İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Ben olsam telegramdan hesap açıp o 2 kişinin telefonunu dağıtırdım.
Böyle bir şeytanlık olamaz yuh
İnan bundan fazlasını yapacak kadar zekiyim ama değer mi o kadar emeğe bilmiyorum. İstesem ortalığı duman ederim. Ne o kadın orda çalışabilir ne o adam bir daha eskisi gibi olabilir ama bunu yaparsam başta da benim yaptığımı sanır herkes. Gerçekten tek bişey yapmadım hoş değil bir kadının başka kadınla bir erkek için muhatap olması yani bana göre şeyler değil. Bildiğim tek şey eninde sonunda herşey çıkacak ortaya ve ben buraya yazacağım herşeyi

Aslında bu yorumum size değil, alıntı yaptığım üyeyeydi.Onun hakkında önce kocasına iftiralar atıp sonra da bununla yetinmeyip telefonunu seks gruplarında dağıtmışlar,kimin olduğu da net belli ona göre.
Size gelince, konunuza yorum yapmak istemedim.Çünkü gelen tüm önerilere ben uğraşamam Allahlarından bulsunlar modundasınız.Diğer kadınla bir adam için muhattap olmak bana göre de saçma.Ama hakkınızı yasal yollardan arayabilirdiniz.Komisere tek açıdan bir şey sorup konuyu kapatmak yerine bir avukatla görüşebilirdiniz, bir hacker arayışında olabilirdiniz..yapılabilecek bir ton şey var.hiçbirisi ise sevgilinize bu işi yasal merciilere taşıyacağınızın sinyalini verip üzerinizden bu kadar yıpranmadan bu yükü atabilirdiniz.
Ama siz hiçbir şey yapmayarak asil göründüğünüz sanrısında olduğunuzdan ya da suskunluğunuz asaletinizden midir bilinmez :)) yorum yapma gereği duymadım.Bu noktada durum böyleyken neden konu açtığınızı da anlamadım açıkçası.

İki yıldır yaşadığınız herşeyi bilebilecek kaç kişi olabilir.Muhtemelen size yakın biri, erkekler çok detay anlatmaz.İlişkinize kim zarar vermek istemiş olabilir bir düşünün

Nedense bunların hepsini sevgilinizin kendisi yaptığını düşünüyorum. Suçuda senin ve arkadaşın üzerine atıyor gibi sırf exiyle birlikte olabilmek için. Tabi sadece ihtimal

Sevgiliniz sizi sevseydi böyle bir sebepten ayrilmazdi. Karşı tarafa sevgisi bitmemiş belli ki,ve bunu kendisi yapmış bile olabilir bahane bulup sizden ve dostlardan uzaklaşıp tekrar eski sevgilisine dönmek için gibi.boyle bir durumda insanın aklına ayrılmak gelmezdi kimin yaptığını bulmaya çalışırdı.diyelim ki bulamadı karşı tarafa olayı güzelce anlatıp sizinle devam ederdi.sizi koşarak bırakıp kaçmaya çalışıyor ve bence onunla barisacak haberiniz olsun

Amacım sadece içimdekini paylaşmaktı. Yasal merci için araştırma yaptım ama ortada hesabın adı bile yok. Neyle gideceğim savcıya dedikodu gibi beni ciddiye alır mı. Suskunlukla asaletin alakası olduğunu düşünmüyorum ama bazen tepkisiz kalabilmek en büyük güç bence ve gerçekten asil bir kadınım ergen gibi bir erkek için kavgaya tutusamam evet üzüldum sevmiştim çünkü inanmıştim. Üzerimdeki yükü haklı olduğumu bilerek duruşumu bozmadan hayatıma kaldığım yerden devam ederek atacağım. İster karma diyin ister Allah'ın adaleti biliyorum ki herşey ortaya çıkacak.
Diğer hanımefendi için ayriyeten üzüldüm ben yorumu başta kendime anlamıştım

İstediğini yapsın artık ne diyelim ki. Ne kadar iyi biri olursan ol kötüyü ve kötülüğü yenemiyorsun bazen. Ne hali varsa görsün benden buraya kadar

İki yıldır yaşadığınız herşeyi bilebilecek kaç kişi olabilir.Muhtemelen size yakın biri, erkekler çok detay anlatmaz.İlişkinize kim zarar vermek istemiş olabilir bir düşünün
Biliyorum ama ispat edemiyorum malesef. Çünkü yöntem aynı sebep belli. Ben isterdim ki yapanın kim olduğunu bilmesine rağmen sevgdim adam arkamda olsun ama olmadı olamadı. Konuşurken yutkunarak ben olsaydım ne olursa olsun sana inanır guvenirdim dedim ama sen guvenmemissin boşunaymis herşey dedim kapatırken.
Diyecek çok şey var ama değmez bosverin

Konuyu görünce hemen koşup geldim. Bir gelişme var sandım. Köpek oldu exsevgili sandım.
Çok üzgünüm konu sahibi.
Değmeyen bir adam için üzüldüğünüze.
Çünkü hersey bu kadar ortadayken korktuğu birşeyler var adamın ve ortaya çıkmasını gözü yemedi. Başka da bir açıklaması olamaz.

