını versin o pisliğin de yavrucağa nasıl küfür edip rencide edebilir. O çocuğun ruhunda derin yaralar açtığının farkında bile değil.
Kınamak veya önyargı olarak düşünmeyin ama ben çocuk varsa ikinci evliliklere karşıyım tabiki kendi adıma böyle düşünüyorum. Evhamlı pimpirikli biriyimdir korkarım sapık mı çıkar, manyak mı çıkar? cesaret edemem açıkçası. Eve gelen misafirden kaynaklı konforum, düzenim bozulunca dahi gerilen biriyim, başkasına güvenerek evimi düzenimi dağıtmaya cesaret edemezdim.

Sakın ha şikayetini cekme yoksa hukuk karşısında haksız konuma düşer eşinin ekmeğine yağ sürersin, ailen gelsin de kendileri dayak yiyip sussunlar , aptallar yaaaa...
Yok yok zaten şikayeti geri çekmedim ailem zaten dayağa alışmış annem yıllarca dayak yedi babamın her kahrını çekti 35 yıl sonra babam onu boşadı yeniden evlendi buna rağmen kocandır diyo cehennem olsun öyle koca
Ailenizin ödü patlamıştır 3 çocukla başlarına kalacağınız için yazıklar olsun
Aynen öyle hiçte başlarına kalmam kızımıda tek büyüttüm onlara muhtaç olmadımki Allah kimseye muhtaç etmesin toparlanıcam Allah büyüktür
Maalesef kadınlarımız kocasız bir hayat düşünemiyor , olan çocuklara ve kadınlara oluyor, erkeğe göre ne var ...
Kocasız bi hayat yaşadım zaten 21 yaşında evlendim 5 ay evli kaldım hamile olduğumu bilmeden ayrıldım dava sürecinde öğrendim hamile olduğumu tabi vazgeçmedim kızıma ailemin yanında doğum yaptım sonra kızımı alıp çıktım onu yalnız büyüttüm ne aşka ne evliliğe inancım yoktu zaten bekar bi anne olarak yaşadım evet çok zordu ama mutluydum.
Kızımı 9 yaşına getirdim eşimle tanıştım herşey çok güzeldi nerden bilebilirdim ki bu noktaya geleceğimi benim gibi hayatını yalnız çocuk büyüterek geçirmiş mücadeleci bi kadın nasıl bu hale geldim o kadar iyi bi el o kadar iyi baba rolü oynamış ki göremedim ilk defa böyle bişey oldu bi anlık bi cinnet geçirdi ama asla kabul etmiyorum boşanıcam.
Yani kocasız hayatı en iyi ben bilirim 35 yaşına girdim şurada 3 yıldır evlilik hayatı yaşadım sadece bütün hayatımı yalnız bi anne olarak geçirdim lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım arkadaşım rica ediyorum 😔
Bence orda durmayın. Okulu falan dert etmeyin. Can daha onemli.. birikmişiniz var mı. Eş ailesi nasıl insanlar. Nereliler..ben eş ailesinden korkarım bu durumda. Kilidi falan değiştirin en azından.
Mecburum kızımın ikinci dönemi bitsin zaten bi kere okul şehir arkadaş değişikliği oldu karne almaya az kaldı nasıl okulundan ediyim onu kara kara düşünüyorum. 20 bin kadar birikmişim var o beni bi süre idare eder diye düşünüyorum zaten tedbir nafakası bağlanır bu süreçte en azından şuan kira vermiyorum.
Eşimin ailesi üst katımda sözde namazında niyazındalar ama dün onlar da üstüme yürüdü polisi arama rezil olcaz diye teli elimden almaya çalıştılar ama kadese basmıştım bile. Yani oğullarına dönüpte bu kadını hamile haliyle nasıl böyle dövdün bide sokağa atmaya çalışıyosun diyemediler. Beni susturmaya çalıştılar sadece o yüzden onlara güvenmiyorum. Karakolda söyledim can güvenliğim yok aile apartmanı dedim hepsini tutanakta yazdılar. Korkmayın şuan böyle bi soruşturma olduğu için başınıza en ufak bişey gelse onlardan bilinir dedi komser.
Çünkü savcı konuyu çok sıkı tuttu kaç kere komseri aradı o adamı bırakmayın diye duydum hep Allah razı olsun o kadar dua ettim ki hemen uzaklaştırma yakalama ve gözaltı kararı çıkarttı.
Şimdi bir süre boşanana kadar okul bitene kadar beklicem Allah büyüktür ya

