İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Aynen öyle
Dedim zaten ya gel okut ya bitecek diye bakalım bekliyorum gelecem dedi
Ama ben daha öğlen çocuklarımın birini hastaneye götürdüm canım çıkıyor evde eğer böyle bişey yaptıysa Allah'ından bulsun

Yapmadı muhtemelen bu tarz konuşmalar var ondan okutmak istemiyor, bunu yapması içinde ciddi zaman ayırmak lazım hep ev işse Zaten nasıl yapacak, diline vurmuş o yüzden eşinin

Yapmadı muhtemelen bu tarz konuşmalar var ondan okutmak istemiyor, bunu yapması içinde ciddi zaman ayırmak lazım hep ev işse Zaten nasıl yapacak, diline vurmuş o yüzden eşinin
O an telefonu öyle bı şekilde aldı ki elimden almamalıydı yok öyle bişey demeliydi
Bende dünyanın en saf kadını
Yahu hepsini okuyup sorsamya

Yani belki de işin sonu ayrılığa gidecek,adam inatla küfür var göstermem diyor. Asıl tuhaf olan bence bu. İnşallah yapmamıştır ama siz emin olmadan rahatlayamazsınız. Dik duruşunuzdan dolayı da tebrik ederim.

Neler oluyor bu erkeklere hepsi kudurmaya başladı resmen Allah yardımcın olsun canım iste tlf tüm konuşmaları oku ama büyük ihtimalle dışarda çoğu konuşmayı silip öyle gelecek eve

Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum
Affetmiş gibi yapin barişin ama iz üstunde olun delil arayin akıllica davranmak her zaman en iyi yol :super:

Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum
Daha neler çıkacaktı okusanız!
Bide olay escinsel vaka mi yoksa diğer türlü mu çözemedim.

Nedense banada erkek goygoyu gibi geldi.bazen telefonu ben gormyim diye tutar bir bakarim sacma sapan capsler...seviyorlar boyle konusmayi bizim gibi degiller bosanmak icin yeterli neden midir bilemedim.iyice anlasaymissiniz.

yada karakter olarak böyle bir şey yapacak karakterde mi?

Valla bebegim karakter meselesi mi bu is bilmiyorum ama adam gibi adam görünümlü, efendi, dürüst, sayginligi olan ama bir o kadar da ici lagam cukuru gibi pis ve igrencini gördüm.Hatta bizzat sahit oldum ve yasadim. He istisnalar var midir, bilmiyorum olabilir fakat ben bu yasima kadar henüz denk gelmedim.

Mesajları okudum eşime x diyelim diğer ikisine Ahmet Mehmet
Mehmet eşini hep aldatiyirmus
Bizimkiler de mekan ayarlamislar
yakın bı ile her hafta eşim götürüp getiriyor Mehmet'i
Ben sanıyorum babası hasta Mehmet'in
Benimki de ben kızmayayım diye dememiş
Dediği gibi iğrenç erkek muhabbetleri

Onda o gt yok gelemez demesi Ahmet'in eşinden tatil için izin alamamasını demiş
Çok çalıştığı için ben teklif etmiştim bu sene ikizler küçük beraber gitmeyelim sen arkadaşlarınla git diye

Sek varmı geleyimmi yazdığı da
Mehmet ı götürecek mı götürmeyecekmi onu sormuş

Zaten eve gelene kadar mesajlar silinmişti
Birisi yazmış sağolsun WhatsApp sil tekrar yükle diye öyle yaptım hepsi çıktı

Genelde Ahmet ve Mehmet konuşmuşlar benim adam ara ara yazmış

Ama nolursa olsun affetmedigimi yarın gelip eşyalarını toplaması gerektiğini söyledim
Ben bu şüpheyle bile yaşayamam
Bilmiyorum yanlış mı yaptım ne yapmam lazımdı ama söylediklerine inandım
Bide arkadaşlarını getirmiş onlar anlatsın diye almadım onları eve
Gitti şimdi durum bu

ispatlasın aldatmadıgını

bı erkek bukadar ozel seylerı arkadaslarıyla nasıl konusabılıyor ınanasım gelmıyor gercekden
Ben hepsini okuyamamıştım
Bide gelen mesajlara bakmadım sadece eşimin attıklarını okumuştum
Son durumu yazdım
Ama çok iğrenç muhabbetler etmişler
O arkadaşının eşine de anlatamam ki aldatılıyorsun diye:KK43:

