İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
aynen cnm kendinden biraz bahseder misin evli bekar cck iş fln çok sordum izdivaç programına döndü kulüp

inşallah canım benim rabbim herkesin gönlünden geçeni hayrlsyla kabul etsin inşallah

inşallah cnm bnm seni de yakından takip edyrm yediklerine fln ama yorum yapmyrm cnm daha yeniyim bnden bıkma dye ama bn verdysem o kiloları sen daha iyi verirsin inanyrm sana
İnşallah canım. Benim de kilolar yılların birikimi. Ne zaman 10 kilo vereyim desem kendimi 10 kilo almış buluyorum maalesef. Ama son 3 aydır en yüksek kilolardayım. Ben çok çabuk kilo alan ve çok çok zor kilo veren birisiyim. Troid vs bir sorunumda yok ama neden anlamıyorum.

yıllar geçtikçe kilo alımı fazla oldukça metobolizma yaşı yavaslyo kiloverme yerine alinyo doğum sonrası kilomu yada ilaç kullanma fln tam bilmeden cevap vermem zorlaşıyor bna kndni anlt cnm

yıllar geçtikçe kilo alımı fazla oldukça metobolizma yaşı yavaslyo kiloverme yerine alinyo doğum sonrası kilomu yada ilaç kullanma fln tam bilmeden cevap vermem zorlaşıyor bna kndni anlt cnm
Benim iki kızım var. Ama artık büyüdüler. 12- 14 yaşlarındalar. Aslında doğum kilolarının birçoğunu vermiştim. Küçük kızım 4 yaşındayken 63 kilo felandım. Ama yıllar geçtikçe yanlış beslenme gibi sorunlardan kilo aldım verdim. Ama işte 5 verdiysem 10 aldım maalesef. Sonunda 2 ay önce 85 çıktım. Baktım böyle olmayacak kiloları Allah'ın izniyle kalıcı birşekilde vermeye karar verdim. Çünkü yıllar geçiyor hem sağlık sorunları çıkıyor hemde istediğim gibi hareket edip istediğimi giyemiyorum. Artık bu beni çoook sıktı. Biraz uzun oldu ama böyle işte canım☹

Spora ilk olarak yürüs tarzı ile başlanmalı buda Leslie yada dışarı çıkmaya vaktiniz varsa 1 saat orta tempoda yürüyün kendimi az ve öz olarak anlatayım benim ilk hamilelikte 56 ile başladım 85 ile doğum oldu 74 ile doğum sonrası 1 yıl süt dineminde birgün AVM'de tartilmak istedim 1 TL atılan boy yağ kas su vs vs 80 kilo göster di hemen diyete başladım if diyetine denk geldim sabah 10 aksam 17 de yeme işini bitirdim tabi iki ana iki ara öğün şeklinde porsiyonu yavaş yavaş azalttım akşamları 1 saat yürüs yaptım her gün. Yürüdüm sonra bir TV de Gürkan kubilaya denk geldim bir gün spor bir gün dinlenin demesine şahit oldum. Vücut bu defa her gün Spor isteyecek buda yanlış demesini duyunca bir gün spor bir gün dinlendim ve 3-4 ayda 80 kilodan 56 kiloya düştüm gören sen 50 kilosun dediler görüntum çok zayifti boy 169 cm çöp kadın gibiydim ve uzun süre kilo almadım her gün akşam 17-18 de yedim bunu alışkanlık haline getirdim takı ikizler doguncaya kadar saatler karıştı düzen bozuldu 64 ile doğumdan çıktım ikizlerde 18 ay sonra 73-74 kilo geldim ve tekrar bu topige gelip 27 Mayıs 2020 de if diyetine dönüş yaptım bol eksiklerimiz olsun kızlar

Benim şuan yüzde 34
kilon 66 galiba bnm arkadaş ta özel diyetsyene gitti yağı 45 cıktı diyetisyen şaşırdı mantı makarna pirinç pilavı patetes ve beyaz ekmek beyaz undan yapılan unlu şeyler börek poğaça pizza pide fln cips çikolata fln bunlar hep yağ yapıyor muş vücutta tüm ömrün boyunca yasakladı oda uydu bir yıla yakın destek aldı ve su an koruma döneminde 56 kiloya düştü yağı 10 spor yapti için sarkma fln olmd iki yıl bu kiloyu korusa birdaha o kilolara çıkmazsın dd diyetisyen

Benim diyetisyen de özel canm ama 1 hafta sonra 2. Ayım bitiyo gitmeyi düşünmüyorum artık ifle devam edecem yağ oranım çok ama diyet az sporla azda olsa indirebilirim diye düşünüyorum

seni çok iyi anlyrm cnm kndn için ilk yapcagin sey sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve sporu akışkanlık edip düzenli yapmak aslında hepimiz bunu yaptığımız zaman kilo derdimiz olmaz ilâç kullananları saymıyorum sen üzülme moralin yüksek olsun dün dünde kaldı bugün yenı başlangıç yapıyorsun ve yazafit giriyoruz cnm

ay maşallah ya çok güzel duygu seni tebrik ederim canım benim
Allah çocuklarını sana bağışlasın

Benim diyetisyen de özel canm ama 1 hafta sonra 2. Ayım bitiyo gitmeyi düşünmüyorum artık ifle devam edecem yağ oranım çok ama diyet az sporla azda olsa indirebilirim diye düşünüyorum
memnun kalmdn galiba cnm if çok etkili sporda haftda iki yada üç gün yapma geri kalan günlerde yap Bnce 4 gün spor 3 gün dinlenme kasların dinlenmesi gerekiyormuş ole blyrm

memnun kalmdn galiba cnm if çok etkili sporda haftda iki yada üç gün yapma geri kalan günlerde yap Bnce 4 gün spor 3 gün dinlenme kasların dinlenmesi gerekiyormuş ole blyrm
Memnunum aslında ama uzak biraz online devam ediyoruz en son 4 kilo yağdan gitmişti. listeler elimde kilom durduğu zaman yaparım diye düşünüyorum dün leslie 2 yaptım bacaklarım çok ağrıyo bugün dinleneyim

kendimden bahsetmek istyrm kizlar 6 yıl önce evlendim 45 kiloydum evldnmde bir yıl sonra hamile kaldm düşük riskim yüksek olduğu için bazen evde bazen hastanede 9 ayı bitrdm ve 120 kilo oldum snra 14 aylikken kızım 60 a düştüm bir yilda 60 kilo verdim daha da vermeye devam edecemi düşünürken ikinci süprz hamilelik oldu onu da 98 kilo ile tamamladım ve iki yıl oldu ilk kızım sonrada oğlum oldu

kilovermem yavaş çünkü 19 yildir hem kronik aileden gelen hmde 7 yildir allerjik astimla mücadele ediyorum evde makinem var ama tıkandım zaman acilamiyrm acile gidip koldan kortizon iğne ile acilabilyrm astımın ilerlediğini söyledi doktor Ciğerlrm iyi olduğu için kilo verirsen bu kadr tikanmzsn ilaç ve hava ile acilblcemi söyledi çok zor kızlar gece tiknyrm ccklri hazırla uykulu uykulu ccklr sefil olyolar bnm yuzmden yakında kimsem yok bırakma şansımda yok ccklrmla güzel günler için zayflmk istyrm bu hfta zor bir hfta çok tiknyrm sizin yanınıza bu yüzden geldim bir aile sıcaklığı hissetim motivasyon en güzel ilaç iyki geldim

kendini yavaş yavaş alstr bir mil yap agri olmasın cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…