İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Sonuna kadar haklısıniz. Yalvarmiyorum ama böyle bitmesi zoruma gidiyor. Çok ağır inanın
Size inanmayan adamı inandıramazsınız bence gerçek yüzünü görmeniz iyi olmuş.savcılık işini düşünün hem adınız temize çıksın hemde gerçekleri görsün.

Bir insanın hiç bir sorunu yoksa sa sorumluluk sahibi olsa da ve maddi olarak da iyi olsa gayet istediği kişiyi bulana kadar evlenmeyebilir. Çok da geç evlenebilir.
Hiç bir derdim yok hadi evleneyim demek asıl problemli kişiliktir. Sanki mecburmuş gibi, hayatta olmanın tek sebebiymiş gibi:)

Asıl sizin hiç evlenmeyip uzun ilişki yaşayıp uzun ilişki sonrası ilişkiyi sonlandıranlara karşı bilinçaltı bir yaşanmışlığınız olsa gerek. Bu da geçer..
Zamanı çalmak ise çift taraflıdır. İki taraftan zaman gidiyor. En doğrusu gerçekçi olmak ve yürümeyeceğini görünce ayrılmak
Sizin kuyruk acınız var bence…
Gayrette zaman kaybı.
Cok güzel yıllarca vur kaç yapması.

Burda konu çok geç yada erken evlenmesi degil ki:):):)
Hiçbir derdim yok aman evleneyim diyen bir kişi yada manyak görmedim ben… Böyle saçma bir örneği anca kuyruk acısı olan biri yazar:):):)

İstediği kişiyi buldum tamam evlenmedim demekle doğru kişi bulunmuyor tamam mı!!!
Evlilik çok farklı bir hayattır.
Aşılamayan, göstermediği, bir özellik ile karşılaşınca insan boşanır.
Tekrarda evlenir.

Uzun süre nikahsız bir birliktelik kadın için zaman kaybıdır.

Sizin kuyruk acınız var bence…
Gayrette zaman kaybı.
Cok güzel yıllarca vur kaç yapması.

Burda konu çok geç yada erken evlenmesi degil ki:):):)
Hiçbir derdim yok aman evleneyim diyen bir kişi yada manyak görmedim ben… Böyle saçma bir örneği anca kuyruk acısı olan biri yazar:):):)

İstediği kişiyi buldum tamam evlenmedim demekle doğru kişi bulunmuyor tamam mı!!!
Evlilik çok farklı bir hayattır.
Aşılamayan, göstermediği, bir özellik ile karşılaşınca insan boşanır.
Tekrarda evlenir.

Uzun süre nikahsız bir birliktelik kadın için zaman kaybıdır.
Kuyruk falan bu ne biçim üslup?
Seviyenize inmeyeceğim. Zaten okunmuyor nasıl aciz bir yazıysa..

İkisi tekrar birlikte olmak için sizi saha dışına suclayarak çıkarmak için komplo kurmuslar bence.Cok üzücü 2 yıl zaman gecirmissiniz.Ama ya evlenip sonra bunlari yapsaydi yada farkli sekilde sizi zor duruma sokacak seyler yapıp aldatsaydi.Bu bes para etmez adamı kızınızla ayni eve alip evlenmemissiniz diye dua edin bence.
Hayatta hersey geçiyor diyorlar ya.Bu da geçer inşallah.Biraz zaman lazim.Hakkinizda hayırlısı olsun.

Sizin gerçek instagram hesabınız herkese açık mı? Eğer herkese açık değilse sizin hesabınızın ekran görüntüsünü attıklarında hesap gizli mi görünüyor yoksa açık mı görünüyor? Gizli olduğu halde profilinize girilmişse ekran fotoğrafını kendi hesabınızdan almadığınız anlaşılabilir. Ayrıca ekran fotosu alınınca da üst tarafta yer alan bildirim çubuğu ipucu verebilir. Hangi hatta kullanıyor, adım sayar gibi uygulaması var mı vs?

