Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Nevreste Nevreste ne oldu sana ,eskiden olsa N Nana ya yarışmada dana bonfile yap derdin :KK45:
Geçti artık :süslü:

Ne zaman kuruyorsunuz sofralarınızı N Nana ile :KK51: eleştiri oklarımı hazırladım ikinizi bekliyorummm . :deli:

oooo senin bunun kalorisinden haberin var mı , vaaay bunun yanında bu mu sunulur :rolleyes::rolleyes:
Ablam ben; pirinç lapasi ana yemeği, vicdan çorbası, ve tatlı olarak hurma ezmesi dusunuyorum, tabi yağsız salata ve yoğurt da dahil :bicak:

:KK15::KK15:
İyiyim cocom, yumurta haşlıyorum:KK53: nerelere yolladılar seni :KK12:
Cenemi tutamadim bdv de :110:sutlandim tabi doğal olarak :KK53: bitmek bilmedi bi türlü geldim sonunda bitanem.afiyet olsun kuzum,ben yedim coktan midemi suyla dolduruyorum suan :KK70: haslanmis yumurta zeytin peynir aynı menü.yiyemiyoruz ki şöyle bi trilece:KK70:

Cenemi tutamadim bdv de :110:sutlandim tabi doğal olarak :KK53: bitmek bilmedi bi türlü geldim sonunda bitanem.afiyet olsun kuzum,ben yedim coktan midemi suyla dolduruyorum suan :KK70: haslanmis yumurta zeytin peynir aynı menü.yiyemiyoruz ki şöyle bi trilece:KK70:
Oyyy oyyy, hainler gördün dimi utanmadan trilice yapmış :KK12:
Bu gelen tatlılar bana zor günler yaşatıyor :olamaz::olamaz:

Oyyy oyyy, hainler gördün dimi utanmadan trilice yapmış :KK12:
Bu gelen tatlılar bana zor günler yaşatıyor :olamaz::olamaz:
Gördüm gormem mi benim baklavayi bilem gecmisler :110:hepsi birbirinden guzel.yaa lunyam biz tatlı yiyemiycek miyiz yav:cry:canım böyle serbetli serbetli künefe cekiyor kac gündür.ruyalarima giriyor hatta:confused:tatlisiz olmuyor be kuzum

Gördüm gormem mi benim baklavayi bilem gecmisler :110:hepsi birbirinden guzel.yaa lunyam biz tatlı yiyemiycek miyiz yav:cry:canım böyle serbetli serbetli künefe cekiyor kac gündür.ruyalarima giriyor hatta:confused:tatlisiz olmuyor be kuzum
Meyve en güzel tatlıdır, birde üstüne fazla kiloları verdin mi bal şerbet :super::super:

X