Canım çok üzüldüm ben yaşadığın durum için lütfen kendini yalnız hissetme. Yalnız değilsin biz varız.
İstersen kendin için bir konu aç burada yazdıklarını kopyala inan bana sana moral veren destek çıkan insan sayısı o kadar çok olacak ki tabi moral sana iyi gelecekse 😔
Canım Allah razı olsun senden şu msj bile içimi ısıttı 🤲
Kendim için konu açıcaktım kendimi burda buldum konu sahibindende özür diliyorum hakkını helal et T TheCapricorn bu konuyu görünce sakın yapma iyi düşün demek için geldim ama yaşadıklarım daha çok yeni olduğu için can havliyle yazdım meşgul ettim nolur hakkını helal et 😔🤲
Herkes destek oldu fikir verdi sağ olsunlar çok iyi geldi bana şuan daha iyiyim kaç gündür uyuyamamıştım bugün biraz uyuyabildim o kadar korkmuşumki çocuklarıma sarılıp yattım saat başı sıçrayarak uyandım.
Sadece bana dua edin yeter 🤲 bu günlerde geçicek biliyorum Allah benimle ve @kadınlarkulübü iyiki var, iyiki varsınız hanımlar 🌹Şu mübarek günlerde hiçbir kadının gözyaşı akmasın çünkü erkekler bunu hak etmiyor..
Ve lütfen celladınıza aşık olmayın
Mutsuz olduğunuz yerde durmayın
Hakkınızı sonuna kadar arayın
Şunu biliyorum ki taviz tavizi doğurur bi yapan bidaha yapar.
Ben bugün bunu affedersen yine başıma gelicek bu yüzden vazgeçmicem.

yok yok zaten evlilikle ilgili korkularım travmalarım vardı. herkes birini öneriyordu istemiyorum kimseyi diyordum. sanırım eski eşim ve ailesinden duyduğum küfürler hakaretler sonrası bu adamın tatlı dizi nezaketi dikkatimi çekti kapıldım bi an ama sonradan hareketleri şüphe uyandırınca sizlere danışmak istedim. en basitinden birlikte günü birlik tatile gittik kendisine tüm masrafları sana yüklemek istemiyorum yarı yarıya paylaşırsak gelirim dedim. çok ısrar ettim diye kabul etti. gittik. tüm ödemeleri kendisi yaptı. tatil dönüşü masraflar ne kadar tuttuysa söyledi kendisine yarısını gönderdim. bir gün telefonunu karıştırırken ne gördüm. bana aldığı kalemliği anahtarlığı tek tek not almış telefonuna . o notu gördüm ayrılmak istediğimi söyledim. neden not aldığını sordum. kredi kartımdan harcamıştım. banka kartından kredi kartına aktarmak iççin not aldım dedi. sonra en yakın arkadaşına bu hareketini anlattım. en yakın arkadaşı gidip sormuş hediye yazılır mı abi ya diye. arkadaşına da aileme aldığım hediyeleri not aldım. ortak masrafa dahil olmasını istemedim aileme aldığım hediyeyi kız neden ödesin demiş. ikimize çelişkili yanıt verince işkillendim ayrıldım
Yok artık ya. Yarısını ödemeyi teklif etmişsiniz ama tatil masraflarını önce ödeyip, sonradan payınıza düşeni söylemesi bile epey düşündürücü zaten. Erkeklerin şöyle hesap kitap peşinde koşup, ince hesaplar yapması tiksinç. Hele hediye meselesi tam bi fiyasko. Arkadaşlarıma bile yapmayacağım şeyler ama adam sevdiği (!) kadına yapmış.

