İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Kabuk kac gunde dokuluyor ve dokuldukten sonra hic iz kalmamasi mi gerek yoksa kirmizi noktalar normal mi?
Bana krem önerdiler medisaccol bepanthen merhemi eşit miktarda kullandım bende fazla kabuklanma olmadı izde kalmadı ama seanslar boyunca bunları kullandım kabuklar dökülene kadar

merhabalar zeynep polat'a gidenler, veya gitmeyi düşünenler
zeynep hanım biliyorsunuz mecidyeköyde.. 10 güne 2 sokak öteye taşınıyor..

duyanlar, duymayanlara anlatsın. :)
kendisi forum kullanmadığı için duyurmamı rica etti.

nagihan hanımı tavsiye eden arkadaşlarım oldu burda ki yorumlarıda gördüm içim bi nebze rahatladı bu akşama randevu alıp gideceğim yüz bölgemdeki kıllar la başa çıkamıyorum kurtulmak istiyorum
Ben 2.seansıma gidiyorum bu akşam çene bölgemdeki kıllar anca çıktı hemde daha ince çıktı şimdiden çok memnunum neydi o her sabah işe gitmeden önce elimde çımbızla uğraşıyodum

Ben de çene ve bıyık bölgesine iğneli epilasyon yaptırıyorum. ilk seansım da baya kızarmış ve kabuk tutmuştu arkadaşım kantoron yağı iyi gelir dedi aldım ben de dün akşam tekrar yaptırdım 1 saat sonra sürdüm kızarıklara iyi geldi ama emin değilim zarar lı olur mu acaba

Cildi besleyen yağlar kıllarıda besliyo diye biliyorum ama kantoron yağını denemedim bilmiyorum nagihan hanıma danışırım

Bu arada 3. Seansımı yaptırdım yarısından fazlası bitti resmen çıkmıyolar çok mutluyum iyiki efirst te gitmişim iyiki kadınlar kulübünden araştırmışım

arkadaşlar ben istanbul'da yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. çok pahalı olmamakla birlikte iyi bir sonuç almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum

arkadaşlar ben istanbul'da yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. çok pahalı olmamakla birlikte iyi bir sonuç almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum
Merhaba bende yüz bölgeme yaptırıyorum nişantaşı epifirst epilasyon merkezi çok memnunum siddetle tavsiye ediyorum çok memnunum dakikasını nakit 2 tl kredi kartıda 2.5 tl ye yapıyolar nişantaşına göre fiyatı çok iyi

çok teşekkür ederim cevapladığınız için. kaç seansta bitiyor yüz? bir de iz kalıyor mu?

Kabuklanmalarda ara ara oluyo tabi ama seans sonrasında medicassol kullanıyorum iyi geliyo cildime 3 4 günde olan kabuklar dökülüyo düzenli kullanıyorum ama

Ben 3 seans yaptırdım yarısı bitti çıkmıyor çıkanlarda ince çıkıyor ince kılların daha çabuk bittiğini söylemişti tahminimce 2 seansta biter gibi geliyo bana
sağolun. çok soru soruyorum ama bu önerdiğiniz merkezde uyuşturucu iğne yapılıyor mu acıyı hissetmemek için?

çene bölgesi azalıyor ama hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor bana, sizin de böyle yavaş mı ilerliyor? sert tüylerim yok oldu 1-2 tane var ama siyahlar da 1-2 tane çıkıyor artık ama yine de çıkıyorlar yani :/

Kizlar igneli epilasyon fiyatlari ortalams ne kadar? Birde daha onceden lazer uygulanmamis bolgeye yaparlar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…