İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

hmm senin de saat bazında az tutmuş, ben de toplamda daha 1 saat işlem yaptırabildim. benim çene yoğun diye oraya yüklendi yanak ve bıyık çok alamadı orantılı gitmeye çalışıyor seninki gibi. Ama bu seansta yanaklara yoğunlaşmasını isticem. Du bakalım kabuklarım çabuk düşerse nişan öncesi bir yarım saat daha yaptırırım :/ bu arada bende de sivilcelenme oluyor, kabuklar düşüp kızarıklığı öyle çok kalmıyor ama dediği gibi sivilceler daha inatçı ya kızarıklığı uzun sürüyor onların.
sağol canım önerin için olabildiğince kısaltcam artık, makyajla falan kapatabildiğim kadar da kapatırım artık :)

Aynen cok fena sivilce izleri mor mor kaliyor inşallah du sivilce ve igne izleride gecici olur. Ayda bir gel diyodu en son gitmemde hemen bitsin istiyorum o yüzden 20gunde bir geleyim en azindan dedim ve 20gunde bir gidicem artik ki hemen bitsin :) tabi canim kisalt makasla biseycik olmaz yeter ki kokune dokunma. Evet tbiki kabuklar düşerse igneli yaptirman daha iyi killar cok uzamadan

Epilasyon sonrası çok fazla sivilce sorunu yaşıyorsanız, bir de işlem sonrası yüzünüze hiçbir şey sürmemeyi deneyin bence. Ne krem ne de pudra. Çünkü hem gözenekler çok açık, sürülen ürünler ağır geliyor olabilir hem de cildimizi temizlemeden tekrar tekrar birşeyler sürmemiz durumunda yine açık gözeneklere zarar vermiş oluyoruz. Cildiniz bir gün kendini toplasın, gözenekler normale dönsün, 24 saat geçtikten sonra temizleyip o şekilde tedavi edici bir ürün kullanın. En azından bir deneyin. Bende de çok fazla iltihaplı sivilce oluşmuştu, bu şekilde daha rahat ettim.

Onerin icin teşekkür ederim haklisiniz ilk gun en azindan hic bisey kullanmamak gerekiyor deneyecegim

Geçici merak etmeyin.

Benimde biyik bolgemde leke kaldi acaba bu leke sorununu yaşayan ve gecti diyen var mi ??? Leke şu şekilde hani sivilcemiz patlar ve sonradan kirmizimimsi morumsu leke kalir ya onun gibi bi renk oldu siz böyle bi leke sorunu yasadiniz mi ?

tatlım aynı durum bende de var şu anda ya.. geçer diye bekliyorumm bakalım :/

Kızlar dün dördüncü seansıma gittim ve nihayet 3 hafta sonra tekrar gel dedi ya ne zaman bitecek bu işkence 

Merhaba janinin fiyatları çok yüksek geldi dakikası 3,75 daha uygun ve güvenilir bir yer biliyormusunuz iğneli epilasyon için

Merhaba janinin fiyatları çok yüksek geldi dakikası 3,75 daha uygun ve güvenilir bir yer biliyormusunuz iğneli epilasyon için
Merhaba benim gittiğim yeri önerebilirim sana dakikası 2 tl ye yapıyorlar birde paket var 600 dakikası 1000 tl temiz güzel biryer Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi bi görüş istersen

Kusura bakmayın çok pardon ben izmir için sormuştum acemilikten belirtmemişim teşekkür ederim ilginize

Bende iz kalmadı biraz kabuklanma oldu ama o da normal kısa Zaman'da kabuklanma da kalmıyor ben paket aldım 500 dakikasını yaptırdım bir sorun yok

Bende iz kalmadı biraz kabuklanma oldu ama o da normal kısa Zaman'da kabuklanma da kalmıyor ben paket aldım 500 dakikasını yaptırdım bir sorun yok
Çok teşekkürler ben simdi roaccutane kullanıyorum bitince başlıyacağım . Zaten sivilcelenme sorunum var bir de iğneli ile sivilcelenmek istemiyorum tedavim bitmişken.

bugün ilk seansımı yaptırdım ya hiç kabuk yok.hiç acımadı da acı eşiğim mi yüksek ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…