Allahım nasip etme🥺😅

Ya evlenip ne yapacaksın git kedi sahiplen hergun bedava ya masaj yapar sana :) şaka bi tarafa adam seni sevmiyo kendine bedava kalacak yer bedava hizmetçi arıyor..rahatmi batıyor bu boşanmış kadınlara anlamıyorum ne güzel işin var evin var kimseye hesap vermiyosun istediğin zaman yat istediğin zaman kalk yazın tatile git canın istediği yere.. kaynana kp elti derdin yok daha ne istiyorsun bu hayattan..adamın eski karısına sordun mu hiç niye bosadın bunu diye iyi bisey olsa kadın bosamazdi zaten bunu..2. Boşanma travması yaşamak istiyosan evlen

Kızlar çok kararsızım ve çaresizim. 3 sene önce alkolik eşimden fiziksel psikolojik şiddet gördüğüm evliliğimden ayrıldım. 10 yaşında oğlum var memurum. Eşimle evliyken kredi çekip ev almıştım evi kredisini ben ödüyorum diye oğlumuz benle kalacak diye bize bıraktı kendi arabayı aldı. Aşka küsmüşken kimseye güvenmezken iş yerimde biriyle tanıştım. O da memur. O kadar nazik naif ki arabaya binerken kapımı açar montumu giydirir bi yere giderken. İs yerindeki en nazik insan diyebilirim. Arabaya binerken kapımı bile açar. Herkes imrenerek bakıyor bize. dün Oturduk planlar yapmaya başladık . Evlenince senin evde mi otururuz kiraya mı çıkarız nerde yaşarız falan . Benim evde tek cocuk odası var anlaşamazlar ayrı odaları olsun dedim hak verdi senin evi satma o ev oğlunun hakkı yeni eve kiraya çıkarız dedi. Senin evi kiraya verip o kiradan gelen parayla yeni evin kirasını ödeyelim dedi. Bende o evin kirasını direk oğlumun hesabına atarım ona birikim olur yeni evin kirasını beraber öderiz sonuçta benim evim de olmaya bilirdi kirada oturtabilirdik sıfırdan dedim. kira her sene artar 20 olsa on sen on benden çıkar ikimizi de zorlar senin evden gelen kirayla kiramızı ödemek borca girmemek maaşlarımızla çocuklara birikim yapmak gezmek daha kolay gibi diyor. Ya da evini sat işe yerine yakın 2 cocuk odalı ev al ev sizin eviniz ona bi sözüm yok yine oğluna kalacak. Sende ev bende araba varken neden kiraya cıkalım yeni araba kredisine girelim. Sen evi oğlun için kiraya vereceksen bende arabamı satıp oğluma altın yapmak zorundayım dedi. Tamam hadi evi sattım yeni eve taşındık yeni evin eşyaları nasıl olacak dedim. Ne eksiğin varki evde dedi. Ne demek ne eksiği var eski eşimden kalan eşyaları mı kullanalım dedim. Biraz tartışınca yatak odasını değiştiririz ilerleyen zamanda diğer eşyaları beraber yavaş yavaş değiştiririz dedi. Bende evimi oğluma arabanı oğluna yatırım yapalım. Sıfırdan kiraya cıkıp eşya alalım dedim. İlk evliliğimiz olsa tamam ama çocuğumuz var borçsuz yaşayalım dedi. kafam karıştı . amacım borçsuz yaşamak gezmek çocuklara rahat birikim yapmak dedi. Sen de araba masraflarına karşma dedi bakımını falan ben yaptırırım dedi. Evin masrafları tabi ki ortak olacak dedi. Asla gocunmam evlilik paylaşmaktır tabi ama arabayı ben karşılarım. Barınmayı sen karşılıyorsun demesi ödemeleri bölmesi bana biraz saçma geldi kafam karıştı sizce art niyetli bi düşünce mi . Bir de bana evi karıştırma oğlumun dedim diye sen kendine değil oğluna öncelik verirsen mutlu olamazsın sen oğluna öncelik veriyorsun dedi. Evet tabi ki oğlum öncelik dedim peki sana oğlunla mutluluklar dedi bana . Kısaca kızlar sende ev bende araba var. Senin evde oturalım eşyaları kullanalım ilerde değiştirelim dedi ama ben ısrar etmesem yatak odası değiştirme fikri bile yoktu. Anne evinde bıkmış beni ev arkadaşı gibi kullanmak istiyor resmen. Bi yandan soğudum bi yandan hala bende borçsuz yaşamak istiyorum evimde otururuz ondan da araba olur diyorum aka hem evimi kullanıp hem masrafları ortak etmesi bide eşya borcuna girmek istememesi beni çok rahatsız etti. Simdi de ben istemiyorum artık deyince hiç eşya almam demedim yavaş yavaş alırız demeye başladı ama güvenemiyorum nolur bana akıl verin içimdeki acaba beni bitirdi bakıma a