Nedense banada erkek goygoyu gibi geldi.bazen telefonu ben gormyim diye tutar bir bakarim sacma sapan capsler...seviyorlar boyle konusmayi bizim gibi degiller bosanmak icin yeterli neden midir bilemedim.iyice anlasaymissiniz.
Yazdım son durumu son sayfada
Evet tamamen goy goy
arkadaşları apaçık resimler bile atmışlar şok oldum
Bide eismle dalga geçmişler senin için de yaparız sen gelmezsin falan yazmışlar
3 saattir çocuklara bişey belli etmeyeceğim diye kırk takla attım
Büyüğüm anlıyor herşeyi

Evet tamamen goy goy
Büyüğüm anlıyor herşeyi
Ya bacım yazını okurken çok güldüm kusura bakma çünkü benimde eşimin lise arkadaşlarıyla whatsap gurupları var ve aynı muhabbetler onlardada var ben bazen okuyorum eşim kızıyo çok küfürlü konuşuyorlar okuma diyo gerçekten öyle bu kadar sıkmamak gerek bence tamamen geyik muhabbeti ben eşimin arkadaşlarıylada ve eşleriylede tanıştım hepside eşleriyle severek evlenip ve korkan insanlar yani tamamen hepsi geyikten ibaret onlarda akıllarınca egolarını tatmin ediyorlar birbirlerine karşı hepsi bundan ibaret eşine güven araya soguklukta sokma:KK70:

Evet tamamen goy goy
Büyüğüm anlıyor herşeyi
Ya bacım yazını okurken çok güldüm kusura bakma çünkü benimde eşimin lise arkadaşlarıyla whatsap gurupları var ve aynı muhabbetler onlardada var ben bazen okuyorum eşim kızıyo çok küfürlü konuşuyorlar okuma diyo gerçekten öyle bu kadar sıkmamak gerek bence tamamen geyik muhabbeti ben eşimin arkadaşlarıylada ve eşleriylede tanıştım hepside eşleriyle severek evlenip ve korkan insanlar yani tamamen hepsi geyikten ibaret onlarda akıllarınca egolarını tatmin ediyorlar birbirlerine karşı hepsi bundan ibaret eşine güven araya soguklukta sokma:KK70:

Ya gülmeyin valla ben ağlıyorum
Hatta kovdum evden gelmicek gece
Bişey yokmu gerçekten

Evden göndermen iyi olmuş ama burnu sürtsün diye gönderseydin keşke. Madem inandın eşine o zaman 3 çocuğa yazık etme derim. Biraz sürünsün sonra sert kurallarla affettiğini söyle. Ensesinde ol her daim tabi. Çünkü bu tarz arkadaşlarla sonu iyi olmaz bu evliliğin o kadın yerine koy kendini sen olsan sana söylenmesini istemezmiydin? Kandırılıyor resmen. O iğrenç adam bir hastalık getirirse (ki yüksek ihtimal bu kadar çok başka kadınlara gidiyorsa) vicdan azabı çekersin. Bir de çocukları varsa onlarada bulaştığıno düşünsene boşanmalarına sebep olmayayım diye söylememezlik etme. Kaydet yazışmaları kocanada bu şartla affedeceğini söyle. Sonra da git kadına anlat. Çok üzücü çok

Evden göndermen iyi olmuş ama burnu sürtsün diye gönderseydin keşke. Madem inandın eşine o zaman 3 çocuğa yazık etme derim. Biraz sürünsün sonra sert kurallarla affettiğini söyle. Ensesinde ol her daim tabi. Çünkü bu tarz arkadaşlarla sonu iyi olmaz bu evliliğin o kadın yerine koy kendini sen olsan sana söylenmesini istemezmiydin? Kandırılıyor resmen. O iğrenç adam bir hastalık getirirse (ki yüksek ihtimal bu kadar çok başka kadınlara gidiyorsa) vicdan azabı çekersin. Bir de çocukları varsa onlarada bulaştığıno düşünsene boşanmalarına sebep olmayayım diye söylememezlik etme. Kaydet yazışmaları kocanada bu şartla affedeceğini söyle. Sonra da git kadına anlat. Çok üzücü çok
Ya bide akşam üstü komşum yeni Çamaşır makinesi almış kutusunu istemiştim onu getirdi
Bodrum'a patates soğan koyayım diye
Eşim kutuyu da görünce epeyce dil döktü
Ben seni aldatmadım diyor
Eşine nasıl dicem ki diyemem:KK43:
Ben neler yaşadım şu 3satte bilmiyorum ki
Of

X