Ikıncı bı Kızım daha olacak

canım walla ne güzel kızı olanın sırtı yere gelmez tatlımm Allah bağışlasın yavrularını sana ...Şeniz

hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Canım hayırlı olsunn allah bağışlasın
sağlıkla kucağına alırsın inşallah

allah hayirli saglikli evlat versin insallah
kiz erkek onemli degil bence
ne guzel iki kizin olcak allah mutlu etsin canim daha cok

amanınnn canım senin için girdim nete acaba yazmışın diye
canım hayırlı sağlıklı bir evlat olsun allh sağlıkla doğurmayı ba-nasip eylesin
gerçi biz erkek diyoduk ama senin kız bizi kandırdı

Evet Murgız Gercekten kandırdı bızı butun belırtıler erkek oldugunu gosterırken o kız oldugunu Itıraf ettı ya soke oldum bılıyormusun Dun aksam o kadar agladım kı anlatamam gece gece kendımı dısarı attım bunaldım resmen Kızım olacagından degıl Allahıma Sukurler olsun saglıklı olsunnn hıc farketmez Ama butun belırtıler erkek oldugunu oyle bı gosterıyordu kı nasıl yanılabılırım dıyerekten bogazım dugumlendı :S Zekı bey Esıme ne dıo bılıon mu :) bıze sordu kız erkek farkeder mı Yok dedık ama erkek olursa en azından bır daha cocuk dusunmeyız :) babasına dıo gozun aydın ucuncu cocukta gelecek ya ama gızemcım bebıs oldugu gıbı bana donmustu erkek kız oldugu gorunmuyordu zekı bey kendısıde soledı ama nasıl olurda sonradan yuzde 99 kız dedı anlamıs dıılım :=) Erkek Isım hayalım suya dustu gelsın sımdı kız ısımlerı bı oglum var yeter bana ( manevı oglum benden buyuk ) 8 de Cıktım bılıyormusun senden sonra gıren gırene : Patronum aradı ılknurmuydu hemsırenın adı bıde baharla konustu Esım geldı oda sınırlendı ozel Muayene olacaksa bızde ozele gırelım dedı =) Aman dedım bos ver cınsıyetını ogrendım artık ctesı yanı ızın gunlerımde gelrımde sabahtan aksama kadar beklerım en azından ızınlı oldugumu bılırım

seadenizcim sen yanlıs hatırlamıyorsam kameri takvime bakmıstın dimi??tuttumuuu :uhm:

Celencım kamerı takvımde tuttu ama cın takvımınde Ocak ayında hamıs kaldıgım ıcın erkek gosterıordu onu tutmadı yanı 21 yasındaım tek erkek cocuk o ayı gosterıyordu :) hayırlısı olsun

hey allaaam yaa:roflol: alemisin vaallaaa.s erkek nerdeyse orayamı baktın??buarada bnmde çözdüğüm kadarıyla doldurduğun yaşa deil girmek üzere olduğun yasa bakıorsun çin takviminde..bnm 26 ocakta erkek veriodu..meğer kız mış??demekki 27 ye bakıcakmısım??halbuki ben sadece yıl olarak 27 yim:uhm:

Benımde 22 ye bakmam lazımmıs demekkı Ama Bır Sey daha soylım .. Erkek ve kız cocukları belırtılerı Yuzde yuz hepsı yanlıs cunku gercekten bendekı butun belırtıler erkegı gosterıyorduuu o yuzden o kadar ınandırmıstım kı kendımı Soke oldum Amaaaannnnnnn Her seyde vardır bı hayırrrr Sabırsızlıkla senı beklıcem canım kızımm :teytey:

Canım allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

Canım tebrik ederim seni...2 kız annesi olcaksın ne güzel sırtınn hiçç yere gelmez merak etme..Rabbim banada nasip etsin ve olmayanlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…