Kızlar çok kararsızım ve çaresizim. 3 sene önce alkolik eşimden fiziksel psikolojik şiddet gördüğüm evliliğimden ayrıldım. 10 yaşında oğlum var memurum. Eşimle evliyken kredi çekip ev almıştım evi kredisini ben ödüyorum diye oğlumuz benle kalacak diye bize bıraktı kendi arabayı aldı. Aşka küsmüşken kimseye güvenmezken iş yerimde biriyle tanıştım. O da memur. O kadar nazik naif ki arabaya binerken kapımı açar montumu giydirir bi yere giderken. İs yerindeki en nazik insan diyebilirim. Arabaya binerken kapımı bile açar. Herkes imrenerek bakıyor bize. dün Oturduk planlar yapmaya başladık . Evlenince senin evde mi otururuz kiraya mı çıkarız nerde yaşarız falan . Benim evde tek cocuk odası var anlaşamazlar ayrı odaları olsun dedim hak verdi senin evi satma o ev oğlunun hakkı yeni eve kiraya çıkarız dedi. Senin evi kiraya verip o kiradan gelen parayla yeni evin kirasını ödeyelim dedi. Bende o evin kirasını direk oğlumun hesabına atarım ona birikim olur yeni evin kirasını beraber öderiz sonuçta benim evim de olmaya bilirdi kirada oturtabilirdik sıfırdan dedim. kira her sene artar 20 olsa on sen on benden çıkar ikimizi de zorlar senin evden gelen kirayla kiramızı ödemek borca girmemek maaşlarımızla çocuklara birikim yapmak gezmek daha kolay gibi diyor. Ya da evini sat işe yerine yakın 2 cocuk odalı ev al ev sizin eviniz ona bi sözüm yok yine oğluna kalacak. Sende ev bende araba varken neden kiraya cıkalım yeni araba kredisine girelim. Sen evi oğlun için kiraya vereceksen bende arabamı satıp oğluma altın yapmak zorundayım dedi. Tamam hadi evi sattım yeni eve taşındık yeni evin eşyaları nasıl olacak dedim. Ne eksiğin varki evde dedi. Ne demek ne eksiği var eski eşimden kalan eşyaları mı kullanalım dedim. Biraz tartışınca yatak odasını değiştiririz ilerleyen zamanda diğer eşyaları beraber yavaş yavaş değiştiririz dedi. Bende evimi oğluma arabanı oğluna yatırım yapalım. Sıfırdan kiraya cıkıp eşya alalım dedim. İlk evliliğimiz olsa tamam ama çocuğumuz var borçsuz yaşayalım dedi. kafam karıştı . amacım borçsuz yaşamak gezmek çocuklara rahat birikim yapmak dedi. Sen de araba masraflarına karşma dedi bakımını falan ben yaptırırım dedi. Evin masrafları tabi ki ortak olacak dedi. Asla gocunmam evlilik paylaşmaktır tabi ama arabayı ben karşılarım. Barınmayı sen karşılıyorsun demesi ödemeleri bölmesi bana biraz saçma geldi kafam karıştı sizce art niyetli bi düşünce mi . Bir de bana evi karıştırma oğlumun dedim diye sen kendine değil oğluna öncelik verirsen mutlu olamazsın sen oğluna öncelik veriyorsun dedi. Evet tabi ki oğlum öncelik dedim peki sana oğlunla mutluluklar dedi bana . Kısaca kızlar sende ev bende araba var. Senin evde oturalım eşyaları kullanalım ilerde değiştirelim dedi ama ben ısrar etmesem yatak odası değiştirme fikri bile yoktu. Anne evinde bıkmış beni ev arkadaşı gibi kullanmak istiyor resmen. Bi yandan soğudum bi yandan hala bende borçsuz yaşamak istiyorum evimde otururuz ondan da araba olur diyorum aka hem evimi kullanıp hem masrafları ortak etmesi bide eşya borcuna girmek istememesi beni çok rahatsız etti. Simdi de ben istemiyorum artık deyince hiç eşya almam demedim yavaş yavaş alırız demeye başladı ama güvenemiyorum nolur bana akıl verin içimdeki acaba beni bitirdi
Adam size gerçek yüzünü göstermiş... o nazik naif tutumları da pek gerçekçi değil gibi... Canınızı sıkmayın. İlk eşin herseyine katlana kadın, 2 ci si melek olsa ne olur ki hayat ilki ile zaten zorlu ve yıpratıcı geçmiş
. Rabbimiz kendinden korkan hayırlı biri çıkarsın karşınıza.. sevgiler