İkisi tekrar birlikte olmak için sizi saha dışına suclayarak çıkarmak için komplo kurmuslar bence.Cok üzücü 2 yıl zaman gecirmissiniz.Ama ya evlenip sonra bunlari yapsaydi yada farkli sekilde sizi zor duruma sokacak seyler yapıp aldatsaydi.Bu bes para etmez adamı kızınızla ayni eve alip evlenmemissiniz diye dua edin bence.
Hayatta hersey geçiyor diyorlar ya.Bu da geçer inşallah.Biraz zaman lazim.Hakkinizda hayırlısı olsun.
Çok teşekkür ederim güzel yüreğinize sağlık çok acı çekiyorum ama vardır bunda da bir hayr çok şükür ki masumum her konuda. Kendimi küçürecek onu utandıracak tek bişey yapmadım Allah'ın adaleti şaşmaz ne olduysa çıkacak eminim

Sizin gerçek instagram hesabınız herkese açık mı? Eğer herkese açık değilse sizin hesabınızın ekran görüntüsünü attıklarında hesap gizli mi görünüyor yoksa açık mı görünüyor? Gizli olduğu halde profilinize girilmişse ekran fotoğrafını kendi hesabınızdan almadığınız anlaşılabilir. Ayrıca ekran fotosu alınınca da üst tarafta yer alan bildirim çubuğu ipucu verebilir. Hangi hatta kullanıyor, adım sayar gibi uygulaması var mı vs?
Bunlardan çıkarım zaten o bizi tanıştıran kadın çıkıyor yani Ortak arkadaşımız başta kendisi de o yapmıştır diyordu ben bu yöntemle ispat ettim ama biraz zaman gecince ne olduysa bilmiyorum kimseye yaptı diyemem yapmadı diyemem diyerek beni de ortağını da hayatından çıkardı sırf adımız geçti olasılık var diye ama ben yapmadım bence ortağı da yapmadı yıllardir arkadaşı kardeşten oteydi o adam sevgilime ne kadar vefasizmis inanamıyorum gerçekten

Bu işte bir dümen var hocam..bu oyuna gelme .hesabın adını vermediğine göre bence sevgiliniz de bu işin içinde...verirse şikayet edip kim olduğunu bulacaksınız çünkü.
Çok güzel bahanesi olmuş...sizde arkanıza bakmayın artik
Zaten yapacak bişey yok Allah'a havale etmekten başka. Yıllarca beraber çalıştığı kardeşi gibi olan adama ortağına aynı şeyi yapan bana hayli hayli yapar şaşırmiyorum inanın. Üzülüyorum yıllarıma emeğime yüreğime çünkü kolay sevebilen birisi değilim ama yapacak bişey yok olmamış gibi yoluma gidip kendimi bozmadan hayatıma devam edeceğim kendim için kızım için bana emanet edilen o sabiler için

Sizi üzmek istemem ama sevgiliniz sizden ayrılmak için bile yapmış olabilir.
Çünkü sizinle konuşmama sebebi çok saçma diğer kadın kriz geçirdiyse size ne ? Siz niçin ilişkinizi kesiyorsunuz ?
Ayrıca sevgiliniz bunu nasıl öğreniyor ? Ekran görüntüsü atsa ordaki isim soyisim den sizin olmadığınız anlaşılır. Sevgiliniz de bakar herhalde kullanıcı adına
Bana çok saçma geldi

Günahını almak istemem ama bana da sevgilinizin bir oyunu gibi geldi.Ayrilik bahanesi veya eski sevgiliyi kiskandirma her şey olabilir
Kesinlikle kendisi yaptı diye düşünüyorum ben de okuduğum anda aklıma gelen bu oldu. Yeniden barışacaklardı ve seni aradan çıkartmaları gerekiyordu. Hiç kendini suçlama. Üzülme. Yapan kişi karakter yoksunu.

Hesap için sadece söylem var isim yok, kanıt yok...
Bana da hesap falan yok uydurulmuş bir hikaye var gibi geldi.. Sevgili rolü bu hikayenin neresinde onu zaten ilerleyen günlerde o kadınla yakınlaşırsa görürsünüz.. Hiç rolü olmasa bile güvenmemesi her şeyi bitirir zaten..
Evet emek vermişsiniz ama 2. kez hata yapmaktan kurtulmuşsunuz..

