İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Halen devam eden ilişkisi olan ya da bitse de halen aynı adama takık olan biri
önce bir olayı anlamaya çalışırsın, eğer adam hala umrundaysa gerekirse onla konuşursun da. fenalaşmak, ambulans çağırmak bir abartı geldi.. sizin sevgilinizde de bir saçmalık var. yani insan iki yıllık ilişkisinde karşısındakinin neyi yazıp neyi yazmayacağını anlar. bu kadının aranızda lafı çok mu geçiyordu ki?

Ip adresinden bulunur

Yooo kadınla ilgili bişey pek geçmedi ilk başta anlattı böyle böyle oldu diye. Sıkıntılı ayrılık süreci olmuş hatta şeyi sormuştum madem anlasamiyorsunuz neden sürdü yıllarca diye. Her defasında tutunacak tek dal benmişim gibi yapıyor vefa borcu gibi demişti ama bence işten dolayı sevgilim iskolik birisi onun için çok önemli orası ve işi. İşyeri sevgilime ait kadın ise orda satış yapan çeviren tek kisiymis orayı ortağı demişti bunu. İnanın ben de anlamıyorum artık ne yaparlarsa yapsınlar

savcılığa şikayet edilemiyor mu? yada bir hacker falan bulup bu işi çözün.

bence sevgiliniz ama neysee

boşa üzülmeyin ama ben olsam bu olayı böyle bırakmazdım çözerdim

Savcılığa suç duyurusunda bulun, hem senin adına sahte hesap açmaktan, hem de hakaretten gitsin paşa paşa yatsın.

savcılığa şikayet edilemiyor mu? yada bir hacker falan bulup bu işi çözün.

bence sevgiliniz ama neysee

boşa üzülmeyin ama ben olsam bu olayı böyle bırakmazdım çözerdim
İnanın gücüm kalmadı öyle yıprandım ki. Komiser arkadaşımla irtibattayim hesabın adıni bilmediğim için bişey yapamadim. Bildiğim tek şey böyle biseyi yapacak kadar basit biri değilim. Söylemem gerekenleri soyleyip kenara çekildim eninde sonunda hakikat çıkacaktır ortaya. Bu süreçte sadece kendime gelmeye çalışıyorum teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Savcılığa suç duyurusunda bulun, hem senin adına sahte hesap açmaktan, hem de hakaretten gitsin paşa paşa yatsın.
Hepsini düşündüm ama elimde adı bile yok hesabın ben o seviyeye düşmeyeceğim.zamanla kendime gelirim. Er ya da geç kim ne çevirdiyse çıkar bunu biliyorum nasılsa içim vicdanım çok rahat söylenecek şeyleri söyleyp kenara çekildim. İspat etmeye bile değer görmeyen birini sevmişim öyle biri için de ne yapsam boş

Krizi süper yönetiyorsunuz gerçekten tebrik ederim sizi.

Canım işte bunu diyebilmek çok önemli.
Suçsuz musun?. EVET
Elinden geleni yaptın mı?. EVET
Karşıdakine yalvaracak halin yok. Sen genç ve güzelsin. Evladına sarıl. Yaz tatilindesin.. Kafanı meşgul edecek aktiviteler bul. Trekking yap, yani düşünmeye fırsatın olmasın. Mümkünse eski sevgilini stalklama. Sil heryerden. Temiz bir sayfa aç. Yalnız kalma. Arkadaşların olsun. Mümkünse bu konuyu düşünme ve konuşma. Ben o konuyu kapatyım yapabileceğim birşey yok de. Bunun için arayan konuşmak isteyen olursa da öyle de.
Önüne bak. Seneye iyiki olmamış bile diyebilirsin. Sana her koşulda güvenen insanlarla devam et.

