İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Bende öğlen 1 yumurta, domates, salatalık, biraz peynir ve 1 dilim cavdar ekmegi yedim. Aksam da 4 kaşık sebze yemeği ve birkaç kaşık yogurt yedim.

Selammmm bugünkü menüm;

Öğle : 1 simit, 30 gr beyaz peynir, 1 domates, 1 salatalık
Ara : 45 gr beyaz leblebi
Akşam: 150 gr haşlanmış tavuk, salata

bir de Leslie yaptım 2 mile

Günaydın

Dün ara öğünümü 16:00 'te yaptım.
Yarım kase yeşil elmalı çörek otlu yoğurt yedim.

Akşam 18:00 yedim yemegi mi
Iki yk. Bulgur pilavı 4 yk. Yoğurt 1 kase yağsız tuzsuz limonlu salata .

Günü 3 buçuk Lt. Suyla kapattım.

*Bugün kahvaltimida saat 11.30 da yaptım
Yarım domates yarim salatalık 7 zeytin 2 ince dilim kasar peynir 1 yumurta 2 dilim hindi füme 1 dilim kepekli ekmek biraz marul 1 kupa hayıt tohumlu çay.

Kahvtidan yarim saat önce zayıflama çayı. Ve 1 bardak sirkeli su

Selam kızlar.
Kahvaltı
1 yumurtalı omlet, küçük bir parça peynir, 7 zeytin, 3 ceviz, 1 krep
Akşam yemekten önce yarım elma, yarım muz, bir küçük mandalina
1 kepçe tarhana çorbası, biraz salata ve lazanya
2,5 lt su
Adetim yaklaştığı için mi bilmiyorum 2-3 gündür iştahımın önüne geçemiyorum. Yememem gereken şeyler yiyorum. İştah azaltan birşey biliyormusunuz arkadaşlar. 3-4 gündür sporda yok.

If i bozuyor mu bilmiyorum ama tarçınlı ve karanfilli su, iştah kapatmada yardımcı oluyor. Bana diyetisyen vermişti. Faydasını görmüştüm. Kaynamış suya 5-6 tane karanfil, bir çubuk tarcin atıp, en az yarım saat bekletip, sonra içilecek

Teşekkür ederim canım. Deneyeceğim

Günaydın

Kahvaltıdan yarim saat önce zayıflama çayı.

Kahvaltım 1 yumurta 2 dilim pastırma 2 ince dilim kaşar peynir 1 kepekli ekmek yarim domates yarim salatalık biraz roka 7 tane zeytin 1 kupa hayıt tohumlu çay

Afiyet olsun canım. Güzel menü. Zayıflama çayı hazır mı sen mi hazırlıyorsun. İçerisinde neler var.

Merhaba kızlar nasılsınız menüler güzel görünüyor pencerenizide yazınız ben 16/8 penceresini yapıyorum ama günlük menümü ve düzenim tam oturmadi Ocak ayında hep birlikte olacağız salı günleri listeye ekleyip haftanın birincisini açıklayacağım bilginize

İf bozmaz tarçınlı su taecinli türk kahvesi şekersiz her şey serbes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…