İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Nasıl iz durumu?

Simdi nereye gidiyorsunuz acaba? Bizi de bilgilendirir misiniz?

Dudak ustumde ız kaldı ekım basında yenı yenı toparlamaya basladı ama bir daha dudak ustune yaptrmadım fena deforme oldu doktor doktor gezdım ne kremler kullandım yuzumn diğer bolgelerınde problem yok hamıle oldugmdan ara verıcem gercı
Nasıl iz durumu?[/QU

Geçmiş olsun umarım hemen iyileşir :)

Ben paket aldım 600 dakikası 1000 tl ye 320 dakika yaptırdım oldukça fazla tüylerden kurtuldum vallahi buradaki arkadaşlar böyle sorunlarını yazınca üzülüyorum hem maddi hem manevi kayıp
Bende yeni baslayacam nagihan hanimdan randevu aldim bugun ilk seansa gidecem eger memnun kalirsam paket almayi dusunuyorum

Ben ilk seansıma başladım 8 gün önce cildim hassas kabukları çok oldu ama şuan çoğu döküldü 2 seansa ne zmn gitmeliyim bilmiyorum
o sana gün veriyor benimde 5 6 gün oldu ama kabuklar dokulmedi pudra da kullanıyorum yaptırdığım bayan kendinden emin bir şekilde geçer geçer dedi bursa da surekli adı geçen ustalaşmış bir isim inş kalmaz bir şey

nagihan hanımı tavsiye eden arkadaşlarım oldu burda ki yorumlarıda gördüm içim bi nebze rahatladı bu akşama randevu alıp gideceğim yüz bölgemdeki kıllar la başa çıkamıyorum kurtulmak istiyorum

Kabuk kac gunde dokuluyor ve dokuldukten sonra hic iz kalmamasi mi gerek yoksa kirmizi noktalar normal mi?

Nagihan hanımın önerdiği krem çok iyi geldi kabuk çok olmamıştı ama olan yerlerde döküldü bile mutlu oldum çok teşekkür ederim beni yönlendirdiğin için gelişmeleri yazacağım
rica ederim 600 dakikada bayağı kıllarımdan kurtuldum şimdi bekliyorum eğer çıkarsa ki çıkar diye tahmin ediyorum dakika bazında gidecem çünkü paketlik kıl çıkacağını sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…