İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Halen devam eden ilişkisi olan ya da bitse de halen aynı adama takık olan biri 😊
önce bir olayı anlamaya çalışırsın, eğer adam hala umrundaysa gerekirse onla konuşursun da. fenalaşmak, ambulans çağırmak bir abartı geldi.. sizin sevgilinizde de bir saçmalık var. yani insan iki yıllık ilişkisinde karşısındakinin neyi yazıp neyi yazmayacağını anlar. bu kadının aranızda lafı çok mu geçiyordu ki?

Merhaba canım kadınlar. Forumda yeniyim canımı çok yakan bir mesele var. Sadece içimi dökmek istiyoum. Öncelikle kendimi tanıtayım 34 yaşındaym bir kızım var öğretmenim. 21 yaşında görücü usulü evlendirildim psikolojik ve fiziki şiddetten dolayı ayrıldım eşimden. 6 sene oldu bosanalim. Kızımdan ve yaşadıklarımdan dolayı kimseyi hayatıma almiyordum. Ama imtihan ya bir arkadaşım biriyle tanıştırdı iki sene çok güzel giden bir ilişkimiz oldu. En azından son üç haftaya kadar. Sevgilim benden yaş olarak büyük evlenmemiş hiç ama aynı yerde çalıştığı biriyle ilişkisi olmuş bitmiş ben bunu baştan beri biliyordum. Üç hafta önce birisi benim adıma hesap açmış instagtamdan ve bu kadına asagilaci şeyler yazmış, senin elindn ben aldım seninle değil benle evlenecek türden çirkin şeyler. Kadın sinir krizi geçirmiş olay çıkmış ambulans falan gelmiş gururum incindi moduyla. Ama benim olaydan haberim bile yok yazan kişi benim orijinal hesabımın adını atmış normalde hesabım bu diye telefonumu atmış yazmış da yazmış. Şok geçirdim duyduğum şeylere. Sevgilim delirdi tabi öyle bişey ki yazılanlar ben bilmesem kendimi ben bile kendimden şüphe ederim. Bunu yapacak iki kişi var ama ispat edemiyoruz çünkü hesabın adını bile bilmiyorum. Ortak iki yakın arkadaşin birisi çünkü bu kadar detayı bilen birisi yok. Sevgilim ilk başta ben biliyorum senin yazma şekli bile sen değilsin diyordu. Biraz zaman verelim birbirimize etkisi azalsin dedi öyle de yaptık zaman verdik bikac hafta dün dayanamadım konuşalım artık dedim. Konuştuk ama kendimden geçtim ben artık. Bana sen mi yaptın diye sordu asla dedim sen beni bilirsin hangi amaçla yapaym ben ergen miyim yakışır mı diyorum ama iki seneden beri ne yaşadıysak yazılmış diyor sen yaotin diyemem ama yapmadın da diyemem diyor. Bu yüzden bu olayda yapma olasılığı olan herkesi hayatından çıkaracakmis. Ve bunlardan birisi de ortağı en yakın arkadaşı. Ben kendimden geçtim canım kadınlar. Senelerce tek bir sorunumuz olmadı yapan belliki ayırmak için yaptı öteki kadın da mağdur rolü yaptı ve başardılar. Kabul etmediğimi söyledim gururumu yıktım çünkü böyle bi ayrılıgin altından kalkamam. Yapmadığım şeyle iftirayla nasıl hazmedip yoluma giderim. Taşıyamiyorum bunu ispat edemiyorum ama beni tanıyan herkes bilir ne asıl kadın olduğumu yapmayacağımi o da biliyordur ama içine kurt düşmüş ve çözemediğmiz için bu olayı komple o bağı koparmak istiyor.offff helal edin hakkınızı ne uzun yazdım içim acıyor
Ip adresinden bulunur