Merhaba canım kadınlar. Forumda yeniyim canımı çok yakan bir mesele var. Sadece içimi dökmek istiyoum. Öncelikle kendimi tanıtayım 34 yaşındaym bir kızım var öğretmenim. 21 yaşında görücü usulü evlendirildim psikolojik ve fiziki şiddetten dolayı ayrıldım eşimden. 6 sene oldu bosanalim. Kızımdan ve yaşadıklarımdan dolayı kimseyi hayatıma almiyordum. Ama imtihan ya bir arkadaşım biriyle tanıştırdı iki sene çok güzel giden bir ilişkimiz oldu. En azından son üç haftaya kadar. Sevgilim benden yaş olarak büyük evlenmemiş hiç ama aynı yerde çalıştığı biriyle ilişkisi olmuş bitmiş ben bunu baştan beri biliyordum. Üç hafta önce birisi benim adıma hesap açmış instagtamdan ve bu kadına asagilaci şeyler yazmış, senin elindn ben aldım seninle değil benle evlenecek türden çirkin şeyler. Kadın sinir krizi geçirmiş olay çıkmış ambulans falan gelmiş gururum incindi moduyla. Ama benim olaydan haberim bile yok yazan kişi benim orijinal hesabımın adını atmış normalde hesabım bu diye telefonumu atmış yazmış da yazmış. Şok geçirdim duyduğum şeylere. Sevgilim delirdi tabi öyle bişey ki yazılanlar ben bilmesem kendimi ben bile kendimden şüphe ederim. Bunu yapacak iki kişi var ama ispat edemiyoruz çünkü hesabın adını bile bilmiyorum. Ortak iki yakın arkadaşin birisi çünkü bu kadar detayı bilen birisi yok. Sevgilim ilk başta ben biliyorum senin yazma şekli bile sen değilsin diyordu. Biraz zaman verelim birbirimize etkisi azalsin dedi öyle de yaptık zaman verdik bikac hafta dün dayanamadım konuşalım artık dedim. Konuştuk ama kendimden geçtim ben artık. Bana sen mi yaptın diye sordu asla dedim sen beni bilirsin hangi amaçla yapaym ben ergen miyim yakışır mı diyorum ama iki seneden beri ne yaşadıysak yazılmış diyor sen yaotin diyemem ama yapmadın da diyemem diyor. Bu yüzden bu olayda yapma olasılığı olan herkesi hayatından çıkaracakmis. Ve bunlardan birisi de ortağı en yakın arkadaşı. Ben kendimden geçtim canım kadınlar. Senelerce tek bir sorunumuz olmadı yapan belliki ayırmak için yaptı öteki kadın da mağdur rolü yaptı ve başardılar. Kabul etmediğimi söyledim gururumu yıktım çünkü böyle bi ayrılıgin altından kalkamam. Yapmadığım şeyle iftirayla nasıl hazmedip yoluma giderim. Taşıyamiyorum bunu ispat edemiyorum ama beni tanıyan herkes bilir ne asıl kadın olduğumu yapmayacağımi o da biliyordur ama içine kurt düşmüş ve çözemediğmiz için bu olayı komple o bağı koparmak istiyor.offff helal edin hakkınızı ne uzun yazdım içim acıyor
Kim neden yaptıysa amacına ulaşmış. Yakın zamanda birliktelik haberlerini almanız mümkün. o zaman utanmaları adına savcılıktan alınmış evrakınızla gidebilirsiniz yüzlerine şak diye çarpabilirsiniz sizin adınıza sahte hesap açan şahsın ev adresini

Ben nedense diğer kadından şüphelendim. Mağdur rolüyle sevgilinizi tekrardan kazanmak için yapılmış bir oyun sanki.
Ambulans falan sinir krizi bunlar cok abartılı şeyler normal bir insan bu kadar abartmaz.

"Mağdur görünen sinsi"

olabilir bu hikayenin başlığı 😈👹
Cok mantıklı ama 2 senenin her detayını nerden biliyor acaba

Sen bana nasıl böyle bşeyi yakısırabılırsın dıye senın ayrılman gerekıyordu nıye ıspata calısıyorsun? Kaldı kı demen lazım kı eskı sevgılıne bırı yazmıs yazmamıs eskı sevgılın uzuldu dıye ne alaka bana konusmayalım dıyorsun? Senın hala aklın onda mı? O zaman belkı de sen yazdın. Benım ılıskım varken neden ben yazayım durduk yere hıc de ugrasamam. Ben sahsen senden suphelendım sımdı derdım. Bır de hadı dıyelım ben yazdım delırdım yazdım farzet manyagım ıctım yazdım sen eskı sevgılın uzuldu dıye bana ayrılalım dıyorsan kusura bakma da ıyı olmus ayrılmamız derdım. Bu arada bence sevgılın yazdı aklında olsun

X