İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaslar peki daha once hic islem gormemis tuyler sizce ne kadar surede biter ornegin her hafta yarım saat calisilsa ?

sana yol göstermesi açısından şunu söyleyebilirm. Yarım saatte tüm yüzü zaten alamaaz, parça parça işlem görmen gerek. Örneğin ben ilk seansımı yarım saat yaptırdım.çenemde çok sık tüyler olduğu için ordan başladı, sert olanları ilk olarak temizledi ve ardından göze batabilceklerin hepsini tek tek yok etti. Şu anda bakıldığında normal ayva tüyü sıklığında kıllarım var. Bu yarım saat içinde bir de favorilerdeki çok belirgin olanları ve çenemden boynuma doğru sıçramış kılları yok etti.

sen anca 2-3 yarım saatlik seans gidersen tüm yüzünün tamamını aldırmış olcaksın. Hiç işlem görmediğin için de alınanlar çok çok az çıkar. Yani toplamda yüzünün TAMAMINI 3 kere alsalar tamamen kurtulursun bence.

bu benim nacizane fikrim, eğer hormon bozukluğun yoksa, kıl tipin inatçı değilse herhalde çok çabuk kurtulursun.
benim hormon bozukluğum vardı şu anda ilaç kullanıyorum iğnelinin yok ettikleri tekrar çıkmasın diye. Bana bile 1.5 max 2 senede kurtulursun dediler. Ne kadar sık gidersen sen o kadar çabuk kurtulursun

Peki siz daha once lazer vb bi sey yaptirmis miydiniz?

Peki siz daha once lazer vb bi sey yaptirmis miydiniz?

yüzümü 5-6 kez sirle aldırmıştım. Onu da çok uzun aralıklarla aldırdım düğündür,önemli günlerdir vs diye. Yani her ay aldırmış biri değildim. Lazer de çene bölgesine 2 defa birkaç kılım için atış yapıldı. Yaptırmaz olaydım onun yüzünden sarı tüylerime de lazer denk geldi karardı onlar da. Benim yüzüm işlem gördüğü için 1.5- 2 sene sürebilir, dediğim gibi sen hiç dokunmamışsın bizimkilere göre senin daha çabuk bitecektir emin ol. Ama tabiki işini bilen uzman birine git, uyduruk bir yere gidersen çabuk kurtulacağına seni oyalayabilirler

Anladim cok tesekkur ederim

Hoowerphonic sen başladın mı başladıysan janine de mi başladın dakikası 3.75 dedi bana pahalı geldi ama gerçekten çok temiz bir yer

Hoowerphonic sen başladın mı başladıysan janine de mi başladın dakikası 3.75 dedi bana pahalı geldi ama gerçekten çok temiz bir yer

Evet Janine'de başladım ben. evet pahalı ama benim içime sindi, hijyen açısından içim çok rahat. Ayrıca uygulayıcıların eli çok hızlı, ben yarım saatte azcık bir bölgeme dokunur diyordum baya kıl almış şaşırdım açıkçası

Hoowerphonic hangi bölgelerine yaptırıyorsun iğneli yi yani ne kadar bölgeni ne kadar sürede bitirdiler canım

Hoowerphonic hangi bölgelerine yaptırıyorsun iğneli yi yani ne kadar bölgeni ne kadar sürede bitirdiler canım
kusura bakma cevap yazamadım kaç gündür foruma giremiyordum attılar mı beni noldu anlamadım

canım ben yüz bölgesiyle başladım. İlk seansım deneme olsun diye yarım saatlik istedim, hani nasıl olcak kabuklar ne kadar sürede düşer çok kızarır mı bilmiyordum. Bu arada benim yüzüm aşırı hassas ama sadece iki gün yüzüm kızarık kaldı benim, şu anda da kabuklar var azcık. Zaten çoook kabuklanma olmadı bende.

yarım saatte çene bölgemdeki bütün sert kılları aldı, artı çenemle boyun arasında kalan bölgemde de yoğun olan kısımlar vardı onları da temizledi. Bir de favorilerimde 5-6 tane siyah çıkan köklü kıllar vardı onları aldı. (lazer yüzünden azmıştı burdakiler) Geri kalan çene- favori ve boynumda belirgin olan kılları orantılı şekilde aldı ki bi taraf kıllı bi taraf kılsız olmasın diye
kısacası ilk seans biraz törpüleme gibi oluyor, en belirginler yok edilip yavaş yavaş seyrekleştirme yapıyorlar. ben uygulamadan çıkınca çenemde hiç sakalımsı bişe kalmamıştı, aynadan baktığımda normal insanlardaki ayva tüyü gibi duran küçük kıllarım duruyordu sadece.
Açıkçası yarım saat diyip geçmemek lazım, uygulayıcının eli hızlı olunca gerçekten verimli bir seans oluyor

Hoowerphonic içimi rahatlattın randevu alıp bende başlıyorum
valla dakika durma derim inşallah sen de memnun kalırsın. benim gibi yarım saatlik deneme yaptır kendin gör, beğenirsen devam et :)
benim tüm kabuklarım düşssün hemen 2. seansa gidicem inşallah, insan kurtulcam diye gaza geliyor

Tabiki öyle ama 2 buçuk saat 10 ay boyunca sürekli gidilecek yani gittikçe saatlerin azalmasıda olmayacak

Merhaba,
3 hafta önce kollarıma iğneli epilasyon yaptırdım. Kabuklar düştü fakat sanki daha önceden olmayan gözeneği andıran delikler oluştu. acaba bunlar geçici midir? Fikri olan var mı? Bilgili olanlar varsa geri dönüş yapabilir mi acaba özelden fotoğraf da yollayabilirim. Teşekkürler şimdiden.

Tabiki öyle ama 2 buçuk saat 10 ay boyunca sürekli gidilecek yani gittikçe saatlerin azalmasıda olmayacak

o iki buçuk saat tek seans şeklinde mi olucak? yoksa yarım saatlere bölünmüş şekilde mi?
her seansta yüzün tamamını yaptırırsan belki daha çabuk biter ama yüz kılların en çabuk yenilendiği bölge o yüzden çok da çabuk bitebileceğini sanmıyorum on ay az geldi bana

Merhaba.ben doruk güzellik merkezine gidiyorum bıyık icin.2.seansa gittim. cihazın üstünde cosmomed yazıyor ve akım 7. bu siddet normal midir? sizlere hangi siddette uygulanıyor?
bazı yerler para kazanmak icin dusuk akım veriyormus ya, oyle bir durum olmadıgından emin olmak istiyorum

Merhaba ayni sekilde benimde yuzum oyle gozebege benziyor delik delik gorunuyor uzmanim gecici oldugunu soyluyor bakalim insallah gecicidir. Cilsini cok mu hassas benim oyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…