önce bir olayı anlamaya çalışırsın, eğer adam hala umrundaysa gerekirse onla konuşursun da. fenalaşmak, ambulans çağırmak bir abartı geldi.. sizin sevgilinizde de bir saçmalık var. yani insan iki yıllık ilişkisinde karşısındakinin neyi yazıp neyi yazmayacağını anlar. bu kadının aranızda lafı çok mu geçiyordu ki?
Yooo kadınla ilgili bişey pek geçmedi ilk başta anlattı böyle böyle oldu diye. Sıkıntılı ayrılık süreci olmuş hatta şeyi sormuştum madem anlasamiyorsunuz neden sürdü yıllarca diye. Her defasında tutunacak tek dal benmişim gibi yapıyor vefa borcu gibi demişti ama bence işten dolayı sevgilim iskolik birisi onun için çok önemli orası ve işi. İşyeri sevgilime ait kadın ise orda satış yapan çeviren tek kisiymis orayı ortağı demişti bunu. İnanın ben de anlamıyorum artık ne yaparlarsa yapsınlar

savcılığa şikayet edilemiyor mu? yada bir hacker falan bulup bu işi çözün.

bence sevgiliniz ama neysee

boşa üzülmeyin ama ben olsam bu olayı böyle bırakmazdım çözerdim

Savcılığa suç duyurusunda bulun, hem senin adına sahte hesap açmaktan, hem de hakaretten gitsin paşa paşa yatsın.

savcılığa şikayet edilemiyor mu? yada bir hacker falan bulup bu işi çözün.

bence sevgiliniz ama neysee

boşa üzülmeyin ama ben olsam bu olayı böyle bırakmazdım çözerdim
İnanın gücüm kalmadı öyle yıprandım ki. Komiser arkadaşımla irtibattayim hesabın adıni bilmediğim için bişey yapamadim. Bildiğim tek şey böyle biseyi yapacak kadar basit biri değilim. Söylemem gerekenleri soyleyip kenara çekildim eninde sonunda hakikat çıkacaktır ortaya. Bu süreçte sadece kendime gelmeye çalışıyorum teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Savcılığa suç duyurusunda bulun, hem senin adına sahte hesap açmaktan, hem de hakaretten gitsin paşa paşa yatsın.
Hepsini düşündüm ama elimde adı bile yok hesabın ben o seviyeye düşmeyeceğim.zamanla kendime gelirim. Er ya da geç kim ne çevirdiyse çıkar bunu biliyorum nasılsa içim vicdanım çok rahat söylenecek şeyleri söyleyp kenara çekildim. İspat etmeye bile değer görmeyen birini sevmişim öyle biri için de ne yapsam boş

Hepsini düşündüm ama elimde adı bile yok hesabın ben o seviyeye düşmeyeceğim.zamanla kendime gelirim. Er ya da geç kim ne çevirdiyse çıkar bunu biliyorum nasılsa içim vicdanım çok rahat söylenecek şeyleri söyleyp kenara çekildim. İspat etmeye bile değer görmeyen birini sevmişim öyle biri için de ne yapsam boş
Krizi süper yönetiyorsunuz gerçekten tebrik ederim sizi. :nazar::nazar:

Arkadaşlar ortağının rol yapmasına gerek yok aslinda sevglimin de oyun yapmasına gerek yok beni bilir o normalde bitti dediginde biter ama ben bu olayı hazmedemedigim için kabul edemedim başta. Ama şimdi düşününce ney neci demek yerine bitmesini kabul etmek en doğrusu. Bugün online psikolojik destek aldım..ben hayat dolu bir kadınım çokça okuyan gezen aktif spor yapan insanlara ve insanlığa faydam olsun kafasında biriyim hayatima dönmek en doğrusu kaldığım yerden. Üzülüyorum yalan yok çünkü seviyorum onu ama sevmek yetmiyormuş ben elimden geleni yaptım nasip değilmiş.
Canım işte bunu diyebilmek çok önemli.
Suçsuz musun?. EVET
Elinden geleni yaptın mı?. EVET
Karşıdakine yalvaracak halin yok. Sen genç ve güzelsin. Evladına sarıl. Yaz tatilindesin.. Kafanı meşgul edecek aktiviteler bul. Trekking yap, yani düşünmeye fırsatın olmasın. Mümkünse eski sevgilini stalklama. Sil heryerden. Temiz bir sayfa aç. Yalnız kalma. Arkadaşların olsun. Mümkünse bu konuyu düşünme ve konuşma. Ben o konuyu kapatyım yapabileceğim birşey yok de. Bunun için arayan konuşmak isteyen olursa da öyle de.
Önüne bak. Seneye iyiki olmamış bile diyebilirsin. Sana her koşulda güvenen insanlarla devam et.

