İki arada bir derede misali...

İyilikten incelikten maraz doğar.Baştan alıştırdığın için.Arama çek kendini geri.Ayda yılda bir ara.Nişanlında sana bağırdığında ses tonuna dikkat et de.Fazla da tartışmaya girma.Biraz tepkisiz kalıp sessiz ayar çekmek iyidir.Herkesi kendine getirir.

Sevgim varda şu ara söyledikleri yüzünden araya mesafede girdi hani. Ayy o yüzden korkuyorum , kimsenin vebali altında kalmak istemem, birinin hakkına girmek beni güçsüz kılar. Haftaya perşembe yola çıkacak işte...
Adaama ben dün kazak alıy

Cuma günleri herkese , cuma mesajı atmayı severim , çok sevdiğim ablalar vardı hep derlerdi mesela hiç unutmaz beni vs. diyip onlarda benim halimi hatrımı sorarlardı. Yalakalık ama kime göre, ben yağcılığı canımlı balımlı gülümlü gaz vermeyi hiç seven bi yapım yoktur. Ama cumaları benim için ayrıdır. Mesafe yaptım 1 hafta arıyosam 1 hafta aramadım ama bu 1hafta aranmayınca kendini doldurmuş kadın .

sevgi varsa bu askerlik size ilaç gibi gelecek canım emin ol cuma kutlaması da normal ya yalakalık bir tarafı yok bence

valla ben kayınvalidemi en son ne zaman aramıştım hatırlamıyorum bile,benim kayınvalidem de öyle bi tip olsa kesin ayrılırdık biz
hem nişanlınında annesine karşı bu kadar yanlı olması hiç hoş değil ayrıca bi insan daha nişanlıyken böyle ikidebir huzursuzluk çıkarırsa evlenince ne yapmaz..
iyi düşün,baya sıkı düşün bu mevzuyu bence :)

Orda konuşmam hata ama o öyle diyince şartel attı bendede , hadi hadii kntörü bahane etme dedi
ne bayramdan önce bayram gezmesine gelir ne nişandan sonra gelir ne arar. Valla doğru diyosun birazcık çirkeflik var. başka şeylerde varda gerek görmedim anlatmaya. Erkek tarafıyım diye naz yapıyor , bahanesi ne bliomusun beli ağrıyormuş ama nişandan sonra 2 kez bolulara kızına gitti , biz aynı ildeyiz gelmedi, gelmesin dedim ben onla geçinmicem diyip boşvermiştim ki o diyince öle bende sinirle demiş bulundum artık İnşallah bakalımmm artık....

Sağol canım Allah hepimize sabır versin valla. Zaten kayınvaliden yana şanslı olanların yüzdelik ihtimali %10 'dur diye düşünüyorum.

Sağol canım Allah hepimize sabır versin valla. Zaten kayınvaliden yana şanslı olanların yüzdelik ihtimali %10 'dur diye düşünüyorum.

kv dünya tatlısı da olsa bu söz nişan evreleri çok zorlu geçiyor benim kv(annem ) çok çok iyidir mesela çok severim ama işte bu gerginliklerden hepimiz payımızı alıyoruz

Söylemiştim daha önce, babamda ben yüzük atınca buna benzer bir konuşma yaptı , aileler kızabilir ama söylenmez yanlış anlaşılır aranız soğur diye uyardı inşallah almıştır mesajını.

Doğru söylüyorsun valla. Bizimm sorunumuz tam kv de de değil zaten, nişanlımın olgun olmayışı...
Allah mutluğunuzu daim etsin canım , bende en yakın zamanda çözerim inşallh.

Zaten bi çok boşanma sebebi kv'ler... Nişanlım ağır başlı olgun idareci olsa , kv her türlü idare ederim de , bnmkisi annem annem derse zaten evlilik olmaz. Sağol canım, bu askerlik süreci boyunca düşünücem.

kv dünya tatlısı da olsa bu söz nişan evreleri çok zorlu geçiyor benim kv(annem ) çok çok iyidir mesela çok severim ama işte bu gerginliklerden hepimiz payımızı alıyoruz
Benim kv'de de biraz fesatlık var ne yalan söyleyim, bi kaç şeyini gördüm ses etmedim, ne gerek var diyim önemsemedim. En çok koyanda bana zaten 'çocuğun zor olurmuş' demesi , ben destek beklerdim bu konuda beni ezmesini hiç beklememiştim.

bikere arayıp sorması gereken taraf erkek tarafıdır gelip gitmesi bayramda gelmesi gereken ama şimdikki kaynananaların maşallahı var. nişanlına çok dikkat et aile tarafını tutan erkekler genelde ilerde çok sıkıntı çıkartabiliyolar.

Aynen canım şimdi kabuğuma çekildim , isteyen istediğini desinnn valla . Aynısını onlara yapmam ama havale ederim, ah edipte tutmadığını görmedim...

o çok büyük bir saygısızlık zaten ama daha evlenmeden böyleyse sonrası nasıl olcak ? kv düğüne kadar kp mezara kadar sever derler birde..

Aynen erkek anasıyım diye pek bi kasılıp kendilerini geri çekiyorlar. Nişanımdan sonra 2 kere boluya kızına giden insan , bize gelmeme sebebi olarak belinin ağrıdığını söylüyor. Çok isteyen insan her türlü gelirdi anne dedim , yeter ki sen iste nişanlım ya taksi tutar yada babamla gelir seni alırdık , biz bundan gocuncak insanlar değiliz dedim. Nokta!. Kaldı diyemedi bişi...
Bakçam duruma askerde pişti mi pişmedi mi , sonra bakıcaz icabına...

mesafe koy arama eskisi gibi her cuma falan boşver ya ... arada bi görüşürsün yeter ayıp yani senin çocuğun olmaz zor olur falan onlara mı düşmüş tasası

mesafe koy arama eskisi gibi her cuma falan boşver ya ... arada bi görüşürsün yeter ayıp yani senin çocuğun olmaz zor olur falan onlara mı düşmüş tasası

Aslında yok öyle bişey , nişanlımda yanımdaydı hastaneye gittiğimizde , ilk dediği şey merak etmeyin yumurtalığa zararı yok karnında hiç bir organa zarar vermez, sadece büyüklüğünden dolayı almamız lazım dedi bu yani... İnsan yeter ki fesatlık etmek istesin ipliği bile sorun haline getirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…