İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Sonunda diode mağduru olarak ben de başladım.sakın arkdaslar diode yok kılı tuyu arttrmaz falan laflarına aldanmayın (aleks zaten sakın sakın )bakın en ıyı markaya bır klınıkte gıttım yuzumdekı tuylerı ınanılmaz azdırdı.iğneli de 2 seansım artık tek derdım iz kalmaması.diode elimin üstünüde azdırdı inceltse ne ıncellıgı kadar fıskırdı herbyerımden ınce yerlere yaptrmayın dostlar ıgnelıde yenı oldugmdan ızıne ya da faydasını tam aktaramam ama biraz zaman gecsın onda da objektıf bır yorum
Nasıl iz durumu?

herkese merhaba.sırf bu konu için siteye üye oldum.öncelikle lazer deneyimimi ve sonrasında iğneli epilasyona karar verisimi anlatmak isterim..ben de yüzüme yaklaşık 12 seans lazer yaptırmıstım 2 sene önceydi.ilk iki seans cok iyidi sonrası da iyi gibiydi derken aşırı bi artma ve boynuma yayılma meydana geldi upuzun siyah tüyler cıktı boynumda.pes etmedim zaten paket almıştım devam ettim.ama o sekilde gidiodu.8. seansımda ordaki uygulayıcılardan kaynaklandıgını dusunup bıraktım.hem diode hem ndyag uygulandı.o zamanlar ögrenciydim.okulumun orda bi güzellik merkezi vardı tüylerime agda yaptırcaktım.orda lazer olduğunu bilmiyordum.derdimi anlattım.cok güleryüzlü ve ilgili bi bayandı.size lazer yapalım dedi.ben de kesinlikle lazere olan inancımın kalmadığını söyledim.bayan hem salonun sahibi hem lazer uygulayıcısıydı.bben kendime de yaptım bitti dedi.yazık günah bu tüyü nasıl bitiremezler dedi.bu tüyler 5 seansta biter dedi.cok samimi ve ben bitiririm demişti.yeri kurtköydeydi.ben de tamam deneyelim o zaman dedim.zaten paket uygulaması yapmıyordu.seans ücreti de o zaman tüm yüz 170 tl ydi.bana tabiki çok pahalı gelmişti.ögrenciydim o zamanlar.yine de verdim 2 seans gittim ve tüylerimin %40 ı gitti.boynum tamamen bitti favorilerim cok seyreldi bıyık ve cene cok azalmıstı.ancak maddiyattan dolayı devam edemedim.eski yerimdeki 2 seans hakkımı kullandım.daha da bıraktım.o bayana cok inanmıstım etkisini de görmüştüm.simdi oraya gitmeye karar vermiştim ki ankaraya taşındığını öğrendim.bu arada yaklaşık 10 lazer epilasyon merkezini gezdim.aradım vs.vücut için lazer yaptıracagım kesin ancak kol ve yüz için iğneli yaptırmak zorunda oldugumu anladım.cildim aşırı hassas ve her bi sivilce kıldaki en ufak bi sorun leke olcak sekilde iltihaplanıyo.o yüzden simdiye kadar iğneli epilasyona yanasmamıstım.ama sanırım artık mecburum

sonuc olarak bu forumdaki arkadasları okudum ve istanbulda en iyi yerler olarak zeynep hanım, ayten hanım ve gül hanımdan bahsedilmiş.bu kişilerin telefon ve adreslerini öğrenebilir miyim :) bi de en cok hangisini tavsiye edersiniz.ya da kartal maltepe kadıköy civarı bildiğiniz iyi bi yer varmı.acilll başlamam lazım :KK43:(((
Simdi nereye gidiyorsunuz acaba? Bizi de bilgilendirir misiniz?

Dudak ustumde ız kaldı ekım basında yenı yenı toparlamaya basladı ama bir daha dudak ustune yaptrmadım fena deforme oldu doktor doktor gezdım ne kremler kullandım yuzumn diğer bolgelerınde problem yok hamıle oldugmdan ara verıcem gercı
Nasıl iz durumu?[/QU

Dudak ustumde ız kaldı ekım basında yenı yenı toparlamaya basladı ama bir daha dudak ustune yaptrmadım fena deforme oldu doktor doktor gezdım ne kremler kullandım yuzumn diğer bolgelerınde problem yok hamıle oldugmdan ara verıcem gercı
Geçmiş olsun umarım hemen iyileşir :)

Ben paket aldım 600 dakikası 1000 tl ye 320 dakika yaptırdım oldukça fazla tüylerden kurtuldum vallahi buradaki arkadaşlar böyle sorunlarını yazınca üzülüyorum hem maddi hem manevi kayıp
Bende yeni baslayacam nagihan hanimdan randevu aldim bugun ilk seansa gidecem eger memnun kalirsam paket almayi dusunuyorum

Ben ilk seansıma başladım 8 gün önce cildim hassas kabukları çok oldu ama şuan çoğu döküldü 2 seansa ne zmn gitmeliyim bilmiyorum
o sana gün veriyor benimde 5 6 gün oldu ama kabuklar dokulmedi pudra da kullanıyorum yaptırdığım bayan kendinden emin bir şekilde geçer geçer dedi bursa da surekli adı geçen ustalaşmış bir isim inş kalmaz bir şey

nagihan hanımı tavsiye eden arkadaşlarım oldu burda ki yorumlarıda gördüm içim bi nebze rahatladı bu akşama randevu alıp gideceğim yüz bölgemdeki kıllar la başa çıkamıyorum kurtulmak istiyorum

Kabuk kac gunde dokuluyor ve dokuldukten sonra hic iz kalmamasi mi gerek yoksa kirmizi noktalar normal mi?

Nagihan hanımın önerdiği krem çok iyi geldi kabuk çok olmamıştı ama olan yerlerde döküldü bile mutlu oldum çok teşekkür ederim beni yönlendirdiğin için gelişmeleri yazacağım
rica ederim 600 dakikada bayağı kıllarımdan kurtuldum şimdi bekliyorum eğer çıkarsa ki çıkar diye tahmin ediyorum dakika bazında gidecem çünkü paketlik kıl çıkacağını sanmıyorum

X