Sevgilinizin kadına çoktan yol vermesi gerekirdi. Madem sevgililermiş. Birini alsaymış. Çoktan yetişirdi eleman. Şimdiye.
Nasıl güvenecekse güvensin o elemana. Aranızı yapan kadın, ex ile olan ilişkisini de biliyordur ve halen irtibattadır. Nasıl insanlarmış. İnanılır gibi değil.
Bu durumda sevgilinizin o ardaki kadını da hayatından silmesi, ex kadını da işten çıkarması lazım. Hani bitti tükendi ya.

Canım işte bunu diyebilmek çok önemli.
Suçsuz musun?. EVET
Elinden geleni yaptın mı?. EVET
Karşıdakine yalvaracak halin yok. Sen genç ve güzelsin. Evladına sarıl. Yaz tatilindesin.. Kafanı meşgul edecek aktiviteler bul. Trekking yap, yani düşünmeye fırsatın olmasın. Mümkünse eski sevgilini stalklama. Sil heryerden. Temiz bir sayfa aç. Yalnız kalma. Arkadaşların olsun. Mümkünse bu konuyu düşünme ve konuşma. Ben o konuyu kapatyım yapabileceğim birşey yok de. Bunun için arayan konuşmak isteyen olursa da öyle de.
Önüne bak. Seneye iyiki olmamış bile diyebilirsin. Sana her koşulda güvenen insanlarla devam et.
Ne guzel bir yüreğiniz var çok teşekkür ederim. Ben de öyle yapacağım. Benim hayatım beni gram önemsemeyen bir adam için heba edilecek kadar ucuz değil kızım var beni bekleyen öğrencilerim var ve yaşanması gereken yıllarım var. Hayat felsefem yaşayabileceğin en iyi hayatı yaşa ama kimseye zararın olmadan aynen bunu yapacağım. Kendi halimde yaşayıp gideceğim cirkeflik onların olsun ugrassan yapacak çok şey var ama inanın değmez ben o vakti insanlara ve dünyaya faydalı olmak için harcıyorum. Sevgiler ❤️
Sevgilinizin kadına çoktan yol vermesi gerekirdi. Madem sevgililermiş. Birini alsaymış. Çoktan yetişirdi eleman. Şimdiye.
Nasıl güvenecekse güvensin o elemana. Aranızı yapan kadın, ex ile olan ilişkisini de biliyordur ve halen irtibattadır. Nasıl insanlarmış. İnanılır gibi değil.
Bu durumda sevgilinizin o ardaki kadını da hayatından silmesi, ex kadını da işten çıkarması lazım. Hani bitti tükendi ya.
Aynısını ben de diyorum ama en çok ben bu insanların arasına nasıl düşmüşüm diyorum. Bugün ortagi aradı sanırım kadın bir program satın almış benim sevgilimin ve ortağının çevrimiçi oluşunu takip ediyormuş. Nasıl bir takıntıysa ve amaç neyse. İnsanların cidden vakti bol sanırım 48 yaşında kadın tövbe tövbe

Sevgilinin kadınla olan ilişkisi aralıklı olarak devam ediyor. Muhtemelen cinsel anlamda takılıyorlar. Sevgilin uyurken telefonunu karıştırıp senin numaranı almış ve böyle bir oyun çevirmiş olabilir. Bazı hasta ruhlu takıntılı kadınlar böyle numaralar yaparlar. Sorun sevgilinin bu kişiyi hala hayatından çıkarmamış oluşu. Üzerine düşünüp kendini ıspatlamaya çalışma. O adamdan ayrıl. Bülbül güle, karga çöplüğe götürür.

