İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Sevgiliniz ve eski sevgilisi oyun yapmis olabilir. Senden ayrılmak için bahane. Çok saçma çünkü. Tekrar birlikte olmak için belkide
Aha aklın yolu bır ama yapan kısı sadece erkek . Hem ayrılmak hem de oburu ıle barısmak ıcın. Hayır zamanında bız de yaptık ergenken bunları. Ama yasımız 14 tu

Bence sevgilinizle kadın beraber oyun çeviriyor. Ayrıca size inanmaması çok garip, benim başıma böyle bi şey gelse arkadaşlarım bile aaçmalamayın o öyle şey yazmaz der

Arkadaşlar bütün ihtimaller olabilir ama şaşırdığim tek nokta ortağı var ikimizin de arkadaşı kardeşi gibi bu adamı da hayatından çıkardi dün. Dedim ya yapma olasılığı olan herkesi diye çünkü bizim aramızda olanları ben onun ortağı çünkü beraber geziyoruz ve bir de bizi tanıştıran bir kadın arkadaşimiz biliyordu. Ben kadın arkadaşın yaptığına eminim çünkü sosyal medyadan beni takip ediyor resimlerine o ulaşabilir sadece. Bu fotolar nerde diye bana ekran resmi attı yani kadına atilan fotoların bunu da anca o kadın yapabilir bence çünkü ortağı ile takiplesmiyoruz ki ayrıca sevgilim sosyal medya kullanmiyor. Beni de fake hesap takip edeemz tanımadan eklemem. Kimin yaptığı açık ama sonucun böyle olmasına şaşırıyorum benim yapmayacagimi biliyor hatta ortağının da ama bitmiş tükenmiş bizi hayatından def etmeden önce ortağı öyle dedi neden bu kadar saldı kendini anlamıyorum diye.

Ben kendimi zeki sanardim ama salağın önde gideniymism tek bişey anlamadım olaydan. Ya gerçekten tükendi gücü kalmadı zor çünkü yaşananlar o gururlu biri ve işyeri ona ait rezil oldu saçma sapan bir yere. Ya da o kadınla ilişkisi devam ediyordu olay patlayınca ortagindan benden kurtulmaya çalıştı ya da benim en çok ihtimal verdiğim şey kadını işten çıkaramaz çünkü 15 senedir orda ve orada satış yapan orayı çekip çeviren kişi o kadınmış kadın gitse yerine birini bulana kadar bu ekonomik sıkıntıli dönemde iş güç karışır. Aklıma gelen bunlar ha bana sorarsanız ben kadınla arasında ben varken bişey olduğunu sanmıyorum çünkü hissederdim aramızda yaşanan şeylerden dolayı güvenim tamdı. Olay olunca ortağına sordum onla da mi ilişkisi vardı tepkisi neden o kadının adam benim tanıdığım arkadaşım yapmaz dedi ki bu adamla sabah akşam Birlikteydi ama dün onu da çıkardı hayatından

Bu kadar ayrılacam diyorsa belki Kendi yaptı

Programla.kapali hesapta ki fotolar alınır

Allah aşkına olay belli.değil mi? O çok muhteşem ve size yapılan rezilliğe rağmen bir türlü bitirmeye yanaşmadığınız erkek arkadaşınız, sizi ve ortağını bu durumu fırsata çevirip bir güzel hayatından çıkarmış. Bazen gerçek o kadar bellidir ki görmek istemezsiniz, görürseniz ne kadar saf olduğunuz ortaya çıkar çünkü.
Olaydaki saçma sapanlıklar zaten belli;
1- Ciddi bir ilişki içersinde olduğunuz erkek arkadaşınızın bir süre beraber yaşadığı eski sevgilisi hala o iş yerinde i, hadi kadının orada çalışmaya devam etmesi saçmalığjnı bir tarafa bırakırsak; kadın sizin ilişkinizi biliyormuydu da bu kadar kocaman tepkiler veriyor, ayılıp bayılıyor, güya kendini rezil ediyor ama hala o şirkette çalışmaya devam edip, bir de kendisine güya hakaret eden sizden şikayetçi olmuyor.
2- Olay baştan aşağı saçmalık ve ispatı çok kolayken sevgiliniz bunu ispatlaması ve savcılığa gitmesi için kadına bastırması gerekirken, ilginç bir şekilde hem sizi zan altında bırakıyor hemde olay ortaya çıkmasın diye uğraşıyor.
3- Siz herşey kabak gibi ortadayken, sen kimsinde bana böyle bir suçlama yapabiyor ve o kadını hala konuşturuyorsun diye size iftira atan sevgilinize kızacağınıza adam sizi bırakmasın diye neredeyse yalvararacak şekilde geziyorsunuz.
Olay çok basit belli aslındagüya çok iyi erkek arkadaşınızın o kadınla belki menfaat için belki cinsel tatmin amaçlı o kadınla ilişkisi gerçekte hiç bitmemiş, kadında erkek arkadaşınızda bu olayı fırsata çevirmiş ve ortağından ve sizden kurtulmak için kullanmışlar. Sizde hala adamın arkasından ağıt yakıyorsunız. İki yıllık ilişki yaşadığınız adamın kendine ait iş yerine bir defa bile gitmediniz mi de kadın sizi bu olayda gördü de gençliğinizi kıskandı, gitmediyseniz bence siz bu durumu oradan sorgulamaya başlayın.
Çok aklanmak istiyorsanızda şu saatten sonra gidin savcılığa bir dilekçe verip şikayetçi olun. Adınıza başka hesapların açıldığını ve o hesaplarsan sevgilinizin eski kız arkadaşına hakaret mesajları atıldığını, zor durumda kaldığınızı, bu nedenle faillerin bulunmasını istediğinizi, bu durumun başka kişilerede yapılması ihtimali olduğunu ve size atılan iftira nedeni ile onur ve saygınlığınızın zarar gördüğünü belirtin.O ortağı , erkek arkadaşınızı ve o kadının şahit olarak dinlenmesini talep edin. Savcı en azından böyle bir hesabın varlığını araştırmak için o kadını ifadeye çağıracaktır. O zaman gerçekler ortaya çıkar. Varsa bir hesap kadın gösterir ve inceleme ile kim olduğu ortaya çıkar. Kadın orada yok böyle birşey derse olay zaten kapanır.
Bence olay basit erkek arkadaşınızın o kadınla ilişkisi bitmemiş, kadında bu durumu fırsata çevirmiş, erkek arkadaşınızda o kadını hem işinde hem hayatında tutmak için sizi bir çırpıda hayatından çıkarımış ve bu olayı ortağından kurtulup, iş yerine ve müşterilere tek başına sahip olmak için kullanmış.
Bence gidin o karaktersiz adamdan kurtulduğunuz için sadaka falan verin.

