İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
Yumurta yemek beni resmen bitirdi o kadar mide bulantısı ve ağrısı çektim ki özellikle bugün anlatamam. Ne yapsam bilemedim sonra aklıma regl öncesi tatlı krizlerime de fayda eder diye hurma+süt diyeti geldi 3 gün yapacağım umarım işe yarar.

Super
Selamlar bugünkü menüm;
Öğle: kaşarlı menemen, şekersiz çay
Ara: 50 gr.beyaz leblebi
Akşam: 200 gr.ızgara tavuk,yeşil salata
veee tartıda 1 kilo daha gitmiş görünüyoorrr...
Gidiyorsun tatlım hadi bu hafta birincilik sende olsun

3 Hurma süt 2 kaşık yulaf 1 tatlı kaşık keten tohumu çay kaşık ucuyla tarçın hepsini bizzz sonra huplet 3 saat arayla tüketin

İyi akşamlaaarrr bugünkü menüm

Öğle: 9 hurma 2 kupa sütlü filtre kahve
Akşam: 7 hurma,200 gr yoğurt
yav inşallah kilo almam Ender Saraç’ın tavsiyesi diye başladım yani bir bildiği vardır sonuçta ama kalori de karbonhidrat da çok yüksek yahu. Yalnız tatlı krizlerime şahane geldi bu açıdan çok mutluyum

Son düzenleme:
Ender saraç 7 hurma sabah 1 kase yoğurt 7 hurma yoğurt öğlen 7 hurma yoğurt aksam tarcinda ekle bunu biliyorum 2 .5 litre su aralarda yeşil çay türk kahvesi içiniz diyor

Kaç gündür yoğunum ev toparliyorun kizlarla durmuyor yoruldum

Kahvaltim

ara öğünde kahve

Aksam kelle paça bağışıklık için süper bu viruslu günlerde

Günaydınnn -500 oldu dünden beri korktuğum gibi olmadı heralde baktığım program hurmanın kalorisini yüksek gösteriyor. Bu durumdaaaa hurmayaaaa devaaammm...

Günaydınnn -500 oldu dünden beri korktuğum gibi olmadı heralde baktığım program hurmanın kalorisini yüksek gösteriyor. Bu durumdaaaa hurmayaaaa devaaammm...
Yarın baskulinu merak ediyorum maşallah bol eksiler olsun

Merhaba hanımlar iki gün paylaşım yapamadım haftasonu gelince tutamıyorum kendimi çok yiyorum.Hamileliği yarıladık çok şükür.
Sabah 1 dilim ekmekle kahvaltımı yaptım.
Öğlen 1 muz ve 2 ceviz
Akşam zeytinyağlı pırasa yemeği ve iki kaşık yoğurt.
Belki ilerleyen saatlerde bir meyve daha tüketebilirim çünkü akşamlar uzadı ve acıkıyorum.
3 litre su

Eklentiler

• 20201123_104739.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 20
Evet artık zorlanirsin ekmek şeker tüketmeye çalış onlar bebeği beslemez

Merhaba kızlar

Sabah tarçınlı kahve

Şekersiz gevrek sade tatsız tuzsuz bir gevrek

Aksam kapanış

Merhaba bugünkü menüm;

Öğle: 7 hurma, 200 gr yoğurt
Ara: 7 hurma, 200 gr yoğurt
Akşam: 7 hurma, 200 gr yoğurt
bugün 1 saat yürüyüş de yaptım.

Evet artık zorlanirsin ekmek şeker tüketmeye çalış onlar bebeği beslemez
Canım ekmek sadece sabah 1 dilim yiyorum daha hiç ikiye çıkmadım gün içinde.Ama tatlıya dayanamıyorum özellikle bu hafta çok kötü durumdayım.yesem bi türlü yemesem daha bi türlü.uyku bile tutmuyor yani o şekilde

Bunlar bebek belirtisi olabilir uyku tutmaz

Evet yavaş yavaş kilolar geliyor.geçen haftayla arada +1 var.Su içip tartılıyorum her seferinde.19.haftamdayım.+2300 almış oldum.300ünü suya çıksak 2 kalır Resmen bahçeli gibi hesap yaptım.Ben yine de 2300 olarak düşüneyim bunu

Eklentiler

• Screenshot_2020-11-24-10-20-54.png
    637,2 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…