Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Katilirsin tabiki canim:) herkes katılabiliyor:)
benim koçiş askerde bakalım ablamdayım katılmayı çok istiyorum hep sey
iirci olarak katılıyordum şimdi de yarıpşmacı olabilirmiyim biraz tereddütteyim Nevreste Nevreste ablanın menüsünü görünce :) biraz tursıyorum :)

benim koçiş askerde bakalım ablamdayım katılmayı çok istiyorum hep sey
iirci olarak katılıyordum şimdi de yarıpşmacı olabilirmiyim biraz tereddütteyim Nevreste Nevreste ablanın menüsünü görünce :) biraz tursıyorum :)
Canım merhaba hoşgeldin:KK19:Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim:KK36:Bence sen hiç vakit kaybetmeden menü hazırlığına başla:kk77:Sonra yapacak tarif kalmaz:skandal:Sofranı bekliyorum:kk77::KK19:

Bayanlar bende konu açıp yükleme yaptım ama genele açıklmak için denetime bekliyor filan diyor, eksik bişey yapmış olabilir miyim?
Yok hayatim eksik bisey yok oncelikle duzenlenip onaylanması gerekiyor ondan sonra açılıyor konu.nevreste gelince duzenleme yapar.neler yaptin :KK53:

Sağol canım ay bakalım şansım var mı sizlerin yanında yaptık bişeyler görürsünüz :)))
Niye olmasin canim benim,herkesin sansi var.diğer tariflere bakarsam benimde sansim yok inan ki.ama halkımızın oylari kestirilemiyor,en sonuncu olacak diye düşündüğümüz tarifler birinci olabiliyor :KK45::KK45:hayirlisi canim merakla bekliyorum

Niye olmasin canim benim,herkesin sansi var.diğer tariflere bakarsam benimde sansim yok inan ki.ama halkımızın oylari kestirilemiyor,en sonuncu olacak diye düşündüğümüz tarifler birinci olabiliyor :KK45::KK45:hayirlisi canim merakla bekliyorum

Oylama nasıl oluyor canım?

Oylama nasıl oluyor canım?
Oylama yalnis hatirlamiyorsam 24 haziranda basliyor canim.herkese bildirim gidiyor oylamanın ikinci veya üçüncü gününde.gelen bildirimi tiklayinca alt alta sirasiyla yapilan tarifler çıkıyor.üyeler en cok hangisini begendiyse o tarifin ismine tikliyorlar.oyle iste

Bayanlar bende konu açıp yükleme yaptım ama genele açıklmak için denetime bekliyor filan diyor, eksik bişey yapmış olabilir miyim?
Konuyu önce Kazen görüyor sonra ben düzenleyip açıyorum canım:KK66:Tabi uygun değilse kabul etmiyoruz:KK66:
Resimlerin ve tarifinde sorun yoksa iftar sonra inşaallah açılır:KK66:

Damak tadıma uygun herşeyi yerim canım yemek ayırt etmiyorum:KK45:Patatesli içli köfte yapacağım bizim yöreye ait:kk77:
Afiyet olsun hamarat nevrosum beni evlatlik al,hic yük olmam sana bütün yemekleri siler süpürürm sana da bulaşık cikmamis olur :KK53::KK53::KK45:

Baklava feda olsun nevrosuma.sen baklava isinde de ustasin gördüm beeeennn :dondurma:yaa nevros,ben oklavayla büyük yufka acamiyorum.merdaneyle acabiliyorum.bana şu oklava olayını ogretebilir misin bebem:hamarat::hamarat:

X