İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
selam kızlar korona atlattım zaten o dönem yiyemedim ama toparlanmak için zorla bikaç gündür yiyorum mide bulantısından dolayı da karbonhidrat tükettim bugün işe başladım ama midem hala kötü bakalım bu hafta inşallah toparlanırım
Geçmiş olsun. Bende atlattım. Ondan sonra iyice istahim açıldı benimde 😬 bir yerden başlamak gerek diye, başladım bende

selam kızlar korona atlattım zaten o dönem yiyemedim ama toparlanmak için zorla bikaç gündür yiyorum mide bulantısından dolayı da karbonhidrat tükettim bugün işe başladım ama midem hala kötü bakalım bu hafta inşallah toparlanırım
Çok büyük geçmiş olsun canım dikkat et kendine . Mide bulantısı için ilaç var iyi gelir hemen canım medpamit ☺️

Çok büyük geçmiş olsun canım dikkat et kendine . Mide bulantısı için ilaç var iyi gelir hemen canım medpamit ☺️
dramamine var evde onu kullkandım da mide ilacı alınca sürekli yeme isteği oluyor bakalım inş normale dönerim en kısa zamanda . spor yapmak su içmek çok büyük nimetmiş bi kere daha anladım

Merhaba bugünkü menüm;

Öğle : 1 dilim tam buğday ekmeği,2 haşlanmış yumurta, 30 gr beyaz peynir,1 domates, 1 salatalık
Ara : 45 gr beyaz leblebi
Akşam: 150 gr haşlanmış tavuk, salata

bir liste buldum netten onu yapmaya çalışıyorum 2 gündür iyi gidiyor inşallah gözüm dönüpte kaçamak yapmam😄

Ben 70.2 ile başladım öyle çok spor yapmadım ama 1.5-2 ay yürüdüm ikizlerimden fırsat buldukça 🙈 en son 60 kusur kilodaydim ama 3 haftadir diyet yapamadım geç saatlerde yedim taşınma telaşı ile bu hafta düzen kuracam inşallah 🤗☺️😊 boyuma göre ideal kilom 60.5 zorladı beni 56-58 olmaya çalışıyorum 🙈
Çok güzel vermişsin. Tebrik ederim canım. Çok birşey kalmamış. Onuda rahatlıkla verirsin.🤗
Geçmiş olsun canım😔
Geçmiş olsun. Bende atlattım. Ondan sonra iyice istahim açıldı benimde 😬 bir yerden başlamak gerek diye, başladım bende
Geçmiş olsun canım 😔

Merhaba bugünkü menüm;

Öğle : 1 dilim tam buğday ekmeği,2 haşlanmış yumurta, 30 gr beyaz peynir,1 domates, 1 salatalık
Ara : 45 gr beyaz leblebi
Akşam: 150 gr haşlanmış tavuk, salata

bir liste buldum netten onu yapmaya çalışıyorum 2 gündür iyi gidiyor inşallah gözüm dönüpte kaçamak yapmam😄
Süper 💃 merak ettim bakalım bu hafta nasıl etki edecek haftaya salı günü merakla bekliyorum 💃💙 bol eksiler olsun canim 🥰😍😘💞

Günaydın herkese 🤩 ilk tartıyı ben atayım ve başlayayım inşallah

Eklentiler

• 20201222_071351.jpg
    20201222_071351.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 17
Merhabalar bende araniza katılmak istiyorum 😊 bugün kahvaltım saat 11.00 de yaptım hastanedeyiz yanımda taşıdim saklama kabina koyup .

Sabah tartildigimda 75.400 olmuşum

Kahvaltım

7 tane zeytin iki ince dilim kaşar peynir 2 ince dilim hindi füme yarim domates yarim salatalık biraz roka 1 yumurta 1 dilim kepek ekmek 1 bucuk Lt. Su içmişimdir bu saate kadar sabahta 1 kupa hayit tohumu çay içtim ve 1 çk. Arısütü bal polen karışımı yedim . Ayrıca sabah sirkeli ılık su içtim 1 bardak.

Merhabalar bende araniza katılmak istiyorum 😊 bugün kahvaltım saat 11.00 de yaptım hastanedeyiz yanımda taşıdim saklama kabina koyup .

Sabah tartildigimda 75.400 olmuşum

Kahvaltım

7 tane zeytin iki ince dilim kaşar peynir 2 ince dilim hindi füme yarim domates yarim salatalık biraz roka 1 yumurta 1 dilim kepek ekmek 1 bucuk Lt. Su içmişimdir bu saate kadar sabahta 1 kupa hayit tohumu çay içtim ve 1 çk. Arısütü bal polen karışımı yedim . Ayrıca sabah sirkeli ılık su içtim 1 bardak.
Hoşgeldiniz 🤗 her salı baskül paylaşımı var bilginiz olsun son hedefiniz kaç 🥰 bol eksiler olsun

Selam kızlar. Ancak gelebildim. Baskül fotoğrafı çektim ama ekleyemedim. Telefondan olmuyor mu.
Kilo bildirimi 80,9
Dün dayanayıp makarna yedim o yüzden tartıda çok eksi göremedim. Geçen haftaya göre -100 gr gitmiş sadece. :110:
Bugün If 12/8
Limonlu 2 bardak su
Kahvaltı da sadece meyve yedim. Mandalina muz ve cennet hurması
Akşam
Mantı ve salata
2 gündür kaçamak yapıyorum makarna ve mantıyla.:KK43:
2,5 lt su

X