İki arada bir derede misali...

aynen ondan zaten kist her akdında muhakkak olurmuş iri yada ufak ... tedavini gördükten sonra sıkıntı yok bende de vardı ilaçla kurudu

Öyle ahh ... Allah bana peygamber sabrı versin ve benim gibi zor durumda olanlara.

Amin canım amin .. Bilirim çok zordur ..
Herkes böyle zor geçirmiyor ama geçirenler de çok maalesef ..
Bu dönemde aileler alınganlaşıyor ve insan ailesinin gazına çok geliyor bu bayan için de erkek için de böyle maalesef .

Bütün kardeşleri ile küs ; 5/6 kardeş hatırladığım kadarıyla , görümce , elti hepsiyle küs , bi kaç tanesiyle nişan vesilesi ile barıştılar. Ne hikmetse hepsindede hep karşı taraf hatalı
wowowowowww senin işin zor o zaman kuzu ya valla allah kolaylık versin de el birliğiyle pıstırırırız kvni hiç merak etme

aynen ondan zaten kist her akdında muhakkak olurmuş iri yada ufak ... tedavini gördükten sonra sıkıntı yok bende de vardı ilaçla kurudu

Bende çikolata kisti var canım 7cm ve 4cm 2tane . Hiç bir doktor ilaçla tedavi demedi, hepsi ameliyat diyorlar güvenemiyorum

Doğru söylüyorsun , erkek ailesi , kız ailesi diye ayrılıyor , keşke hepsi tek bi aile olsa... Bizim yöremizde öyledir , erkek tarafı kız tarafına çok düşkündür kız evleneseye kadar tabi...

ımm benim bi arkadaşım oldu ameliyat öyle aynı sezeryan gibi
Öyleymiş , ama kapalı yapıyorlar artık da, tekrardan üreme riski çok yüksek işte. Üst üstüne ameliyat olmakta istemiyorum, öyle şimdilik geçinip gidiyoruz ağrılı sancılı. Doktorun bi tanesi sende fıtık var diyip ameliyat edecekti paragöz olmuş hepsi kime güvenesin ki

o yüzden hep 2-3 dr birden çık bakalım hepsi aynımı söyleyecek... sanki kolay ameliyat olmak ha diyincede olunmaz yani çatır çatır insanların safra keselerini alıyolar durup dururken

Doğru söylüyorsun , erkek ailesi , kız ailesi diye ayrılıyor , keşke hepsi tek bi aile olsa... Bizim yöremizde öyledir , erkek tarafı kız tarafına çok düşkündür kız evleneseye kadar tabi...

Nişanlında askere gidecekmiş biraz annesinin gazı birazda askerlik stresi normal ..
Alttan al ama ezdirme kendini ..
Kv ne hı hı de geç bildiği oku boşver ne sorun yapmaya ne kendi canını sıktığına değmez ..
Sen böyle oldukça kv daha çok kuduracak ama bişey yapayacak da .

o yüzden hep 2-3 dr birden çık bakalım hepsi aynımı söyleyecek... sanki kolay ameliyat olmak ha diyincede olunmaz yani çatır çatır insanların safra keselerini alıyolar durup dururken
Doktor değil kasappp Neler duydum bende neler, Allh kmseyi onların eline düşürmesinn valla

Ben öyle olurumda , nişanlım arkamda dursa hiç bişi koymaz bana. Zamana bıraktım inş. aklı başına gelir. Dua ediyorum bol bol. Yüzük çıkarma meraklısı dese de benim öyle niyetim yok , sabreden derviş muradına ermiş iyi veya kötü sonuçta olsa...

Aynen öle yaa sabır dee zaman bırak ..
Allah yardımcın olsun .. Nedense nişandan önce annesinin yüzüne bakmayanlar nişanla birlikte pek bi anneci,
Babacı oluverirler .. Çoğu kişi aynı .. İleriye gitmedikçe sabır çek devam et

Her seyi anladim da kuduz kopek benzetmesi yaptigin adamla nasi evlenmeyi dusunuyosun onu bilemedim
Ne yalan söyleyim şuanki hali o , sürekli saldırıyor , bi yakalamaya görsün ısırıyor sözleri valla. Evlenmek askıda şuan zaten , zamana bıraktım. Askere gideceği için ağzının payını istediğim gibi veremiyorum , iyice stres olduğunun farkındayım , askerden sonra gelsin görüşçez zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…