Bence kadın kendisi yaptı. Neden savcılığa gidilmedi ki bu süreçte ? Savcılığa gidilse IP adresi falan bi şekilde çıkardı bence ortaya kimin yaptığı.

Savcılığa müracaat edin teknik takip ile bulunur kim olduğu.

Sevgilin yapmış olmasın. Bu kadar havada kapar mi bi insan sevgilisine yapılan iftirayi, ayrilma boyutuna getirmis işi hemen dünden razı gibi. Bence o kadınla bi alip veremedigi vardi hala kendi yaptı. Kim uğraşır baskasinin b.kuyla pusuruyle bu kadar canla basla. Ya sen ya o kadın ya senin sevgilin. Kadin abartmis ayilip bayilmayi o da şüpheli ama sevgilinin bunu bahane edip senden ayrilmasi munipulasyoncu bi it olabilecegini dusundurttu bana.

Canlarım merak etmişsiniz teşekkür ederim ilginize. olumsuz yönde değişiklik çok maalesef. Biz size anlattığım şeyden sonra görüşmedik birkaç hafta önce durduk yere aradı ağzına geleni saydı bir daha onu aramamami yazmamami ve onu unutmamı söyledi. Onu öldürmüşum ve öldüğünü farzedecekmisim ne oldu gene bişey mi yazılmış falan dedim ama kapatti engelledi. İşin ilginci ne aradım ne yazdım o süreçte durduk yere ne oldu böyle yaptı bilmiyorum. Bir daha yaparsam sonu kötü olurmuş falan diyorum ne yapmışım senin anlattığın dışında bilmiyorum bile ne olduğunu. Neyse bu görüşmeden bikac gün sonra mesaj atmış benden günah gitti seni rezil edicem diye. Sebebi de şuymuş ben olay olduğunda sosyal medyami Instagram Facebook hepsini dondurmustm ama o telefon görüşmesinden sonra açtım bişey olmamış gibi yoluma devam ettim neticede bitti gezdim tozdum Kıbrıs'a bile gittim. Ve o profili açan bir daha açsın diye bilerek profili herkese açık yaptım. Megersem kadın yani eski sevgili dediğim kadın beni stalkladigi için açar açmaz görmüş profili ve adama ayrılmaniza rağmen ikinizin resimlerini gezdiginiz yerleri koyuyor inadına demiş ve bu aşkından öldüğüm aklına vicdanına güvendiğim adam sorgulamadan açıp resim koyup koymadigima bile bakmadan bana o mesajı yazmış.

Sosyal medyada gir bak ne koymuşum bilseydim bu gel gitli ilişkinin devam ettiğini aşka olmazdım hayatında dedim. Ve senden ya da kadindan korktuğum için değil ailem arkadaşlarım ve idarecilerim bile takip ettigi için erken olacağını düşünüp koymadım resim veya paylaşım dedim. Ben senin hayatından gittim halen benimle derdiniz ne ne haliniz varsa görün ben hayatıma döndüm yoluma bakacağım seni de Allah'a havale ettim bir gün herşey ortaya çıktığında yüzüme bile bakamayacaksin dedim uzun uzun yazdım sustum ondan beri ses yok. gerçekten insanların ar damarı çatlamış anlayamıyorum arkadaşlar ben bana sizi hayatimdan çıkaracağım dediğinden beri aramadım yazmadım uzak durdum ama buna rağmen gelip gelip çattılar aklim mantığım almıyor

Ruh hastası bunlar ya..Sizi tehdit ettiği mesajı ss alın verin savcılığa, kim kimi rezil ediyormuş görsün. Bence o ikisi şu an beraberler, bu sahte hesap açıp mesaj atma olayını da o kadın yaptı amacı da belliydi ve gayette ulaştı. Siz böyle gezip tozmaya kudurtmaya devam edin bence. Anlamadan dinlemeden sizi harcayan biri için tek bir saniye bile üzülmeyin.

Aynen öyle yapıyorum gezip tozup hayatıma bakıyorum değmez inanın çok üzüldüm ama düşündüm taşındım ağladım ve kendi kendime dedim ki elif bu olayda senin payın ne inanın yüzde bir bile payım yok. benim dışımda gerçeklesen olaylar ve karaktersiz insanlar için üzülmeye ağlamaya değmedigini kendime öğrettim. Çok safmisim sadece buna üzülüyorum ama hepsi tecrübe işte kime ne kadar güvenmem gerektigini öğretti bu olay bana. Ne halleri varsa görsünler inanın ne savcı ne şikayet hatırlamak dahi istemiyorum. Okulum başlayacak kızım var yavrularım var hepsinin de bana ihtiyacı var enerjimi onlara ve insanlara nasıl faydalı olurum düşüncesi ile harcıyorum teşekkür ederim mesajınıza sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…