İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Maşallah canım. Allah bağışlasın çocuklarını. Kolay kilo veriyorsun galiba. Bende topuk dikeni olduğu için yürüyüş gibi ayakta yapılan sporlar iyi gelmiyor canım. Çok ağrım oluyor. Onun için pilatese başladım. Topuk dikeninden kurtulursam yürüş yapmayı çok sevdiğim için çok yürümek istiyorum
İnşallah bu defa hedefime pes etmeden ulaşırım.
Çok geçmiş olsun canım. Zor süreçlerden geçmişsin ve geçiyorsun umarım en kısa zamanda kilo verip sağlığına kavuşursun. Çocuklarını Allah bağışlasın

Çok geçmiş olsun canım, yaşanırken çok acı verse de atlattığın her zorluk seni daha da güçlendirmiştir. Bundan sonrası çocuklarınla daha sağlıklı ve güzel geçer umarım senin için. Ne zaman bunalırsan yaz, elimizden geldiğince anlamaya çalışırız keşke daha fazlasını yapabilsek. Çocuklar büyüdüklerinde minnet duyacaklardır sana, rahatsızlıklarına rağmen onlar için daha iyi olmaya çalışıyorsun. Hikayene bakılırsa kolay pes eden biri de değilsin, eminim zamanla sağlığına kavuşacaksın

Merhaba :) Günün Özeti
23 saat açlık
09.00 filtre kahve
12.00 bitki çayı
14.00 3 haşlanmış yumurta, 1 paket hindi füme, peynir, bol yeşillik, zeytinyağı, 2 parça bitter çikolata :)
Ara: Labne, bal, tarçın, ceviz karışımı
15.30 200 gram brokoli, 200 gram karnabahar, yoğurt, domates sos, bol zeytinyağı, baharat
Akşam yeşil çay
2 litre su ve maden suyu

Çok geçmiş olsun canım bende Şubat'ta başlayan temmuz 1 de biten bahar alerjim var kortizonlu iğne olmasam iyi olmuyorum haplar burun spreyl boğaz spreyl hicmi hiç etkisi yok benide yine korku salmiyor değil .o iğneler şişirdi beni kilo yaptı bu yıl fazla kilo almadan yazı getirecem inslah

Merhaba hoş geldiniz menünüz çok güzel bol eksiler olsun güncel kilo ve son hedefinizi yazın sizede ekleyim olurmu

Bugün kü menüm
10 00 tarçınlı türk kahvesı
11 30 1 yumurta 1 biber 1 domates 3 dilim sucukla menemen 1çatal peynir 3 zeytin 1 dilim kepekli ekmek
14 00 çocuklara hazırlarken 2 kaşık ciğer
15 00 1 tarçınlı kahve 1 küçük çikolata ve 1 Medine hurması
17 30 1 tabak kabak borani
2 litre su daha içerim
Spor yok bugün
1fimca bitki Çayı içecem

İyi akşamlar günün menüsü

10.30 zayıflama çayı
11.00 1 kase tarhana çorbası 1 kupa hayıt tohumlu çay
16.00 4 küçük parça greyfurt 3 küçük parça mandalina 1 parça yeşil elma ve 1 parça nar
18.00 1 tabak fırında zeytinyağlı brokoli kabak tavukgogsu karnabahar mantar yemeği 1 kasik garnitürlü kereviz 1 kaşık yoğurt 1 kupa melisa çayı şimdiye kadar 1 buçuk lt su içtim ama icerim daha 3 lt suyla kapatirim .

Kızlar birde bisey sormak istiyorum size diyet yaptığımdan beri uykusuzum geceleri uykum gelmiyor. Ve 4 gündür geceleri kulak çınlamam oluyordu saatlerce bugün tüm gün boyunca kulak çınlamam oldu ve kulaklarımda basınç hissi var bu normal mi böyle birsey yaşayan oldu mu aranızda?

Merhaba hoş geldiniz menünüz çok güzel bol eksiler olsun güncel kilo ve son hedefinizi yazın sizede ekleyim olurmu
Merhabalar, hoş buldum teşekkür ederim :) Size de bol eksiler, konu size ait sanırım paylaşımlarınız için teşekkürler Yaklaşık bir buçuk iki aydır tartılmıyorum tartıyı çöpe attım tartıldığımda sizlerle paylaşırım en son 64'tüm hedefim belimin 64 65 cm olması şu an 72. Kilo olarak 58 60 civarına denk gelir diye tahmin ediyorum, uygunsa haftalık listeye dahil olmasam süreklilik için gün içinde yediklerimi paylaşsam :)

Aslında salı günleri bel göbek kalça ölçülerimizi de paylassak güzel olur ne dersin Ikra meyra
Herkeste mezure var midir,bende var

Bilmiyorum uzun süreli mi yapılıyor bir araştırayım,, senelee önce yumurta diyeti yapmıştım güzel verdiyor du diye aklımda kalmiş

Aslında salı günleri bel göbek kalça ölçülerimizi de paylassak güzel olur ne dersin Ikra meyra
Süper olur bence
Bilmiyorum uzun süreli mi yapılıyor bir araştırayım,, senelee önce yumurta diyeti yapmıştım güzel verdiyor du diye aklımda kalmiş
Canım benim bildiğim şekli en az üç en fazla yedi gün uygulanıyor. Sadece yumurta ve her yumurta için 1 yemek kaşığı sağlıklı yağ tüketiliyor, yalnız if ile uygulanmıyor. Uyandıktan sonra yarım saat içinde ilk yumurta ile başlanıyor, aç olmasak bile en geç üç dört saatte bir açlık durumuna göre sayıda yumurta ve yağ tüketiliyor, uyumadan üç saat önce yemek bırakılmış oluyor. Ayrıca fazla olmayacak şekilde (günde 120 gramı geçmeyecek) peynir yenilebiliyor, bunun dışında yeşillik, meyve, yemek yok. Yumurta sayısı da en az 6 olarak belirlenmiş.
Keto gruplarında gördüğüm halini yazdım, amaç en az üç gün çok düşük karbonhidrat alındığı için ödem atıp, vücudu yağ yakmaya alıştırmak :)

Selam arkadaşlar
Sabah
1 haşlanmış yumurta, 10 zeytin, küçük kare peynir, 2 dilim tambuğday unlu ekmek
Akşam
1 kepçe Ezogelin çorba, 2 kepçe kuru fasulye,küçük kase yoğurt
3-4 tane kestane
2,5 lt su
30 dk pilates

seni çok iyi anlyrm çünkü bnd iğne ile acilyrm bnide hep şişirdi kilo aldırdı bu ilaç inşallah kurtuluruz bu iğnelerden

inşallah ilk önce sağlık okdr çok önmli ki ama pes etmeyi değil hep savaşmayı tercih ediyorum bu hastalıkta öyle kullanmadım ilaç fitoterapi olrkta çok arstrma yaptım ilaç hazırladım yani hep bir arayış içindeyim şifayı veren rabbim ümidimi yitirmemeye calisyrm canim

yağdan kilo vermek çok zor tebrik ederim maşallah

Ben mezur ölçümünü ayda kilo olarakta haftalık ölçüm yapıyorum bunu diyetisyenler de öneride bulunuyor her hafta vücut ölçün inmezki ayda bir 2-3cm incelme olur spor yaparsan 4-5 cm incelirsin bel ve basen olarak bahsediyorum yapmak isteyen olursa tabiki hayır diyemem isteyen yapabilir

Peki günlük menü bildirimi haftalık cm olarak mı bildirim yapicaksiniz kilonuz şu an 64 son hedef 58 mi yazacam 60 mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…