3 yıl önce 9 yaşındaki kızımla yalnız kendi halimizde yaşayan insanlardık. Çok mutluyduk kızımı tek büyüttüm evlilik falan asla düşünmezken eşim çıktı karşıma o kadar nazik o kadar kibar bana kızıma karşıki anlatamam beni aşka inandırdı. Evlendik ben evimi dağıttım anneme yolladım çoğu eşyamı eşimin aile apartmanına geldik kira vermemek için eşimin dairesine geldik borçları varmış benden önce o yüzden eşya falan istemedim alırız zamanla yavaş yavaş huzurum olsun dedim.
Onun eski eşyalarında oturdum
Evimi kızımın okulunu şehirimi komşularımı işimi arkadaşlarımı geride bırakıp geldik buraya.
İlk zamanlar herşey güzeldi evde yardım eden bi eş falan filan derken bebeğimiz oldu dedik ki yaşımız geçiyor bi kardeşi daha olsun beraber büyüsünlee sonuçta beni seven ailesine düşkün bi kocam var dedim ya şimdi 4 aylık hamileyim.
Derken rüya bitti pembe gözlükler çıktı. Son 3 aydır evde yardım eden güzel konuşan adam gitti yerine içine şeytan kaçmış çekilmez aksi bi adam geldi.
Tamam dedim herşeye eyvallah belki depresyonda falan derken dün sofrada kızıma kızdı geçenlerde yine olmuştu tekrar edince devreye girdim tabi kıyamet koptu
Sanki böyle bir anı bekliyomuş gibi çocukların yanında yüzüme defalarca yumruk attı ben ittim o boğazımı sıktı kurtulmaya çalışırken beni yere attı çok kötü düştüm.
O sırada kızım çığlık attı anneme vurma annem hamile vurma anneme derken kızımın üstüne yürüyüp kes sesini piçç dedi.
Tabi kendimi araya attım kızıma dokunursan öldürürüm seni dedim fırsat buldum polisi aradım.
Çocuklarımı aldım polisle gidip darp raporu aldım kanamam olduğu için düşük tehlikem olduğunu da rapor ettiler ordan karakola gittik şikayetçi oldum çocuklarla karakolda saatlerce perişan oldum.
Savcı devreye girdi yakalama kararı çıkarttı hemen gözaltına aldılar bana uzaklaştırma kararı çıkarttılar. Dün gece nezarette kaldı.
Bugün savcıya ifade verip çıkmış valizini topladım aşşağıdan gelip alıp gitti.
Yarın boşanma davası açıcam sürünsün köpek.
Allah belasını versin inşallah şu mübarek günlerde.

Yani konu sahibesi iyi düşün taşın hele hele ki çocuk varsa çok dikkat et ben gerçek yüzünü çok geç gördüm bilsem ikinciye hamile kalmazdım. Şuan kayınpederimin yani onların apartmanında kalıyorum hiçbir şekilde can güvenliğim yok dünden beri bir gram uyumadım ya kapıma gelirlerse ya çocuklarıma bişey yaparlarsa diye kafayı yiyorum evde.

Çok korkuyorum ama hiçbir yere gidemem gidicek yerim yok evimi herşeyimi dağıttım onun için hiç bilmediğim şehire geldim kızımın okulu var nereye gideyim kızımın psikolojisi bozuldu zaten babasız büyüdü eşime baba diyodu çok seviyodu. " Anne babam bana niye piç dedi piç ne demek " diyo dünden beri.
Çok kötüyüm nolur bana dua edin.
Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun inşallah🌸 ne durumdasınız

