IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Bu kitablar bana derinlik katan kitablar olmuştur imam gazalinin kitablarimi özellikle çok severim

Tefsir istersen diyanet in Kur'an Yolu var.
Açık anlaşılır.
Genel kabul görmüş, kesin ve kesine yakın rivayetleri içerir.
Seti pahalı gelir dersen internetten de okuyabilirsin.
Cok teşekkür ederim ikinize de Allah razı olsun🙂💜💜 bakacağım yazdıklarınıza

IMG_20201219_231635.jpg

Ben bugün resmleri yüklerken siliyorum.🤦
İmam gazalinin kitablari sohbet tadında ayetlerle hadislerle süslenmiş çok güzel içerikli.kitablardir hayatının her alanında fıkıh adab ilmihal bilgilerini göstererek öğretir.

Son düzenleme:
Hoş geldiniz😊 size katılıyorum çok büyük bir şey olması gerekiyormuş gibi oyalanırken hem anı kaçırıyoruz hem de bulamıyoruz bir şey. Oysa yapmaktan keyif aldığımız ufak tefek şeyleri hayatımızda bir rutine dönüştürsek mutluluk kendiliğinden geliverir 🥰🌸🌸 kitapla ilgili güzel konular var forumda bakmak isterseniz belki zaten biliyorsunuzdur Felfecir Kitap Kulübü, Kitap Okuma Günlüğü bu ikisini çok seviyorum 🤗
Bu arada sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah bebeğinizi tebrik ederim💜
Teşekkür ederim. Kitap klüplerini görüyorum ama sanki hiç vaktim yokmuş bir şeyler okumaya gibi uzak durdum hep :KK43: Ama H M H M ciğimin yürüyüş ekibine katıldım. Baya iyi geldi. 🤗 onun sayesinde her gün kaldır poponu kızım diyorum :KK70: kitap klübüne de bi uğrarım belki ☺️

Teşekkür ederim. Kitap klüplerini görüyorum ama sanki hiç vaktim yokmuş bir şeyler okumaya gibi uzak durdum hep :KK43: Ama H M H M ciğimin yürüyüş ekibine katıldım. Baya iyi geldi. 🤗 onun sayesinde her gün kaldır poponu kızım diyorum :KK70: kitap klübüne de bi uğrarım belki ☺️
Evet H M H M sağ olsun hepimizin totomuzu kaldırmamıza vesile oldu😂😂🌸

Kendine hedef koyarsın tadında okuyabildigin kadar okursun bebisten sora zor olur bı sure zaten canim 😍

Hadisler, ilmihaller, tesbihatlar hakkında olabilir 😊

Genel anlamda dini kitap alacaksanız ya da okuyacaksanız diyanet yayınlarından şaşmayın derim ..

Esma’ül-Hüsna için
İslam ansiklopedisi ve
Ali Osman Tatlısu’nunEsma’ül-Hüsna kitabı

Hadis için RiyazüsSalihin kitabı

Din görevlisi ile 365 gün kitabı ( Pdf si varmış )

Herkese merhaba
Dün kahve telvesinin selülüte iyi geldiğini okuyunca bugün içtiğim kahveninkini süreyim dedim . Sürerken böyle yere döküldü parçaları . Akıl akıldan üstündür , böyle dökülmeden nasıl sürebilirim fikir almaya geldim 🤗

Eklentiler

• B6CB3C50-2292-4CD8-90C9-2E5EB721C316.jpeg
    B6CB3C50-2292-4CD8-90C9-2E5EB721C316.jpeg
    91,8 KB · Görüntüleme: 47
Herkese merhaba
Dün kahve telvesinin selülüte iyi geldiğini okuyunca bugün içtiğim kahveninkini süreyim dedim . Sürerken böyle yere döküldü parçaları . Akıl akıldan üstündür , böyle dökülmeden nasıl sürebilirim fikir almaya geldim 🤗
Ben kahveyi 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı ekleyerek içiyorum kalan telve de sanırım bu sebepten daha yumuşak kıvamda oluyor isterseniz bir de öyle deneyin 😊

Genel anlamda dini kitap alacaksanız ya da okuyacaksanız diyanet yayınlarından şaşmayın derim ..

Esma’ül-Hüsna için
İslam ansiklopedisi ve
Ali Osman Tatlısu’nunEsma’ül-Hüsna kitabı

Hadis için RiyazüsSalihin kitabı

Din görevlisi ile 365 gün kitabı ( Pdf si varmış )
Çok teşekkür ederim🤩🌸

Tüm gün evde idim rutin ev işleri yaptım(bulaşık, yemek, mutfak toplama, çamaşır işi yoktu bugün)
Kitap okudum elimdekini bitirdim🤩
Onun dışında bugün ikigaim polimer kil oldu, yeni yıl temalı figürler çalıştım iyi geldi ruhuma
20201220_154209.jpg

• Beğen
Reactions: H M
Oğlumla kek ve pizza yaptık.
Altılı hikaye kitabı vardı. 2 sayfa yazı var gerisi resim oğlum yazıları okuyup resimleri anlattı.
Onun Dışında bir kitap okudu.
Oğlum Dikkat setinin bir kitabını yaptı.
Ben limonlu su Türk kahvesi maden suyu bitki çayı içtim. ( Normalde su harici hiçbir şey içmiyorum sayılır bunları yeni yeni rutin haline getirip her gün içmeye çalışıyorum. )
kahve telvesini selülit için uyguladım .
Saklambaç oynadık.
ip atladım.
Çiçeklerimle ilgilendim onlarla konuştum
Uyurken oğluma küçük karabalık’ın Yarısını okudum.

X