Not: Benzer hikayeyi yaşadım.Kadının çalıştığı banka şubesini arayıp hakaretler etmişim. Ne tesadüf ki sevgili adayımın ağabeyi o sırada bankada kadının yanındayken 😂
Henüz sevgilim değildi, sadece görüşüyorduk. İspata falan gerek duymadan yol verdim. Ve evet kadınla ilişkisi varmış 😂 Sadece onunla olsa iyi, adam milyonların sevgilisiymiş meğer. Eh ben de haremde yer kapma yarışına girecek değildim elbette 👍

Merhaba canım kadınlar. Forumda yeniyim canımı çok yakan bir mesele var. Sadece içimi dökmek istiyoum. Öncelikle kendimi tanıtayım 34 yaşındaym bir kızım var öğretmenim. 21 yaşında görücü usulü evlendirildim psikolojik ve fiziki şiddetten dolayı ayrıldım eşimden. 6 sene oldu bosanalim. Kızımdan ve yaşadıklarımdan dolayı kimseyi hayatıma almiyordum. Ama imtihan ya bir arkadaşım biriyle tanıştırdı iki sene çok güzel giden bir ilişkimiz oldu. En azından son üç haftaya kadar. Sevgilim benden yaş olarak büyük evlenmemiş hiç ama aynı yerde çalıştığı biriyle ilişkisi olmuş bitmiş ben bunu baştan beri biliyordum. Üç hafta önce birisi benim adıma hesap açmış instagtamdan ve bu kadına asagilaci şeyler yazmış, senin elindn ben aldım seninle değil benle evlenecek türden çirkin şeyler. Kadın sinir krizi geçirmiş olay çıkmış ambulans falan gelmiş gururum incindi moduyla. Ama benim olaydan haberim bile yok yazan kişi benim orijinal hesabımın adını atmış normalde hesabım bu diye telefonumu atmış yazmış da yazmış. Şok geçirdim duyduğum şeylere. Sevgilim delirdi tabi öyle bişey ki yazılanlar ben bilmesem kendimi ben bile kendimden şüphe ederim. Bunu yapacak iki kişi var ama ispat edemiyoruz çünkü hesabın adını bile bilmiyorum. Ortak iki yakın arkadaşin birisi çünkü bu kadar detayı bilen birisi yok. Sevgilim ilk başta ben biliyorum senin yazma şekli bile sen değilsin diyordu. Biraz zaman verelim birbirimize etkisi azalsin dedi öyle de yaptık zaman verdik bikac hafta dün dayanamadım konuşalım artık dedim. Konuştuk ama kendimden geçtim ben artık. Bana sen mi yaptın diye sordu asla dedim sen beni bilirsin hangi amaçla yapaym ben ergen miyim yakışır mı diyorum ama iki seneden beri ne yaşadıysak yazılmış diyor sen yaotin diyemem ama yapmadın da diyemem diyor. Bu yüzden bu olayda yapma olasılığı olan herkesi hayatından çıkaracakmis. Ve bunlardan birisi de ortağı en yakın arkadaşı. Ben kendimden geçtim canım kadınlar. Senelerce tek bir sorunumuz olmadı yapan belliki ayırmak için yaptı öteki kadın da mağdur rolü yaptı ve başardılar. Kabul etmediğimi söyledim gururumu yıktım çünkü böyle bi ayrılıgin altından kalkamam. Yapmadığım şeyle iftirayla nasıl hazmedip yoluma giderim. Taşıyamiyorum bunu ispat edemiyorum ama beni tanıyan herkes bilir ne asıl kadın olduğumu yapmayacağımi o da biliyordur ama içine kurt düşmüş ve çözemediğmiz için bu olayı komple o bağı koparmak istiyor.offff helal edin hakkınızı ne uzun yazdım içim acıyor
Bu adamdan ayrıl. Sana güvenmiyor. Ayrıca savcılığa git. Ortaya çıksın. Şikayette bulun. Belkide kadın kendi yaptı.

İnanın gücüm kalmadı öyle yıprandım ki. Komiser arkadaşımla irtibattayim hesabın adıni bilmediğim için bişey yapamadim. Bildiğim tek şey böyle biseyi yapacak kadar basit biri değilim. Söylemem gerekenleri soyleyip kenara çekildim eninde sonunda hakikat çıkacaktır ortaya. Bu süreçte sadece kendime gelmeye çalışıyorum teşekkür ederim güzel yorumunuz için
Senin bu tavrın beni şüpheye düşürdü. Madem sen yapmadın neden köşeye çekilip bekliyorsun. Allah'a dua edip bekleme. Bı tane adam varmış eşeği kazigin yanına koymuş. Demiş ki Allah'ım sana emanet ettim. Sabah bakmış essek yok. Hocaya gitmiş. Hocada demiş ki sen önce essegi kazığa bağla sonra Allah'a emanet et. Seninki o hesap . Herşey ortaya bı gün çıkar deyip köşeye cekilmen.