Kızlar çok kararsızım ve çaresizim. 3 sene önce alkolik eşimden fiziksel psikolojik şiddet gördüğüm evliliğimden ayrıldım. 10 yaşında oğlum var memurum. Eşimle evliyken kredi çekip ev almıştım evi kredisini ben ödüyorum diye oğlumuz benle kalacak diye bize bıraktı kendi arabayı aldı. Aşka küsmüşken kimseye güvenmezken iş yerimde biriyle tanıştım. O da memur. O kadar nazik naif ki arabaya binerken kapımı açar montumu giydirir bi yere giderken. İs yerindeki en nazik insan diyebilirim. Arabaya binerken kapımı bile açar. Herkes imrenerek bakıyor bize. dün Oturduk planlar yapmaya başladık . Evlenince senin evde mi otururuz kiraya mı çıkarız nerde yaşarız falan . Benim evde tek cocuk odası var anlaşamazlar ayrı odaları olsun dedim hak verdi senin evi satma o ev oğlunun hakkı yeni eve kiraya çıkarız dedi. Senin evi kiraya verip o kiradan gelen parayla yeni evin kirasını ödeyelim dedi. Bende o evin kirasını direk oğlumun hesabına atarım ona birikim olur yeni evin kirasını beraber öderiz sonuçta benim evim de olmaya bilirdi kirada oturtabilirdik sıfırdan dedim. kira her sene artar 20 olsa on sen on benden çıkar ikimizi de zorlar senin evden gelen kirayla kiramızı ödemek borca girmemek maaşlarımızla çocuklara birikim yapmak gezmek daha kolay gibi diyor. Ya da evini sat işe yerine yakın 2 cocuk odalı ev al ev sizin eviniz ona bi sözüm yok yine oğluna kalacak. Sende ev bende araba varken neden kiraya cıkalım yeni araba kredisine girelim. Sen evi oğlun için kiraya vereceksen bende arabamı satıp oğluma altın yapmak zorundayım dedi. Tamam hadi evi sattım yeni eve taşındık yeni evin eşyaları nasıl olacak dedim. Ne eksiğin varki evde dedi. Ne demek ne eksiği var eski eşimden kalan eşyaları mı kullanalım dedim. Biraz tartışınca yatak odasını değiştiririz ilerleyen zamanda diğer eşyaları beraber yavaş yavaş değiştiririz dedi. Bende evimi oğluma arabanı oğluna yatırım yapalım. Sıfırdan kiraya cıkıp eşya alalım dedim. İlk evliliğimiz olsa tamam ama çocuğumuz var borçsuz yaşayalım dedi. kafam karıştı . amacım borçsuz yaşamak gezmek çocuklara rahat birikim yapmak dedi. Sen de araba masraflarına karşma dedi bakımını falan ben yaptırırım dedi. Evin masrafları tabi ki ortak olacak dedi. Asla gocunmam evlilik paylaşmaktır tabi ama arabayı ben karşılarım. Barınmayı sen karşılıyorsun demesi ödemeleri bölmesi bana biraz saçma geldi kafam karıştı sizce art niyetli bi düşünce mi . Bir de bana evi karıştırma oğlumun dedim diye sen kendine değil oğluna öncelik verirsen mutlu olamazsın sen oğluna öncelik veriyorsun dedi. Evet tabi ki oğlum öncelik dedim peki sana oğlunla mutluluklar dedi bana . Kısaca kızlar sende ev bende araba var. Senin evde oturalım eşyaları kullanalım ilerde değiştirelim dedi ama ben ısrar etmesem yatak odası değiştirme fikri bile yoktu. Anne evinde bıkmış beni ev arkadaşı gibi kullanmak istiyor resmen. Bi yandan soğudum bi yandan hala bende borçsuz yaşamak istiyorum evimde otururuz ondan da araba olur diyorum aka hem evimi kullanıp hem masrafları ortak etmesi bide eşya borcuna girmek istememesi beni çok rahatsız etti. Simdi de ben istemiyorum artık deyince hiç eşya almam demedim yavaş yavaş alırız demeye başladı ama güvenemiyorum nolur bana akıl verin içimdeki acaba beni bitirdi
Banada güven vermedi

Adamın ağzı iyi laf yapıyor. Ama bazı yerlerde kendini ele vermiş sizde oralari yakalamışsınız...

Evi sattırıp yiyecek belli. Başta oglunun hakkı diyor siz kirası oğlumun hesabına diyince de önceliğin oğlun olursa mutlu olamazsın diyor. Ne alaka bir annenin önceliği tabiki çocukları olur.

