Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Katilirsin tabiki canim:) herkes katılabiliyor:)
benim koçiş askerde bakalım ablamdayım katılmayı çok istiyorum hep sey
iirci olarak katılıyordum şimdi de yarıpşmacı olabilirmiyim biraz tereddütteyim Nevreste ablanın menüsünü görünce :) biraz tursıyorum :)

Canım merhaba hoşgeldinGüzel düşüncelerin için teşekkür ederimBence sen hiç vakit kaybetmeden menü hazırlığına başlaSonra yapacak tarif kalmazSofranı bekliyorum

Bayanlar bende konu açıp yükleme yaptım ama genele açıklmak için denetime bekliyor filan diyor, eksik bişey yapmış olabilir miyim?
Yok hayatim eksik bisey yok oncelikle duzenlenip onaylanması gerekiyor ondan sonra açılıyor konu.nevreste gelince duzenleme yapar.neler yaptin

Sağol canım ay bakalım şansım var mı sizlerin yanında yaptık bişeyler görürsünüz :)))
Niye olmasin canim benim,herkesin sansi var.diğer tariflere bakarsam benimde sansim yok inan ki.ama halkımızın oylari kestirilemiyor,en sonuncu olacak diye düşündüğümüz tarifler birinci olabiliyor hayirlisi canim merakla bekliyorum

Oylama nasıl oluyor canım?

Oylama nasıl oluyor canım?
Oylama yalnis hatirlamiyorsam 24 haziranda basliyor canim.herkese bildirim gidiyor oylamanın ikinci veya üçüncü gününde.gelen bildirimi tiklayinca alt alta sirasiyla yapilan tarifler çıkıyor.üyeler en cok hangisini begendiyse o tarifin ismine tikliyorlar.oyle iste

Bayanlar bende konu açıp yükleme yaptım ama genele açıklmak için denetime bekliyor filan diyor, eksik bişey yapmış olabilir miyim?
Konuyu önce Kazen görüyor sonra ben düzenleyip açıyorum canımTabi uygun değilse kabul etmiyoruz
Resimlerin ve tarifinde sorun yoksa iftar sonra inşaallah açılır

Damak tadıma uygun herşeyi yerim canım yemek ayırt etmiyorumPatatesli içli köfte yapacağım bizim yöreye ait
Afiyet olsun hamarat nevrosum beni evlatlik al,hic yük olmam sana bütün yemekleri siler süpürürm sana da bulaşık cikmamis olur

Baklava feda olsun nevrosuma.sen baklava isinde de ustasin gördüm beeeennn yaa nevros,ben oklavayla büyük yufka acamiyorum.merdaneyle acabiliyorum.bana şu oklava olayını ogretebilir misin bebem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…