İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Haftanın yildizini LenaG aldı tebrikler canım bol eksiler olsun kızlar haftaya bol eksiler olsun

selam... ben covid geçirdim bu süreçte.. o yüzden bakamadım.. diyet falan hakgetire oldu.. şuan iyileştim şükür ama ufak tefek öksürüklerim var.. kendimi iyi hissedince dönücem inşallah.
Yaaa çok geçmiş olsun kuzum hemencik toparlarsin inşallah kendine dikkat et canim

Selamlar
Bugün ki Menüm
13:30 2 dilim ekmege tost roka maydanoz 5 zeytin
17:00 kurufasulye pirinc pilavi yogurt yiyecegim
Su yesilcay nescafe

Ben bugün sabahtan akşama kahvaltılık yedim.Sabahtan kahvaltıya misafirim vardı.Öğlen bir dilim cheesecake yedim.Akşama yine kahvaltı yaptım.

İyi akşamlaaarrrr bugünkü menüm
Öğlen : 2 dilim çavdar ekmeği,50 gr beyaz peynir,5-6 kiraz domates,5 zeytin
Ara : 50 gr.beyaz leblebi
Akşam: Kıymalı yumurta,yeşil salata

Malesef bugün tartıda +700 çıktım regl oldum sanırım ondan daha kontrollü olmaya çalışacağım.

Reglde ödem olur sürekli tartilmayin

Merhaba kızlar
Bugünkü menüm
Sabah patatesli omlet

Ara öğün kızlarda yedi çiğ fistiktan
Aksam kapanış

Bugün ki menüm
Sabah
Yumurta peynir ceviz
Domates salatalık
1 dilim ekmek
Öğlen 1 porsiyon kısır
2 dilim börek
Akşam kısır
1 tabak haşlama
Misafir vardı mecbur 3 öğün oldu
Sabah Leslie 2 yaptım

Bide gece çok acıkıyor musunuz kızlar.ben aşırı acıkıyorum emzirdigim için mi bilmiyorum

Kaçsın ve hedefin kaç,bebek kaç aylık. Bir gün datansam 2. Gün cosuyorum gece ya.
69.5 hedefim 55. Doğum sonrası bu şekilde 12 kilo verdim . Ama şimdi bir türlü toparlanamadim.motive olamıyorum.bebegim yeni 1 yaşına giriyor.bende aynı seni gibiyim kuzum
Senin bebis kaç aylik

69.5 hedefim 55. Doğum sonrası bu şekilde 12 kilo verdim . Ama şimdi bir türlü toparlanamadim.motive olamıyorum.bebegim yeni 1 yaşına giriyor.bende aynı seni gibiyim kuzum
Senin bebis kaç aylik
Aynı, verdim 10 kg son 7 fln ama bende motive olamıyorum 14 aylık benimki.

Selamlar
Bugunki menüm
10:00 sucuklu yumurta peynir zeytin 2 tatli kasigi visne receli
14:00 ceviz findik kurudut
17:00 3 kasik pilav kurufasulye yogurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…