İhanet..acil kızlar bakın lütfen

İşte görüşürler genelde evdedir bar pavyon var ama gitmez yada ben şahit olmadım bilmiyorum hep evde

İşte görüşürler genelde evdedir bar pavyon var ama gitmez yada ben şahit olmadım bilmiyorum hep evde
okutmamak yerine Kitaba el basarım demesi, çok şey gizlediğini gösteriyor bence.

ben de bazı erkek muhabbetine şahit oldum ve bazıları gerçek maalesef. evli çocuklu olup aldatan var yani.

Aldatılmamanın tek yolu bir erkeğe bel bağlamamak ve yalnız yaşamak. Hemen hepsinde bu potansiyel var. Bacım bana kızıyorlar ama bütün erkekler aynı be ya! Ben böyle düşünüyorum. En kötüsü birde temiz eşlerine hastalık bulaştırmaları. Üzüldüm....mutlu giden bir yuvanın bundan sebep yıkılması kötü.

Geçen gün eşimin iş arkadaşlarıyla kurdukları grupta mesajlaştığıjı gördüm normalde mesaj atmaz bakar sadece (hepsi erkek gruptakilerin normalde de samimi arkadaşlar) ben hep okurum bilir onu açtım gördü hemen aldı elimden telefonu, neden aldın dedim küfür var dedi, sanki hiç küfür duymadım hayatımda :)) hiç üstelemedim o an :) bi kaç günde bakmadım Zaten silme huyu Yok üstelesem inatlaşır hiç telefonu vermez, kafama koyduğumu da yaparım bilir o gün yanındaydı telefon daha sonra 2-3 gün sonra baktım telefonda başka bi şeye bakıyor gibi :) gerçekten küfür varmış o tarihlere döndüm, ama bu tarz mesajlar değildi mesela anlam veremedim ne olacaktı okusaydım gereksiz bi tepki verdi, benim eşimde evde olmasa hep şüphelenilir üstüne giderdim, erkekler bazen gereksiz tepkiler verebiliyor ama tabi sizin okuduklarınızda gerçekten kötü olan kısımlarda var, umarım okutur mesajları da bi şey çıkmaz

Bilmiyorum hala adam yeminler ediyo yapmadım ben seni aldatmadım diyor
Ben herkes yapar benim eşim yapmaz diyenlerden değilim yapar erkek neticede ama düzgün birisi boş şeylerle uğraşacak vakti de yokki
İnanmak ıstiyorum ama kalbim hak demiyor işte

Yahu bide üste çıkıyor sen bana inanmıyorsun givenmiyorsun ofg

Bekliyorum gelecek okutacak ama ona göre de ben suçluyum ona inanmıyorum güvenmiyorum zaten boşanmak hep kafamda var laf işte
Bide demezmi orda bı arkadaşın özel konusu var okutmam küfür var okutmam gitti onca sene adam küfür derdinde...

Bu arada gerçekten bazı erkeklerin tamamen farklı bi yüzleri olabiliyor arkadaş ortamında, bazen bunu "erkeklik" olarak görür erkekler ne yazık ki, çoğu lafta bile olsa bunu söyler, ben yaparım ederim ya bende böyle bi erkeğim gibi anlamsız şeyler yaparlar, eşim bu konuda hanım beni döver valla der kestirir hatta orada da sen çıkamazsın muhabbeti dönmüş ben çıkamam tabi izin almam lazım hanım beni keser demiş, asıl "erkeklik" diyorlarsa böyle konuşmak "erkeklik" evet hanım kızıyor izin alıyorum de ne olacak, sonra hayat arkadaşın görüyor durumlar bu, seni üzdüğüne değer mi, 3 tane evlat vermiş hayatını evine bağlamış bi kadını üzeceğine "kılıbık" denilsin durum yanlış anlaşma olsa da bu konuda burnunu sürt bir daha böyle konuşamasın

Bı dahası yok zaten artık nolursa olsun düze çıkmaz bu evlilik
Ben onca yıl boşuna sevmişim
Emek vermişim
Böyle iğrenç muhabbet mı olur ne demek seks varmı geleyimmi

Allah yardımcım olsun ne diyim varsa yaptıysa çıkar karşıma ama her türlü bitti zaten böyle yaşanmazki

Canım bu kadar üsteliyorsa bi iş var, eşimin bi videosu varmış arkadaşları hep bunu konuşuyor yanımda gülüyorlar falan bana izletmiyordu küfürlüymüş diye kızdım biter o zaman dedim hemen açtı izletti, sadece küfür var bi şey Yok, eşim başkalarının ettiği küfürü duymamı istemez nedense ama kendi eder :)) yani konu sadece küfürse okutur, sen bence daha konuşma kendini inandırmak istiyorsan getirirsin okurum, küfür hayatımda ilk kez duymayacağım sorun olmaz, evliliğimizin bitmesinden daha kötü olamaz son sözüm bu de daha yazma, yazmayınca kabul eder diye düşünüyorum cevap verdikçe kafaya alırım ben bunu diyordur

Aynen öyle
Dedim zaten ya gel okut ya bitecek diye bakalım bekliyorum gelecem dedi
Ama ben daha öğlen çocuklarımın birini hastaneye götürdüm canım çıkıyor evde eğer böyle bişey yaptıysa Allah'ından bulsun

Bı dahası yok zaten artık nolursa olsun düze çıkmaz bu evlilik
Ben onca yıl boşuna sevmişim
Emek vermişim
Böyle iğrenç muhabbet mı olur ne demek seks varmı geleyimmi

Canım boş muhabbet olsa da bunu o an düşünüp yazması bile mide bulandırıcı, sadece sözdeyse de bunu düşünmesi bile kabul edilemez ama erkekleri çocuk gibi büyütmek gerekiyor ne yazık ki, 3 çocuğun var aldatma yoksa adam etmeye değer belki

Bilmiyorum ben her zaman çocukların aldatılan dayak yiyen anneyle buyuyecejlerine boşanıp dik duran anneyle büyümelerini söylerim
Şimdi ne olacak onu da bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…