İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Bal gibi oyuna gelmişsiniz
Bunu yapan bizzat diğer kadın
Ambulansla onla bunla adamı tekrar kendine çekmek istemis ve başarmış gibi
Sevgilinize gelince tam bir süzme
İki yılda sizi taniyamadiysa şüphe ediyorsa salın ipini gitsin
Haklısınız cidden toksik insanlar ne çokmuş bu olayla görmüş oldum. Ne halleri varsa görsünler inanın umrumda değil artık alsın teoe tepe kullansın benimkini çünkü gözümden düştü kendini yok etti bende

Nasıl böyle rahat durabiliyorsunuz kendinize yedirmeyin bunu lütfen!! Şikayette bulunun avukat tutun hacker bulun birseyler yapın konunun zamanla unutulmasını beklemeyin./
Zamanla dahada cok yıpranacaksınız size söyleyim..
Kadının yakasına yapısın madem bukadar eminsin benim olduğuma okadar hastanelik olacak bir durum var ismide ver ne yazdığınıza göster yapamıyorsan birsey saklıyorsundur diyede sıkıstırırdım .
Ben burdayım kendimden emin bir şekilde.
Yüzlerine vurun kim olduğunu öyle rahat dolaşmasınlar ortalıkta.
Sadece acınızı hafifletmek için yazmışsınız buraya okadar kişi şikayet et avukat tut hacker bul demiş ama bir gelişme yok.
Yapan kişinin size tek bir iyiliği dokunmuş oda bu adamla evlenmeden ne olduğunu öğrenmiş oldunu sayesinde.

Haklısınız cidden toksik insanlar ne çokmuş bu olayla görmüş oldum. Ne halleri varsa görsünler inanın umrumda değil artık alsın teoe tepe kullansın benimkini çünkü gözümden düştü kendini yok etti bende
Hiç muhatap olmayın gezin tozun hayatınıza bakın bırakın kendi pisliklerinde boğulsunlar :kahve:

Arkadaşım gelişmeleri görünce şok oldum.
Bunların ilişkisi bitmemiş. Kadın öğrendi diye adam tutuşmuş.
Pidlik ua. Karaktersiz. Seni rezil edeceğim bilmem ne.
Neyin inadına ya. Kimin inadına. Diyelim ki koydun. Bakmasaydın.
Ya bir sadaka ver. Şükür namazları kıl.
Ya bu adamın yüzünü görmeden evlenseydin.
Çirkefmiş tam.
İkisi tam birbirine layıkmış. Adam kadın ne derse inanıyor.. Düşün sevdiği kadın yerine ona inanıyor. Belki onu halen seviyor. İtimadı tam. İnşallah öyle bir kazık yer ki ondan feleği şaşar.
Biraz üzüldün ama belki. Böyle bişey gerekliydi ayrılman ve tamamen bitirmen için.
Hadi gözün aydın. Tertemiz mis gibi hayatın hayırlı olsun. İkisini de heryerden engelle. Karaktersiz yaratıklar.

Nasıl böyle rahat durabiliyorsunuz kendinize yedirmeyin bunu lütfen!! Şikayette bulunun avukat tutun hacker bulun birseyler yapın konunun zamanla unutulmasını beklemeyin./
Zamanla dahada cok yıpranacaksınız size söyleyim..
Kadının yakasına yapısın madem bukadar eminsin benim olduğuma okadar hastanelik olacak bir durum var ismide ver ne yazdığınıza göster yapamıyorsan birsey saklıyorsundur diyede sıkıstırırdım .
Ben burdayım kendimden emin bir şekilde.
Yüzlerine vurun kim olduğunu öyle rahat dolaşmasınlar ortalıkta.
Sadece acınızı hafifletmek için yazmışsınız buraya okadar kişi şikayet et avukat tut hacker bul demiş ama bir gelişme yok.
Yapan kişinin size tek bir iyiliği dokunmuş oda bu adamla evlenmeden ne olduğunu öğrenmiş oldunu sayesinde.
İnanın zamanima yazık tabiki ugrassam herşeyi yaparım canlarını da fena yakarım ama değer mi kötüler değişir mi. 34 yıllık ömrümde öğrendiğim en büyük ders kimseyi değiştiremezsin ve bişey yaparken yaptığın şey o zamana o emeğe değer mi ikisine de degmezler. Demiştim ya kendime ait güzel bir hayatım var intikam mı en büyük intikam unutup yok sayıp yoluna devam etmek bence. Öyle yapacağım teşekkür ederim güzel yorumunuza sevgiler

