İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Dedim ama kadın ortada kalır diyo nasıl derim diyo
Eve almıyorum sabaha adliyeye gideceğim ı söyledim
Benim bı suçum yok diyo
Karşına alsan aklı selim konuşsan. Gayet sakin bir şekilde bana doğruları söyle desen. Senin ılımlı yaklaşımınla belki döküliverir herşeyi. Sende ona göre bir karar alsan

Karşına alsan aklı selim konuşsan. Gayet sakin bir şekilde bana doğruları söyle desen. Senin ılımlı yaklaşımınla belki döküliverir herşeyi. Sende ona göre bir karar alsan
Öyle konuştum zaten
Yapı olarak sakin bı insanım ama ısrarla yok diyor
Üşümüş bide geleyim diyor gelme diyorum

Dedim ama kadın ortada kalır diyo nasıl derim diyo
Eve almıyorum sabaha adliyeye gideceğim ı söyledim
Benim bı suçum yok diyo
Ortada kalıp kalmamaya bıraksında o kadıncağız karar versin. Sizi kandırıyor yapma lütfen kanma. Kadına mutlaka at ekran görüntülerini ve anlat durumu. Kendini yerine koy sen sadece bu tarz bir mesajlaşmada bile içim almıyor diyorsun o kadın o adamı bir de koynuna alıyor! Hasta olursa napıcaksın? Vicdanın rahat eder mi? Sorgula bir kendini. Eşinle de ilişkine devam etmeden muhakkak okkalı bir konuşma yap. Kafanı da bulandırma daha fazla. Ona da cevap yazma bence. Bu şekikde kaybetme korkusunu iyicr derinden yaşasın. Yaptığı iğrençlikle ilgili de kendini sorgulamasını sağlamalısın konuşmanda. Nasıl oluyorda evli arkadaşını başka kadına elleriyle götürüyor?!

Demek daha küçksün amanınn:) Allah kocalara akıl fikir vicdan versin inşallah.En güvenilirine bile güven yok artık.
Aynen öyle. Seninki evde çocukmuş bari benimki sokakta yürürken bazen oyun havası falan oynuyor. Allah aklından almış oynamaya vermiş. Dansözlerden daha iyi kıvırıyor yeminle. Bide bana diyo ki ben kız olsaydım herkese verirdim. Bende dedim sen kız olsaydın or*spu olurmuşsun:halay:

Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum

GÜNCELLEME
Mesajları okudum eşime x diyelim diğer ikisine Ahmet Mehmet
Mehmet eşini hep aldatiyirmus
Bizimkiler de mekan ayarlamislar
yakın bı ile her hafta eşim götürüp getiriyor Mehmet'i
Ben sanıyorum babası hasta Mehmet'in
Benimki de ben kızmayayım diye dememiş
Dediği gibi iğrenç erkek muhabbetleri

Onda o gt yok gelemez demesi Ahmet'in eşinden tatil için izin alamamasını demiş
Çok çalıştığı için ben teklif etmiştim bu sene ikizler küçük beraber gitmeyelim sen arkadaşlarınla git diye

Sek varmı geleyimmi yazdığı da
Mehmet ı götürecek mı götürmeyecekmi onu sormuş

Zaten eve gelene kadar mesajlar silinmişti
Birisi yazmış sağolsun WhatsApp sil tekrar yükle diye öyle yaptım hepsi çıktı

Genelde Ahmet ve Mehmet konuşmuşlar benim adam ara ara yazmış

Ama nolursa olsun affetmedigimi yarın gelip eşyalarını toplaması gerektiğini söyledim
Ben bu şüpheyle bile yaşayamam
Bilmiyorum yanlış mı yaptım ne yapmam lazımdı ama söylediklerine inandım
Bide arkadaşlarını getirmiş onlar anlatsın diye almadım onları eve
Gitti şimdi durum bu
Ya sedasu çok üzüldüm.. inan konuyu görünce şok oldum.. nasıl olur bmle bişi.. erkeklerinde hep bahanesi var.. off.. affet affetme ama bi süre eve alma bence..

Ortada kalıp kalmamaya bıraksında o kadıncağız karar versin. Sizi kandırıyor yapma lütfen kanma. Kadına mutlaka at ekran görüntülerini ve anlat durumu. Kendini yerine koy sen sadece bu tarz bir mesajlaşmada bile içim almıyor diyorsun o kadın o adamı bir de koynuna alıyor! Hasta olursa napıcaksın? Vicdanın rahat eder mi? Sorgula bir kendini. Eşinle de ilişkine devam etmeden muhakkak okkalı bir konuşma yap. Kafanı da bulandırma daha fazla. Ona da cevap yazma bence. Bu şekikde kaybetme korkusunu iyicr derinden yaşasın. Yaptığı iğrençlikle ilgili de kendini sorgulamasını sağlamalısın konuşmanda. Nasıl oluyorda evli arkadaşını başka kadına elleriyle götürüyor?!
Ah o kadar doğru ki dedikleriniz:KK43:
Ama nasıl yapabilirim bilmiyorum
O adam utanmıyor ben utanıyorum
Eşime zaten dicek lafım yok artık

Aynen öyle. Seninki evde çocukmuş bari benimki sokakta yürürken bazen oyun havası falan oynuyor. Allah aklından almış oynamaya vermiş. Dansözlerden daha iyi kıvırıyor yeminle. Bide bana diyo ki ben kız olsaydım herkese verirdim. Bende dedim sen kız olsaydın or*spu olurmuşsun:halay:
Aynı evet benim eşim de öyle diyor.Dengesizlik var Azcık napalım idare edicez.:eğlence:

Ben de yazdım git arkadaşların ısıtır seni diye
Donsun sanki karakış da kaldık
Bazen böyle davranmak da iyi geliyor.İnşallah bir faydası olur.Direk eve alsan hiçbirşey olmamış gibi konuyu kapatmaya çalışıyorlar genelde ya da seni suçlu çıkarıyorlar üstüne.

Gitgide duygusal olmak yerine daha gaddarlaşıyoruz bunların davranışlarından ötürü.Dik durmak dedigin dedik olmak etkili oluyor erkekler üzerinde hayır deyip sonra gören barışınca nasılsa kabulleniyor diyorlar devam ediyorlar.Mesela ben haklı olduğum konularda eşimle tartışırken aglıyordum sinirden sonunda eşim haklı çıkıyordu hiç dinlemiyordu beni.Ben ne zaman gamsız oldum yaptığı hataya ses etmeyip öyle uzaktan izledim o Zaman nolur konuş nolur,ne yaptım bilmiyorum ama özür dilerim ben eşegim demeye başladı ben hatalıyken bile.Sert ve donuk durmak onları silkeliyor merak ve korku uyandırıyor.Eve geldiğinde de o yokmuş gibi hareket edersen zoruna gider aklı başına gelir merak etme

X