Çok benzer olayı bende yaşadım. Düğünüme 3 hafta kala eski eşime fake hesaptan bir mesaj geliyor. Evleneceğin kadına dikkat et senden önce başkalarıyla yattı. Bir de isim veriyor. Eski sevgililerimin adını yazıp şu kişiyle yattı bu kişiyle yattı. Bakire değil yol yakınken dön. Arabası var ama sana vermemek için ailemin diyor, tuttuğunuz evi beğenmedi hiç ama sana beğendim dedi gibi mesajlar. Ben ev meselesinden kim olduğunu çıkardım. Çünkü o sıra evi yeni tutmuştuk ve en yakın iki arkadaşım ve ailemden başka kimse bilmiyordu evi beğenmediğimi. Zaten o zaman söylemiştim ona da evi beğenmiyorum fakat amcanın evin ekstra masraf olmasın diye kabul ediyorum diye. Eski eşim bu fake hesaba gereken cevabı vermişti. Fakat hiçbir zaman unutmadı. Evlendik ama hep hep yüzüme vurdu. Zaten takıntılı kinli bir insandı Buda tuzu biberi oldu. İlişkiye girdikten sonra kan geldiğinde bile kesin diktirmişsindir inanmıyorum sana diye iftira atmaya çalıştı. Halbuki kendisi de biliyordu o mesajların sadece ara bozmak için atıldığını. Benim 2 yakın arkadaşımdan biri yapmıştı. Ben onlarla açık açık konuştum. İkinizden biri yaptı ev meselesini başka kimse bilmiyordu dedim. İçimde size karşı böyle güvensizlik oluşmuşken sizinle arkadaşlığa devam edemem diyip ikisini de hayatımdan çıkardım. Ama evlendikten sonra da aynı kişi telegramdan se*s gruplarından konuşup benim numaramı ve ismimi veriyordu. İşte gece yarısı ara kocam uyuyunca falan. İki defa da böyle başka numaralarla arandım. Pandemiden dolayı 7/24 eşimle Yanyana olduğum için eşim kimseyle konuşmadığımı biliyordu hatta Telegramım bile olmadığı için arkadaşımın bana oyun oynadığından iyice emin olmuştu. Zaten huzursuz evliliğime o kişi de tuz katmıştı yani. Sonuç biz boşandık. Zaten evliliğim kötüydü daha kötü şeyler yaşadığım için bu yaşadığım şeyi pek önemsememiştim, ama iyi bir evlilikte böyle bir şey yaşasaydım çok çok üzülürdüm. Seni çok iyi anlıyorum o yüzden. Allah sabır versin ama en ufak şüpheye düştüğün kim varsa çıkar hayatından. Yani böyle kötüler bir kereyle kalmıyor devamını getiriyor

Ben olsam telegramdan hesap açıp o 2 kişinin telefonunu dağıtırdım.
Böyle bir şeytanlık olamaz yuh

Senin bu tavrın beni şüpheye düşürdü. Madem sen yapmadın neden köşeye çekilip bekliyorsun. Allah'a dua edip bekleme. Bı tane adam varmış eşeği kazigin yanına koymuş. Demiş ki Allah'ım sana emanet ettim. Sabah bakmış essek yok. Hocaya gitmiş. Hocada demiş ki sen önce essegi kazığa bağla sonra Allah'a emanet et. Seninki o hesap . Herşey ortaya bı gün çıkar deyip köşeye cekilmen.
Haklısın canım ama bir aya yaklaştı öyle yoruldum ki savaşmaktan hasta oldum düşün yani. Komiser bir arkadaşım var konuşuyorum hesabın adını bilirsen yüzde elli bulunur diyor ama ben hesabın adını bile bilmiyorum. Bu şunu dedi bu bunu dedi den ibaret herşey. Kendimi biliyorum hayatım boyunca çirkef olmadım o adamı çok sevsem de madem o kadın gibi cirkeflerden hoşlanıyor bırak devam etsinler. İnan elimden geleni yaptım konuştum anlattm gel ispat edelim dedim ama yanasmiyo adam ne yapaym

X