Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Nevreste ne oldu sana ,eskiden olsa N Nana ya yarışmada dana bonfile yap derdin
Geçti artık

Ne zaman kuruyorsunuz sofralarınızı N Nana ile eleştiri oklarımı hazırladım ikinizi bekliyorummm .

oooo senin bunun kalorisinden haberin var mı , vaaay bunun yanında bu mu sunulur
Ablam ben; pirinç lapasi ana yemeği, vicdan çorbası, ve tatlı olarak hurma ezmesi dusunuyorum, tabi yağsız salata ve yoğurt da dahil

İyiyim cocom, yumurta haşlıyorum nerelere yolladılar seni
Cenemi tutamadim bdv de sutlandim tabi doğal olarak bitmek bilmedi bi türlü geldim sonunda bitanem.afiyet olsun kuzum,ben yedim coktan midemi suyla dolduruyorum suan haslanmis yumurta zeytin peynir aynı menü.yiyemiyoruz ki şöyle bi trilece

Oyyy oyyy, hainler gördün dimi utanmadan trilice yapmış
Bu gelen tatlılar bana zor günler yaşatıyor

Oyyy oyyy, hainler gördün dimi utanmadan trilice yapmış
Bu gelen tatlılar bana zor günler yaşatıyor
Gördüm gormem mi benim baklavayi bilem gecmisler hepsi birbirinden guzel.yaa lunyam biz tatlı yiyemiycek miyiz yavcanım böyle serbetli serbetli künefe cekiyor kac gündür.ruyalarima giriyor hattatatlisiz olmuyor be kuzum

Gördüm gormem mi benim baklavayi bilem gecmisler hepsi birbirinden guzel.yaa lunyam biz tatlı yiyemiycek miyiz yavcanım böyle serbetli serbetli künefe cekiyor kac gündür.ruyalarima giriyor hattatatlisiz olmuyor be kuzum
Meyve en güzel tatlıdır, birde üstüne fazla kiloları verdin mi bal şerbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…