Arkadaşım gelişmeleri görünce şok oldum.
Bunların ilişkisi bitmemiş. Kadın öğrendi diye adam tutuşmuş.
Pidlik ua. Karaktersiz. Seni rezil edeceğim bilmem ne.
Neyin inadına ya. Kimin inadına. Diyelim ki koydun. Bakmasaydın.
Ya bir sadaka ver. Şükür namazları kıl.
Ya bu adamın yüzünü görmeden evlenseydin.
Çirkefmiş tam.
İkisi tam birbirine layıkmış. Adam kadın ne derse inanıyor.. Düşün sevdiği kadın yerine ona inanıyor. Belki onu halen seviyor. İtimadı tam. İnşallah öyle bir kazık yer ki ondan feleği şaşar.
Biraz üzüldün ama belki. Böyle bişey gerekliydi ayrılman ve tamamen bitirmen için.
Hadi gözün aydın. Tertemiz mis gibi hayatın hayırlı olsun. İkisini de heryerden engelle. Karaktersiz yaratıklar.
Ne güzel bir yorum ne güzel bir mesaj çok teşekkür ederim inanın öyle yapıyorum. Şükrediyorum önceleri neden başıma geldi diye ağladığım şeyler şimdi iyiki gerçekleri gördüm diye şükür sebebim oldu. Dersimizi alıp yola devam etmek gerekir ilahi adalet en güzel şekilde ilgilenecektir eminim.

Ne güzel bir yorum ne güzel bir mesaj çok teşekkür ederim inanın öyle yapıyorum. Şükrediyorum önceleri neden başıma geldi diye ağladığım şeyler şimdi iyiki gerçekleri gördüm diye şükür sebebim oldu. Dersimizi alıp yola devam etmek gerekir ilahi adalet en güzel şekilde ilgilenecektir eminim.
Benim de beni aldatan ama aylarca pesimden kosan affetmediğim eski sevgilim bi gece durmadan arayıp daha sonrada ben yazdım noluyor diye.Sen falanca kisiye o beni seviyordu bana asık seni asla sevmeyecek diye mesaj atmıssın bir daha duyarsam karısmam dedi.Bunu tek sen yaparsın dedi.Benim pesimden affedeyim diye 4 ay kostu böyle bir sey neden yapayım baktım hala komusuyor engelledim 🙄

Benim de beni aldatan ama aylarca pesimden kosan affetmediğim eski sevgilim bi gece durmadan arayıp daha sonrada ben yazdım noluyor diye.Sen falanca kisiye o beni seviyordu bana asık seni asla sevmeyecek diye mesaj atmıssın bir daha duyarsam karısmam dedi.Bunu tek sen yaparsın dedi.Benim pesimden affedeyim diye 4 ay kostu böyle bir sey neden yapayım baktım hala komusuyor engelledim 🙄
Cidden bazı insanlar normal değil sizin ki muhtemelen siz ona donmediginiz için muhatap olabileyim diye bahane bulmuş gibi ama ne.olursa olsun çok saçma hepsinin yaptığı

Kadın çok takıntılı böyle insanlar bana çok tehlikeli geliyor, eski sevgilinizde ya aşırı gerizekalı yada herşeyden haberdar başından beri. Uzak durun bu insanlardan, size ulaşabilecekleri tüm yolları engelleyin daha fazla huzurunuzu bozmasın