Ben direkt olayda mağdur olan(sözde) kadından şüphelenirim. Kendi kendine mesaj atmış olabilir. (Var böyle psikopatlar) Sizin yaşadığınız şeyleri ortak arkadaşınız varsa onlardan öğrenmiş olabilir.

Hayatından çıkardığına nasıl bu kadar eminsin? Ortağı da işin içinde olabilir rol yapiyorlardir. Çık bence iş yerinden

Kadınla yüzleşsene. Hesap sor ya. Herkesin içinde bağır. Ben sana mesaj atıp hakaret etmedim eğer böyle olduğunu düşünüyorsan suç duyurusunda bulun hesabı araştırsin polisler de.

siz bu kafada olursanız daha çok rezil olursunuz , adam size ekran resmini atmamış bile ,ne malum ortada öyle bi olay olduğunun ?

bütün sorularınızı cevapsız bırakmış ,kendi kendine oyun oynamış ortada öyle bi olay bile yok ,siz de saf saf hala ben yapmadım adam terketti diye ağlayıp üzülüyorsunuz

kendinize gelin ,sizi kaybetmek için oyun oynamış bırakın miktir olup gitsin böyle karaktersiz adam için değer mi Ya ? Az kendinize saygınız olsun

madem böyle bi durum var ispatlasın bakalım tüm elindekilerle ,neden sizin savunmanızı dinlemiyor ?
ORTADA ANLATTIĞI GİBİ OLAY YOK ,SİZİ BAŞINDAN ATMAK İSTEMİŞ ,KENDİ TERAYAĞINDAN KIL ÇEKER GİBİ SIYRILMIŞ

Bilisim suclarina muracaat edilip ip adrwsinden vs bulunabilir diye biliyorum.Eşinin aldwtmasi sebebiyle boşanma asamasinda olan arkadasima da yapilmisti ,adina sahte hesap acilip güya afedersin atesimi söndurecek biri araniyo cinsinden cumleler yazilmis. O da bilisim suclari kapsamindq sikayette bulunmustu ama sonucu ne olmustu bilmiyorum.Çok grcmis olsum cok zor bir durum ama gorustugunuz kisiye de artik kendinizi ispatlamaya calismayin.Diyeceginizi demissiniz, cok suphe ediyorsa pesine dussum bu isim ve kendi bulsun kim oldugunu.

Ben olsam bunu kabul etmiyorum adıma hesap açılıp fotoğraflarım kullanılmış bunu yapanın kim olduğunu ortaya çıkarmak istiyorum yarın karakola gidiyorum derdim. Bırakın onlar tutuşsun o zaman
Ayrıca sevgilinizden bir yol olmaz var bir şeyler onda da

Arkadaşlar ortağının rol yapmasına gerek yok aslinda sevglimin de oyun yapmasına gerek yok beni bilir o normalde bitti dediginde biter ama ben bu olayı hazmedemedigim için kabul edemedim başta. Ama şimdi düşününce ney neci demek yerine bitmesini kabul etmek en doğrusu. Bugün online psikolojik destek aldım..ben hayat dolu bir kadınım çokça okuyan gezen aktif spor yapan insanlara ve insanlığa faydam olsun kafasında biriyim hayatima dönmek en doğrusu kaldığım yerden. Üzülüyorum yalan yok çünkü seviyorum onu ama sevmek yetmiyormuş ben elimden geleni yaptım nasip değilmiş.

Teşekkür ederim aynen öyle yapacağım çok yıprandım çünkü

Ugrasmiycam ben Allah'ın adaletine güveniyorum ister karma diyin ister Allah'ın adaleti farketmez ama kimse yaşattığıni yaşamadan ölmez. Şükür ki masumum iki senede en ufak hatam olmadı. Vakti geldiginde o da anlayacak ama anlasa da bir önemi yok artık. Ne güzel bir duygu kendini bilmek bırakın o bilmesin beni

Hanımlar son olarak şunu da ekliym kadın beni ordan burdan stalkliyo sanırım takıntı haline getirdi. Ben sosyal medya hesaplarıni o an dondurmusum resimleri kimin aldığını o şokla anlamadığım için sevgilime bunu dedim cumartesi günü konuşurken yoo dedi açıkmis hesapların megersem Facebookta bir süre sonra döneceğim bölümünü işaretleyince yedi günde açılıyormis hesap haberim bile yok. LinkedIn de falan bildirim geliyo profile baktığı için. Ne biçim bir olayın ortasına düşmüşüm neyse ne halleri varsa görsünler ilişkisi de varsa alsin tepe tepe kullansın zira ben uğraşamam öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…