Bu iş bence olmaz. Kanmayın öyle 2 tatlı söze kapı açmalara falan. Ayrıca eski eşle kullanılan eşyaları nasıl kullanmak ister o yatağa nasıl yatmak ister. Daha evlenmeden hesap kitap derdine düşmüş ev arkadaşı arıyor resmen

3 yıl önce 9 yaşındaki kızımla yalnız kendi halimizde yaşayan insanlardık. Çok mutluyduk kızımı tek büyüttüm evlilik falan asla düşünmezken eşim çıktı karşıma o kadar nazik o kadar kibar bana kızıma karşıki anlatamam beni aşka inandırdı. Evlendik ben evimi dağıttım anneme yolladım çoğu eşyamı eşimin aile apartmanına geldik kira vermemek için eşimin dairesine geldik borçları varmış benden önce o yüzden eşya falan istemedim alırız zamanla yavaş yavaş huzurum olsun dedim.
Onun eski eşyalarında oturdum
Evimi kızımın okulunu şehirimi komşularımı işimi arkadaşlarımı geride bırakıp geldik buraya.
İlk zamanlar herşey güzeldi evde yardım eden bi eş falan filan derken bebeğimiz oldu dedik ki yaşımız geçiyor bi kardeşi daha olsun beraber büyüsünlee sonuçta beni seven ailesine düşkün bi kocam var dedim ya şimdi 4 aylık hamileyim.
Derken rüya bitti pembe gözlükler çıktı. Son 3 aydır evde yardım eden güzel konuşan adam gitti yerine içine şeytan kaçmış çekilmez aksi bi adam geldi.
Tamam dedim herşeye eyvallah belki depresyonda falan derken dün sofrada kızıma kızdı geçenlerde yine olmuştu tekrar edince devreye girdim tabi kıyamet koptu
Sanki böyle bir anı bekliyomuş gibi çocukların yanında yüzüme defalarca yumruk attı ben ittim o boğazımı sıktı kurtulmaya çalışırken beni yere attı çok kötü düştüm.
O sırada kızım çığlık attı anneme vurma annem hamile vurma anneme derken kızımın üstüne yürüyüp kes sesini piçç dedi.
Tabi kendimi araya attım kızıma dokunursan öldürürüm seni dedim fırsat buldum polisi aradım.
Çocuklarımı aldım polisle gidip darp raporu aldım kanamam olduğu için düşük tehlikem olduğunu da rapor ettiler ordan karakola gittik şikayetçi oldum çocuklarla karakolda saatlerce perişan oldum.
Savcı devreye girdi yakalama kararı çıkarttı hemen gözaltına aldılar bana uzaklaştırma kararı çıkarttılar. Dün gece nezarette kaldı.
Bugün savcıya ifade verip çıkmış valizini topladım aşşağıdan gelip alıp gitti.
Yarın boşanma davası açıcam sürünsün köpek.
Allah belasını versin inşallah şu mübarek günlerde.

Yani konu sahibesi iyi düşün taşın hele hele ki çocuk varsa çok dikkat et ben gerçek yüzünü çok geç gördüm bilsem ikinciye hamile kalmazdım. Şuan kayınpederimin yani onların apartmanında kalıyorum hiçbir şekilde can güvenliğim yok dünden beri bir gram uyumadım ya kapıma gelirlerse ya çocuklarıma bişey yaparlarsa diye kafayı yiyorum evde.

Çok korkuyorum ama hiçbir yere gidemem gidicek yerim yok evimi herşeyimi dağıttım onun için hiç bilmediğim şehire geldim kızımın okulu var nereye gideyim kızımın psikolojisi bozuldu zaten babasız büyüdü eşime baba diyodu çok seviyodu. " Anne babam bana niye piç dedi piç ne demek " diyo dünden beri.
Çok kötüyüm nolur bana dua edin.
Memur falan mısın? Eski eş nerede? Ondan biraz destek alsan diye düşündüm en azindan bu yıl sonuna kadar o evde kalacam demişsin çocuğun okulundan dolayı. Onun için maddiyat önemli.

Bu arada İyiki kendini ve kızını ezdirmeden kapıya koymuşsun pisliği.

Ailesi ne diyor bu duruma.

Bu adamdan 1 tane çocuk olmuş zaten ilk çocuğunla da oynarlardı keşke başka düşünmeseydin. Ne yalan söylim kanamam oldu deyince ilk defa bir düşük olayına sevinecektim. 😔

Çok sağolun kızöar
Adamın ağzı iyi laf yapıyor. Ama bazı yerlerde kendini ele vermiş sizde oralari yakalamışsınız...