Kadın çok takıntılı böyle insanlar bana çok tehlikeli geliyor, eski sevgilinizde ya aşırı gerizekalı yada herşeyden haberdar başından beri. Uzak durun bu insanlardan, size ulaşabilecekleri tüm yolları engelleyin daha fazla huzurunuzu bozmasın
Çok güzel bir tespit kadın takıntılı ona enimin bir defasında sevgilimin babası yanlışlıkla aramıştı watsaptan o zaman da kıyameti koparmisti biz ayrıldık baban niye arıyor resmime bakıyor watsaptan falan diye. Ne halleri varsa görsünler böyle saçma bir işin içinde ismim olması bile yeterince acı zaten. Benden uzak olsunlar da inanın ne olacaklarsa olsunlar

Çok güzel bir tespit kadın takıntılı ona enimin bir defasında sevgilimin babası yanlışlıkla aramıştı watsaptan o zaman da kıyameti koparmisti biz ayrıldık baban niye arıyor resmime bakıyor watsaptan falan diye. Ne halleri varsa görsünler böyle saçma bir işin içinde ismim olması bile yeterince acı zaten. Benden uzak olsunlar da inanın ne olacaklarsa olsunlar
Size hiçbir şekilde ulaşıp istedikleri gibi davranmalarına, istedikleri şeyleri söylemelerine
Özetle egolarını üzerinizde tatmin etmelerine , enerjinizi emmelerine hiç bir şekilde izin vermeyin.
Kaybolun mümkünse hayatlarından görmesinler, duymasınlar sizin hayatınızı ki sürekli üzerinize oynayıp durmasınlar :kahve:

Size hiçbir şekilde ulaşıp istedikleri gibi davranmalarına, istedikleri şeyleri söylemelerine
Özetle egolarını üzerinizde tatmin etmelerine , enerjinizi emmelerine hiç bir şekilde izin vermeyin.
Kaybolun mümkünse hayatlarından görmesinler, duymasınlar sizin hayatınızı ki sürekli üzerinize oynayıp durmasınlar :kahve:
Öyle yapıyorum artık. Kendi lanetlerinde bogulsunlar ben ise hayatıma kaldığım yerden devam. Sevgiler

Merhaba sevgili kadınlar minik bir güncelleme yapacağım nasılsınız iyi misiniz. Ben tatilimi bitirdim bolca gezmeli bolca düğünlü bir tatilin ardından evime dönüyorum biliyorsunuz öğretmenim hazırladıklara başlayacağım. Konunun son durumunu yazmıştım biliyorsunuz eskiden sevgilim olan adam bana en son aramada ağır konuşmuş hatta tehditler etmiş bitirmiştim. Ben o zamandan beri yazmadım aramadım hayatıma size dediğim gibi kaldığım yerden devam ettim bazen güldüm bazen çok ağladım. Dün akşam ortağı aradı beni dertlesmeye aramış. kadın tam da bahsettiğimiz gibi ciddi anlamda ruh hastası ortağı iş yerine gidince olay çıkarmış yine kendimi öldürecem diye ağlamaya başlamış benim eski sevglimse olaydan dolayı ortağının yanına dahi geçememiş. Ben onu ömrümce affedemiycem ama yine de oh olsun diyemem Allah biliyor ona havale ettim nasıl bilirse öyle yapsın benden uzak olsunlar da ne halleri varsa görsünler. Ortağı eski sevgilimin cidden iyi olmadığını başta ona çok kızgın olduğunu ama şimdi üzüldüğünü falan söyledi o kadar çok şey konustukki geçmişi geleceği. Düşündüm de Allah'ın adaleti sasmiyormus şimdi aranızda benim gibi haketmedigi şeyler yaşayan birçok arkadaşım var bilinki ah alandan o ah çıkıyormuş kızlar bunlar yazmak için geldim içinizi ferah tutun ve ilahi adalete güvenin ne intikama çabalayin ne de hayatınızı bir kin ve öfkeyle tüketin. Kendinize çok güzel davranın sevgilerimle

X