Sevgilinizin kadına çoktan yol vermesi gerekirdi. Madem sevgililermiş. Birini alsaymış. Çoktan yetişirdi eleman. Şimdiye.
Nasıl güvenecekse güvensin o elemana. Aranızı yapan kadın, ex ile olan ilişkisini de biliyordur ve halen irtibattadır. Nasıl insanlarmış. İnanılır gibi değil.
Bu durumda sevgilinizin o ardaki kadını da hayatından silmesi, ex kadını da işten çıkarması lazım. Hani bitti tükendi ya.

Ne guzel bir yüreğiniz var çok teşekkür ederim. Ben de öyle yapacağım. Benim hayatım beni gram önemsemeyen bir adam için heba edilecek kadar ucuz değil kızım var beni bekleyen öğrencilerim var ve yaşanması gereken yıllarım var. Hayat felsefem yaşayabileceğin en iyi hayatı yaşa ama kimseye zararın olmadan aynen bunu yapacağım. Kendi halimde yaşayıp gideceğim cirkeflik onların olsun ugrassan yapacak çok şey var ama inanın değmez ben o vakti insanlara ve dünyaya faydalı olmak için harcıyorum. Sevgiler
Aynısını ben de diyorum ama en çok ben bu insanların arasına nasıl düşmüşüm diyorum. Bugün ortagi aradı sanırım kadın bir program satın almış benim sevgilimin ve ortağının çevrimiçi oluşunu takip ediyormuş. Nasıl bir takıntıysa ve amaç neyse. İnsanların cidden vakti bol sanırım 48 yaşında kadın tövbe tövbe

Sevgilinin kadınla olan ilişkisi aralıklı olarak devam ediyor. Muhtemelen cinsel anlamda takılıyorlar. Sevgilin uyurken telefonunu karıştırıp senin numaranı almış ve böyle bir oyun çevirmiş olabilir. Bazı hasta ruhlu takıntılı kadınlar böyle numaralar yaparlar. Sorun sevgilinin bu kişiyi hala hayatından çıkarmamış oluşu. Üzerine düşünüp kendini ıspatlamaya çalışma. O adamdan ayrıl. Bülbül güle, karga çöplüğe götürür.

Not: Benzer hikayeyi yaşadım.Kadının çalıştığı banka şubesini arayıp hakaretler etmişim. Ne tesadüf ki sevgili adayımın ağabeyi o sırada bankada kadının yanındayken
Henüz sevgilim değildi, sadece görüşüyorduk. İspata falan gerek duymadan yol verdim. Ve evet kadınla ilişkisi varmış Sadece onunla olsa iyi, adam milyonların sevgilisiymiş meğer. Eh ben de haremde yer kapma yarışına girecek değildim elbette

Bu adamdan ayrıl. Sana güvenmiyor. Ayrıca savcılığa git. Ortaya çıksın. Şikayette bulun. Belkide kadın kendi yaptı.

Senin bu tavrın beni şüpheye düşürdü. Madem sen yapmadın neden köşeye çekilip bekliyorsun. Allah'a dua edip bekleme. Bı tane adam varmış eşeği kazigin yanına koymuş. Demiş ki Allah'ım sana emanet ettim. Sabah bakmış essek yok. Hocaya gitmiş. Hocada demiş ki sen önce essegi kazığa bağla sonra Allah'a emanet et. Seninki o hesap . Herşey ortaya bı gün çıkar deyip köşeye cekilmen.

Ben olsam telegramdan hesap açıp o 2 kişinin telefonunu dağıtırdım.
Böyle bir şeytanlık olamaz yuh

Haklısın canım ama bir aya yaklaştı öyle yoruldum ki savaşmaktan hasta oldum düşün yani. Komiser bir arkadaşım var konuşuyorum hesabın adını bilirsen yüzde elli bulunur diyor ama ben hesabın adını bile bilmiyorum. Bu şunu dedi bu bunu dedi den ibaret herşey. Kendimi biliyorum hayatım boyunca çirkef olmadım o adamı çok sevsem de madem o kadın gibi cirkeflerden hoşlanıyor bırak devam etsinler. İnan elimden geleni yaptım konuştum anlattm gel ispat edelim dedim ama yanasmiyo adam ne yapaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…