Evi sattırıp yiyecek belli. Başta oglunun hakkı diyor siz kirası oğlumun hesabına diyince de önceliğin oğlun olursa mutlu olamazsın diyor. Ne alaka bir annenin önceliği tabiki çocukları olur.

Bu iş bence olmaz. Kanmayın öyle 2 tatlı söze kapı açmalara falan. Ayrıca eski eşle kullanılan eşyaları nasıl kullanmak ister o yatağa nasıl yatmak ister. Daha evlenmeden hesap kitap derdine düşmüş ev arkadaşı arıyor resmen
aynısını kız kardeşim de söyledi ağzı iyi laf yapıyor diye eski eşiyle hep terapiye gitmiş ondan herhalde psikoloğ gibi konuşmaları 😂

Aklıma ilk tanıştığımızda "senin maaşın seni ilgilendirir, ben erkek olarak üzerime düşeni yaparım." dedikten 1 ay sonra "senin maaş şu kadar onu da alırız, şurada ev tutarız iyi olur" diyen ex geldi kzkxkxmxkx.
Erkekler artık anneciklerinin prensesi olmak istiyor hanımlar.

Konu sahibi; adam ılgıt ılgıt beleşçi, kıstasçı ve cimri. Kaç.

oha mideye bak adamdaki zamanında eşinle seviştiğin yatakta yatacak resmen
Senin evinde oturuyorsak eşyaları ben alırım demesi gerekirken yeni evin eşyaları ne olacak dedim denemek için . Ne eksiğin var ki evinde dedi . Ne demek ne eksik eski eşimin eşyalarını kullanmayacaksın herhalde dedim. Siz anlaşmalı boşanmadınız mı sana bıraktı o eşyalar senin sen kullanıyorsun sonuçta sı an dedi. Ben kullanmam ayrı senle kullanmak ayrı anılar var dedim . Ona bakarsak oğlun da eski eşini hatırlatır benim evim olsa oğlumu görmek nasip olmasın seni kirada süründürmezdim dedi. Bende ben senin eski eşinden oğluna kalan eve çıkmazdım onun eşyalarını da kullanmazdım midem almazdı dedim

k nasip olmasın seni kirada süründürmezdim dedi. Bende ben senin eski eşinden oğluna kalan eve çıkmazdım onun eşyalarını da kullanmazdım midem almazdı dedim

Ha bi de eşyası batsın ölü gideceğiz benim derdim mal mülk değil senle çocuklarla gezip anı biriktirmek eşyaya bu kadar anlam yükleme dedi
adam resmen bulmuş evi olan kadını oh kira ödemeyecek. eh cinsellik yaşayacak mis gibi üstüne masrafları paylaşacak. ben olsam bende kaçırmazdım seni.

adam resmen bulmuş evi olan kadını oh kira ödemeyecek. eh cinsellik yaşayacak mis gibi üstüne masrafları paylaşacak. ben olsam bende kaçırmazdım seni.
Bu şartlarda kim olsa alır beni ne enayi kadın diye dedim kendine de . E o zaman niye seni alayım bekar çocuksuz evi arabası olan birini alırım dedim

Senin evinde oturuyorsak eşyaları ben alırım demesi gerekirken yeni evin eşyaları ne olacak dedim denemek için . Ne eksiğin var ki evinde dedi . Ne demek ne eksik eski eşimin eşyalarını kullanmayacaksın herhalde dedim. Siz anlaşmalı boşanmadınız mı sana bıraktı o eşyalar senin sen kullanıyorsun sonuçta sı an dedi. Ben kullanmam ayrı senle kullanmak ayrı anılar var dedim . Ona bakarsak oğlun da eski eşini hatırlatır benim evim olsa oğlumu görmek nasip olmasın seni kirada süründürmezdim dedi. Bende ben senin eski eşinden oğluna kalan eve çıkmazdım onun eşyalarını da kullanmazdım midem almazdı dedim
Ayy adama bak ya. Tabi böyle yemin eder rahat rahat evi yok çünkü. Allah aşkına ben sinir oldum şurada bırak şunu bas tekmeyi ya 😤

X