IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Sabah canlı ders, öğleden sonra alışveriş, akşam yemek yapma, mutfak toplama vs.
Dini kitapları da araştırdım biraz birkaç tane aldım kitapçıdan, birazını da internetten sipariş edeceğim.
Roman okudum, örgüye başladım dün ama bugün örmedim hiç, acelem yok kafa dağıtmak için örüyorum zaten.
Yarın ola hayrola..

Ben kahve telvesi yerine kese aldım biraz sert o iyi keseliyor

Kesenin selülite faydası mı var

Telle demişken geçen günkü soruma , biraz su eklemek diye fikir gelmişti

Bugün öyle yaptım
Sonuç .. ekte fotoğrafta

Başka çözüm önerisi var mı

Eklentiler

• 108B04C4-15FD-43F5-9FDE-6BFFA0DC4A0E.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 38
Bugünkü ikigaim makrome idi, kitabımı da bitirdim, amigurumi de ördüm biraz, çamaşır katla, çamaşır at, Bulaşık, mutfak, yemek vs. gün boyu iş güç yine
Yarın ola hayrola

Planlarimi oturttum cok sukur alışkanlık haline geldiler yalniz ders çalşma saatlerimi arttirmam gerekiyor yeterli degil kesinlikle.
Telefon kisitlamasi ile ilgili olarak da soyle bir sey buldum kendimce
uygulama takibi ve kisitlamasi yapsam da uymuyordum ek sure veriyordum vs.
Dedim madem geçirdiğim sureyi kontrol altina alamiyorum telefonla ilgilenmedigim sureyi not tutayim. Kronometreyi aciyorum telefonu elimden biraktigim zaman, telefonsuz gecen suremi takip ediyorum boylece

Güzel fikir tersten gitmek
Hoş geldinn, ders çalışma saatlerini artırman dileğiyle

Bugün sabah canlı ders, ögleden sonra bi arkadaşıma gidip geldim, akşam da yemek faslı, mutfak toplama(makinayi boşalmadım yarına inşallah, halsiz hissediyorum biraz)
Günün ikigaisi makrome oldu benim için, bitirdim

Yeni bir kitaba da başladım, aslında çamaşır işi vardı yarına bıraktım, biraz Ilmihal okur yatarım Allah in izniyle.
Yarın ola hayrolaaaa

Ooo çok güzel olmuş gerçekten. Ellerinize sağlık.

Yoğun bir bulaşık, çamaşır günüydü
Kitap okuma, örgü örme, canlı ders de eklendi derken gün bittiiiiii
Yarın olaa hayrolaaa

Rutin ev işleri(çamaşır, bulaşık, yemek yapma, mutfak toplama vs.)
Kitap okuyamadim yatmadan okurum Allah in izniyle
Eşim hediye almış kargo geldi bugün numaralı tablo boyama ona başladım bugün radyoyu açıp çok iyi geldi bana
Örgüye devam ettim doğaçlama tavşan örmeye çalışıyorum bi tarife bakmadan bakalım neler olacak
Cildim çok kurudu son zamanlarsa mevsimsel sanırım yatmadan nemlendireceğim inşallah
Bugünlük bu kadar
Yarın ola hayrolaaaa

Bugün mutfak işleri, yemek, bulaşık(çamaşır işi yoktu ) bir de tüm evi süpürdüm, fazla halim yoktu kalanını yarın yapacağız inşallah eşimle. Kitap okudum, boyama yaptım, örgü ördüm

Tavşan olcak inşallah
Yarın ola hayrolaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…